Myśli samobójcze

Inne zaburzenia.

Myśli samobójcze

przez kaja123 14 paź 2012, 10:07
madlen92 napisał(a):W zasadzie i tak nie mam pieniędzy, ani motywacji by coś zmienić, po za tym ze mną się nie da rozmawiać, bywa.

kolejna ściema! Nikomu nie jest łatwo no ale Ty zwalasz winę na co się da zamaiast wziąć się do roboty!

Myśli samobójcze

przez madlen92 14 paź 2012, 11:55
vifi napisał(a):Jak cię najdzie "filozofowanie" typu: jaka to moja sytuacja jest beznadziejna, nic się nie da zrobić, zostało postanowione itp. to się nie słuchaj tych myśli i wal do lekarza.

Nie najdzie mnie takie filozofowanie, bo ja w ogóle nie czuję przygnębienia w związku ze swoją sytuacją, jeśli już to czasami mały dyskomfort, w ogóle się nad sobą nie użalam, wręcz przeciwnie dosłownie wszystko jest mi obojętne. Chyba ta obojętność jest najgorsza.

kaja123 napisał(a):kolejna ściema! Nikomu nie jest łatwo no ale Ty zwalasz winę na co się da zamaiast wziąć się do roboty!

Kolejna? Ściema? Zwalam winę na co się da?

Svafa napisał(a):w zasadzie chcesz coś zmienić czy tak tylko piszesz by sobie pisać?wymyslasz przeszkody po co?przeciez i tak zrobisz jak bedziesz chciała.?wiesz że powinnas sie leczyc,nikt w nieskończoność nie bedzie cie przekonywał o tym.

Tu nie chodzi o przekonywanie, bo w rodzinie nawet nie ma takiego tematu :) Nie wymyślam przeszkód, jestem niekontaktowa, ze mną nie da się rozmawiać, bo chodziłam do psychoterapeuty i psychiatry i pamiętam jak było.

Ze swojej strony kończę tę dyskusję bo miałam tylko napisać posta z pytaniem czy warto iść z tym do psychiatry.
madlen92

Myśli samobójcze

przez kaja123 14 paź 2012, 13:52
madlen92, jednym zdaniem : zwyczajna manipulacja, piszesz w wątku myśli samobójcze, piszesz wyraźnie że chciałabyś się zabić a jak ludzie próbują Ci pomóc lub naprowadzić na prawidłowy tor to Ty odbijasz piłeczkę i masz sporo argumentów przeciw i umniejszasz to co wcześniej napisane. Albo masz myśli samobójcze albo nie? Chcesz pomocy albo nie? Zdecyduj się - bo potem ktoś napisze na poważnie a inni go oleją a będzie w potrzebie.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Myśli samobójcze

przez dogomaniaczka 14 paź 2012, 13:58
kaja123, nie przesadzaj z tą manipulacją..ja aktualnie się tak czuję źle, że w tym momencie też bym wszystko negowała...jak trochę minie to widzę to wszystko ale w tym momencie wszystko byłoby na nie....

chciałabym umrzeć, ale nie potrafiłabym tego zrobić bliskim..

Myśli samobójcze

przez kaja123 14 paź 2012, 14:06
dominika92, ale przyjmujesz to co się do Ciebie pisze, żalisz się i nie negujesz tego później.

Myśli samobójcze

przez dogomaniaczka 14 paź 2012, 14:07
kaja123, czasami zdarza mi się negować wszystko ..odrzucać wszystkie pomysły..może nie później jak już trochę ochłonę ale w złym stanie to cokolwiek kto by nie powiedział, nie wymyślił, nie zaoferował i tak będzie na nie..:(

Myśli samobójcze

przez bittersweet 14 paź 2012, 14:38
kaja123 napisał(a):madlen92, jednym zdaniem : zwyczajna manipulacja, piszesz w wątku myśli samobójcze, piszesz wyraźnie że chciałabyś się zabić a jak ludzie próbują Ci pomóc lub naprowadzić na prawidłowy tor to Ty odbijasz piłeczkę i masz sporo argumentów przeciw i umniejszasz to co wcześniej napisane. Albo masz myśli samobójcze albo nie? Chcesz pomocy albo nie? Zdecyduj się - bo potem ktoś napisze na poważnie a inni go oleją a będzie w potrzebie.

Dokładnie tak.
BTW, jeśli kogoś nie interesują cudze opinie i pomysły, to niech nie pisze na forum. Zniechęca tylko innych do pomocy i wyrażania własnego zdania. No i za odpowiedzi wypadałoby raczej podziękować, a nie strzelać focha. Bo Ci co odpowiadają tez mogą być w złej formie i mieć własne myśli s. a mimo to zadają sobie trochę trudu i próbują pomóc :evil:
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

Myśli samobójcze

przez madlen92 14 paź 2012, 16:11
kaja123, Masz chyba problem z czytaniem bo po 1. nikomu się tu NIE żalę tylko na chłodno piszę co ze mną nie tak i pytam o radę czy wizyta u lekarza byłaby wskazana (u mnie tu nie było ŻADNYCH emocji),
po 2. to nie jest żadna manipulacja, bo i po co? W ogóle nie rozumiem twojego rozumowania,
po 3. osoby komentujące w tym i ty zarzucają mi, że stwarzam sobie wymówki, jasne jak się kogoś nie zna to można komuś zarzucać nie mając pojęcia o sytuacji,
po 4. w pewien sposób chcę sobie pomóc skoro myślę o wizycie u lekarza, problem w tym, że osobowości nie da się zmienić, ale najbardziej mnie interesuje diagnoza o czym nie wspomniałam wcześniej,
po 5. nie pójdę na terapię bo się do niej zwyczajnie nie nadaję
madlen92

Myśli samobójcze

przez Kiya 14 paź 2012, 16:46
marzę o śmierci
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

Myśli samobójcze

przez Agasaya 14 paź 2012, 16:59
Kiya, :nono:
wpadnij do mnie na kawę... posmucimy razem
A69.2, F60.31, F41.2, F50.2, F43.1, F44.0, DDA+DDD, początki F40.290
http://agasayaaa.blog.interia.pl/

Wtłoczona w matnię szukam jej
Bezwiednie tak kołyszę się i zatracam
Ciało uwiera śpią demony złe
Ona to druga ja odbita w lustrze
Najlepsze Cycki Na Forum :)

Myśli samobójcze

przez New-Tenuis 14 paź 2012, 17:39
Kiya, :( <tulę>
"I knew a man who lived in fear
It was huge, it was angry,
It was drawing near.
Behind his house a secret place
Was the shadow of the demon
He could never face."

Myśli samobójcze

przez jolantka 14 paź 2012, 17:59
zabierzcie mnie z tego świata
jolantka

Myśli samobójcze

przez kaja123 14 paź 2012, 18:24
madlen92 napisał(a):kaja123, Masz chyba problem z czytaniem bo po 1. nikomu się tu NIE żalę tylko na chłodno piszę co ze mną nie tak i pytam o radę czy wizyta u lekarza byłaby wskazana (u mnie tu nie było ŻADNYCH emocji),

Ja mam problem z czytaniem?
madlen92 napisał(a):Nie wiem czy to myśli samobójcze, ale chcę przestać istnieć. Gdyby wpadła mi w ręce broń, już dawno by mnie nie było

madlen92 napisał(a):Łatwo pewnie nie, ale na pewno więcej odwagi bym miała w takiej sytuacji, niż np. ze sznurem w ręku lub stojąc na torach i czekając na pociąg. Jestem tego pewna, że bym strzeliła.

madlen92 napisał(a):Nawet nie wiem czy warto iść z czymś "takim" do lekarza, bo na to pewnie nie ma rady, leku ani żadnej pomocy. Chyba tylko po to by uzmysłowić lekarzowi jacy nieszczęśnicy się rodzą, podając na przykład własną osobę.
Dajcie mi broń!

madlen92 napisał(a):kaja123, Gratulacje, ale nie wszystkim da się pomóc. U mnie musiałaby nastąpić kompletna zmiana w podejściu do życia, de facto zmiana osobowości. Daję sobie krzyżyk na drogę...

madlen92 napisał(a):W zasadzie i tak nie mam pieniędzy, ani motywacji by coś zmienić, po za tym ze mną się nie da rozmawiać, bywa

Jak to inaczej rozumieć?

madlen92 napisał(a):osoby komentujące w tym i ty zarzucają mi, że stwarzam sobie wymówki, jasne jak się kogoś nie zna to można komuś zarzucać nie mając pojęcia o sytuacji,
mamy takie pojęcie ile o sobie napisałaś i jak zauważyłaś nie jestem sama w takim rozumowaniu.

Jeszcze jedno - piszesz że nie było u Ciebie emocji za to u mnie były bo czułam współczucie, smutek z Twojego spowodu a teraz złość bo napisałaś ot tak sobie bez emocji - dla zabicia czasu?

-- 14 paź 2012, 17:24 --

jolantka, a dokąd?
Ostatnio edytowano 14 paź 2012, 18:35 przez kaja123, łącznie edytowano 1 raz

Myśli samobójcze

przez jolantka 14 paź 2012, 18:32
do jakiegoś równoległego szczęśliwego świata. albo chociażby donikąd, byleby nie być już tutaj :cry:
jolantka

Sortuj wg