Myśli samobójcze

Inne zaburzenia.

Myśli samobójcze

przez carlosbueno 05 maja 2013, 10:58
nieidealna, Co do tabletek nasennych wpołączeniu z alkoholem to mało skuteczny sposób, conajwyżej grożą mniej lub bardziej trwałe problemy żołądkowe i ogólne osłabienie. A co do skoku z mostu czy ogólnie z wyskości to nie wiem jakoś mnie ten sposób nigdy zbytnio nie interesował choć będąc na jakimś wieżowcu, wysokiej skaprpie itp przez myśl mi przechodziło żeby skoczyć. To zbyt spektakularne jak na mnie chyba, nie chce rozgłosu za życia ani po śmierci.
Największy Forumowy Maruda

Myśli samobójcze

przez zmienny 05 maja 2013, 11:50
dajcie spokój jak to musi boleć tak spaść z wieżowca.
zmienny

Myśli samobójcze

przez Arhol 05 maja 2013, 12:03
Ne boli,umierasz od razu po upadku od obrażeń wewnętrznych.
Wczoraj czytałem statystyki,najczęstsze sposoby samobójstw w USA to strzał w głowe lub leki.
Z tym że to 1 zdecydowane skuteczniejsze, u nas może ciężej o to,ale jak ktoś jest zdeterminowany,to,to zrobi..
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Myśli samobójcze

przez niosaca_radosc 05 maja 2013, 12:28
A ja się pytam czy wymiana "wiedzą" na temat skutecznego samobójstwa jest tutaj naprawdę konieczna? Zdaje się, że ten dział nie po to został stworzony :evil:
Problemem nie jest problem. Problemem jest Twoje nastawienie do problemu
Moderator

Myśli samobójcze

przez zmienny 05 maja 2013, 13:19
Ne boli,umierasz od razu po upadku od obrażeń wewnętrznych.

no ale zanim to nastąpi to przecież mózg jeszcze może otrzymywać bodźce :hide:
zmienny

Myśli samobójcze

przez Saraid 05 maja 2013, 13:25
nienormalna21 napisał(a):A ja się pytam czy wymiana "wiedzą" na temat skutecznego samobójstwa jest tutaj naprawdę konieczna? Zdaje się, że ten dział nie po to został stworzony :evil:

Tutaj się zgodze z tym postem co to ma być instrukcje jak się zabić ? :evil:
Saraid

Myśli samobójcze

przez Arhol 05 maja 2013, 13:28
"Ciało spadające z mostu z prędkością 130- -140 km na godzinę uderza w wodę niczym w betonową ścianę. Taka siła zrywa wewnętrzne organy, które są rozdzierane przez połamane, ostre kości żeber. Lekarze przeprowadzający sekcje zwłok skoczków mówią, że ich wnętrzności wyglądają, jakby zostały dokładnie zmiksowane na jednolitą miazgę. Czasem ciało niemal się rozpada, siła uderzenia urywa kończyny albo głowę. Zrywa ubranie. Skoczkowie, którzy spadli głową w dół, zamiast ust mają jedną wielką dziurę na pół twarzy. Najszczęśliwsi giną w momencie uderzenia w wodę. Inni je przeżywają, ale z powodu obrażeń, sparaliżowani, w potwornych cierpieniach toną po kilkudziesięciu sekundach."

z artykułu http://serwisy.gazeta.pl/wyborcza/1,68586,3558001.html

Wniosek prosty,część zależna od przypadku,ale jak ktoś pierdyknie łbem to kończy się zgonem od razu.

Zależy od wysokości,podłoża na którym skoczek ląduje.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Myśli samobójcze

przez zmienny 05 maja 2013, 13:30
Myślę, że gdy Kestrel napisał, że od strzału z pistoletu w głowę się umiera nie przedstawił żadnej instrukcji, bo każdy wie, że od tego się umiera.
zmienny

Myśli samobójcze

przez niosaca_radosc 05 maja 2013, 14:11
Kestrel, nie przesadzasz czasem?? Ten temat naprawdę nie służy przytaczaniu sposobów samobójstw. Nawet jeśli każdy wie, jak taki czyn się skończy.
Problemem nie jest problem. Problemem jest Twoje nastawienie do problemu
Moderator

Myśli samobójcze

przez zmienny 05 maja 2013, 14:54
Nie chcę tutaj robić, za adwokata Kestrela, ale przecież już raz zwróciłaś mu uwagę, czy Ty jesteś nienormalna?
zmienny

Myśli samobójcze

przez Siding Spring 05 maja 2013, 15:13
skok z wysokosci to jednak ryzyko cierpienia tak mysle. Chwilowego ale zawsze. Chyba jednak najskuteczniejszym sposobem na samoboja bylo i jest strzelenie sobie w leb. Zero cierpienia natychmiastowa smierc. Takiego czegos bym upatrywal w zakonczeniu swojego marnego żywota. Leki sa dupne...ciezko przedawkowac ..zwykle po kilku dniach budzisz sie.

Myśli samobójcze

przez Anna Maria 05 maja 2013, 15:15
Jest strona w internecie o samobójstwach. Większość metod odradza gdyż zanim człowiek umrze niewyobrażalne przechodzi katusze.Między innymi odradza skok pod pociąg.Można pół godziny wyć z bólu przez zmiażdżone organy zanim przyjdzie śmierć.
Nie ma bezbolesnej śmierci tak jak nie ma narodzin bez bólu.Człowiek rodzi się i odchodzi w męczarniach.
Niech się zastanowią ci co chcą odebrać sobie życie,że takiego bólu jakim jest śmierć nigdy za życia nie zaznali.
Tyle w temacie i zakończmy,proszę,dyskusję.
Anna Maria

Myśli samobójcze

przez zmienny 05 maja 2013, 15:20
ja się kiedyś walnąłem w głowę i straciłem przytomność, ale nie poczułem nawet uderzenia, dopiero jak się obudziłem.

-- 05 maja 2013, 14:30 --

nienormalna21, tam zapomniałem dodać tej emoty ;)
bo to żart był.
zmienny

Myśli samobójcze

przez Saraid 05 maja 2013, 15:51
zmienny napisał(a):Nie chcę tutaj robić, za adwokata Kestrela, ale przecież już raz zwróciłaś mu uwagę, czy Ty jesteś nienormalna?

Tytuł watku brzmi ''mysli samobójcze" a nie jak skutecznie popełnić samobójstwo. :!:
Saraid

Sortuj wg