Myśli samobójcze

Inne zaburzenia.

Myśli samobójcze

przez zuzka320 31 paź 2012, 20:41
Nie, błagam, nie zabijajcie się, każde życie jest cenne i ma sens. Życie jest darem, dlatego nie marnujcie Go! Błagam, proszę... Jeśli macie jakieś problemy ze swoją psychiką to idźcie do księdza, lekarza, psychologa, psychiatry, uzyskajcie pomoc, wyleczcie się, i bądźcie szczęśliwi! Ale proszę, błagam, NIE POPEŁNIAJCIE SAMOBÓJSTWA.

PS Zaufajcie BOGU, CHRYSTUSOWI, i błagam, NIE POPEŁNIAJCIE SAMOBÓJSTW!

Myśli samobójcze

przez niosaca_radosc 31 paź 2012, 20:44
zuzka320, wybacz, że pytam, ale dlaczego tak bardzo Ci na tym zależy?
Problemem nie jest problem. Problemem jest Twoje nastawienie do problemu
Moderator

Myśli samobójcze

przez marian446 01 lis 2012, 11:47
Wiecie co? Tak się zastanawiam, bo piszecie czasami o tym, jakbyście się czuli, kiedy już ta pętla wokół szyi wam się zaciśnie? Wspominacie o tym, czy w takim przypadku byście mieli jakieś wizje naprawy swych "problemów", ewentualnie innych opcji wyjścia z sytuacji? Tak sobie teraz myślę, co musi czuć osoba, która umiera na raka, a bardzo chciałaby żyć? Co ona musi czuć, przecież w przeciwieństwie do samobójców nie ma wyjścia, musi umrzeć.

"Jak ja mam jutro wstac i isc do pracy?"

Słońce Ty moje. Nie znam Cie, więc nie wiem jaką jesteś osobą, ale doceń to, że masz szanse chodzić do tej pracy. Wielu tej szansy nie ma.

"Zaufajcie BOGU, CHRYSTUSOWI, i błagam, NIE POPEŁNIAJCIE SAMOBÓJSTW!"

No ja już raz im zaufałem. Do dzisiaj mam ślad. Także więcej razy z ich pomocy nie skorzystam :D

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Myśli samobójcze

przez jordan458 01 lis 2012, 14:25
Ten argument z osobą umierającą na raka niewiele wnosi. Gdybym sobie żył normalnie, odczuwając, interesując się światem, czerpiąc satysfakcje z kontaktów międzyludzkich itp. i nagle pojawiłaby się diagnoza: śmiertelny nowotwór to oczywiście byłoby mi pewnie ciężko pożegnać się z takim pięknym światem, ludźmi, ale umierałbym jako normalny człowiek, wiedziałbym co po mnie zostanie, że coś zrobiłem na tym świecie, że zostanę zapamiętany taki jaki jestem. Mógłbym powiedzieć, że szkoda umierać, ale tak widać miało być. Pięknie pożegnałbym się z najbliższymi, spokojny, że powiedziałem im co chciałem. Teraz zaś żyję tak, że nikt nawet najbliższa rodzina mnie nie zna tak naprawdę. I tutaj widzę przewagę tego gości umierającego na raka.
fluanxol 1,5 mg
Perazyna 50 mg

Myśli samobójcze

przez carlosbueno 01 lis 2012, 16:49
ja to kiedyś nawet chciałem na raka zachorować, a z drugiej strony to mam lęki hipochondryczne dotyczące raka dziwny ze mnie człowiek nie mam ochoty na życie a wciąż boję się wszelkich chorób, już od samego gadania o chorobach czuje się chory czasem mam wręcz przypływy gorączki, i przyspieszenie bicia serca jak słyszę o jakiś chorobach i wszędzie się u siebie ich dopatruje.
Największy Forumowy Maruda

Myśli samobójcze

przez Lukrecja. 05 lis 2012, 11:17
Ciagle o tym mysle......
Lukrecja.

Myśli samobójcze

przez idle 05 lis 2012, 17:18
Czasami wracają. Boję się, że mam do tego predyspozycje ... Chyba mam to w genach. :? Ostatnio dużo myślę o śmierci, a przecież wszystko jest dobrze ...
watch me disintegrate

Myśli samobójcze

przez kaja123 06 lis 2012, 00:02
Lukrecja., idle, a nie macie nic lepszego do roboty jak myśleć o śmierci? ;)
I tak umrzecie prędzej czy później na 100% mogę Wam to zagwarantować baa dać na piśmie, że nie ma innej opcji jak śmierć ;) a ten czas który Wam jeszcze pozostał przed śmiercią wykorzystajcie kreatywnie żeby nie został zmarnowany :D trzymajcie się.

Myśli samobójcze

przez marian446 10 lis 2012, 14:14
kaja123 napisał(a):Lukrecja., idle, a nie macie nic lepszego do roboty jak myśleć o śmierci? ;)
I tak umrzecie prędzej czy później na 100% mogę Wam to zagwarantować baa dać na piśmie, że nie ma innej opcji jak śmierć ;) a ten czas który Wam jeszcze pozostał przed śmiercią wykorzystajcie kreatywnie żeby nie został zmarnowany :D trzymajcie się.

Może niektórzy zamiast żyć w upodleniu i braku realizacji swoich celów wybierają właśnie taki koniec? Może są ludzie na tym świecie, co nie chcieliby spędzić życia jako popychadło, ewentualnie inny menel. Odpowiedz mi co jest lepsze: samobójstwo, czy życie jako margines społeczny bez możliwości rozwoju?

Myśli samobójcze

przez klarunia 13 lis 2012, 22:31
Zawsze jest możliwość rozwoju. Tak sądzę.

Myśli samobójcze

przez acherontia-styx 16 lis 2012, 01:19
Chyba straciłam wolę życia.
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Myśli samobójcze

przez Sikorka77 16 lis 2012, 01:32
Nieustanne marzenie o torach kolejowych.
Ale tak wszystko poukładam zeby pierwsze rozjechane zostały moje leki które przestały sobie działać a ja nie zamierzam ani zmieniać ich na nowe ani brać już ich ^^ Chociaż prędzej załatwi mnie mój własny organizm niż samobójstwo.

Myśli samobójcze

przez Monar 20 lis 2012, 00:53
ledwo zyje to po co sie meczyc

-- 19 lis 2012, 23:59 --

nawet dla was bedzie lepiej jak znikne nie bede was meczyc
Monar

Myśli samobójcze

przez diatas 20 lis 2012, 01:01
klarunia napisał(a):Zawsze jest możliwość rozwoju. Tak sądzę.

Sądzę dokładnie tak samo, ale nieraz jest tak ciężko, że nawet ta możliwość gdzieś ulatuje...
Jest tylko jedna rzecz której chcę - dobrze się czuć.

Sortuj wg