Myśli samobójcze

Inne zaburzenia.

Myśli samobójcze

przez Anna Maria 26 kwi 2013, 19:04
nazywam się niewarto, :*
Anna Maria

Myśli samobójcze

przez Harry Haller 26 kwi 2013, 19:14
nazywam się niewarto napisał(a):kasiątko, ja boję się życia, jestem przerażona tym, że nagle wszystko zacznie mi się łamać, a nie mam nikogo, kto by się mną zajął. ja chyba nie chcę żyć, boję się iść dalej i trwać.

Jeszcze niedawno tez tak myślałem. Miałem dużo szczęścia, bo w porę mnie powstrzymano. Nadal nie wiem czy to szczęście, ale na dzień dzisiejszy chyba warto trwać i męczę się nadal... :( Jutro może nas spotkać nie tylko to co złe.

Trzymaj się mocno i nie daj się demonom. Wiem, że łatwo gadać, ale tylko tyle mogę :cry:

Myśli samobójcze

przez szczypiorek86 26 kwi 2013, 22:01
Najgorsze jest to,że po tej myśli przychodzi myśl,że nie chcę o tym myśleć ,że nie mam zamiaru ani ochoty nawet próbować,ale nie ma chwili praktycznie,żebym o tym nie myślała.Czy udząc się czy usypiając ,cokolwiek innego robiąc...
szczypiorek86

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Myśli samobójcze

przez _z_ 30 kwi 2013, 19:34
Na dworze przyjemnie wiosennie , ja zamknięty w domu...czasem chciałbym być "normalny" w takich właśnie chwilach jak ta spływam na same dno , a z dna podnieść się ciężko.
navigare necesse est, vivere non est necesse
_z_

Myśli samobójcze

przez szczypiorek86 30 kwi 2013, 19:51
_z_ napisał(a):Na dworze przyjemnie wiosennie , ja zamknięty w domu...czasem chciałbym być "normalny" w takich właśnie chwilach jak ta spływam na same dno , a z dna podnieść się ciężko.

ale też nie tak szybko na nie bo całe zajmuje już ja...
szczypiorek86

Myśli samobójcze

przez Arhol 01 maja 2013, 19:17
Żałuje że wczoraj tego nie skończyłem,podrzynając gardło,zdychając w kałuży własnej krwi jak jebany warchlak, dostałbym to na co sobie zapracowałem własną bezczynnością i ścierwiastością - śmierć jak na ścierwo przystało.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Myśli samobójcze

przez freya 01 maja 2013, 20:24
Kestrel, nie popadasz w żadną bezczynność! Cały czas walczysz o siebie, nie możesz się teraz poddać!
'Co za ponury absurd... Żeby o życiu decydować za młodu, kiedy jest się kretynem?'

Venlectine
Symla
Topamax
Ketrel
doraźnie Afobam

Myśli samobójcze

przez carlosbueno 01 maja 2013, 20:25
dzień bez myśli samobójczych to dzień stracony :twisted:
Największy Forumowy Maruda

Myśli samobójcze

przez coma 01 maja 2013, 20:27
dawno nie było tych myśli, dzisaj znowu się przyczepiły, po co to wszystko, chcę zniknąć, nie cchę żyć... i tak ciągle powtarzam sobie w głowie, życie dla mne nie ma sensu, nie mam celu, gardzę sobą i swoim życiem, po co to ciągnąć...
coma

Myśli samobójcze

przez carlosbueno 01 maja 2013, 20:33
ja to staram nie patrzeć się na drzewa, przynajmniej na ich korony bo wydaje mi się że na nich wiszę. Ale w lesie o dziwo czuje się o.k to dotyczy samotnych drzew liściastych obecnie bez liści o rozłożystych koronach. No i mam jeszcze wizje wielkiego czerwonego napisu śmierć, ale to ma już od wielu lat a te drzewa to pojawiły mi się jak byłem w Holandii tam to miałem je jeszcze w większym nasileniu.

Myśli samobójcze

przez Candy14 01 maja 2013, 20:38
carlosbueno, Obrazek
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Myśli samobójcze

przez buka 01 maja 2013, 20:39
dobrze jednak czasem zajrzeć na forum,odrazu humor sie poprawia :P heh,te holenderskie drzewa,one maja cos w sobie

ps.wiecie jaki jest najlepszy sposób na zabicie się?

Myśli samobójcze

przez carlosbueno 01 maja 2013, 20:42
co do tych drzew to one może jednak miały źródło w Polsce, bo znalazłem wisielca na drzewie w listopadzie, a one w grudniu się pojawiły gdy przyszedł kryzys. No ale już prawie nie mam wizji ludzika, gnoma z młotem który walił mnie po głowie który mnie męczył przez chyba 2 lata.

A najlepszy sposob na samobójstwo to nie wiem skok z wieżowca może, albo cyjanek potasu.

Myśli samobójcze

przez siostrawiatru 01 maja 2013, 21:10
carlosbueno napisał(a):co do tych drzew to one może jednak miały źródło w Polsce, bo znalazłem wisielca na drzewie w listopadzie, a one w grudniu się pojawiły gdy przyszedł kryzys. No ale już prawie nie mam wizji ludzika, gnoma z młotem który walił mnie po głowie który mnie męczył przez chyba 2 lata.

A najlepszy sposob na samobójstwo to nie wiem skok z wieżowca może, albo cyjanek potasu.

Podobno zamarzniecie jest najlepsze.
“Ja… ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem, kim jestem, proszę pana. Mogłabym powiedzieć, kim byłam dziś rano, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy.”

Sortuj wg