Myśli samobójcze

Inne zaburzenia.

Myśli samobójcze

przez Lukrecja. 01 paź 2012, 12:22
Eutanazja dla chorych psychicznie powinna byc dostepna. Skorzystalabym natychmiast.
Lukrecja.

Myśli samobójcze

przez Nuve 05 paź 2012, 13:57
niestety ale posiadam takie. nie wyobrażam sobie teraz żyć tak jak teraz do 60/70 roku życia. jak już napisałem, smierć to najlepsza rzecz jaka nas spotyka w życiu, koniec pasma nieszczęść, upokorzeń, upadków, które są przerywane krótkimi chwilami szczęscia, powodzenia (w moim przypadku ). chociaż daleko mi jeszcze do aktu samobójstwa.

Myśli samobójcze

przez Lukrecja. 05 paź 2012, 18:15
nie chce zyc, do wszystkiego sie zmuszam, co to za zycie :why:
Lukrecja.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Myśli samobójcze

przez kaja123 05 paź 2012, 18:18
Lukrecja. napisał(a):nie chce zyc, do wszystkiego sie zmuszam, co to za zycie :why:

Twoje życie - czas na zmiany i to na lepsze! Na co czekasz? :time:

Myśli samobójcze

przez Lukrecja. 05 paź 2012, 20:39
ale jak mam cos zmienic, nic sie zmienic nie chce
Lukrecja.

Myśli samobójcze

przez Anna Maria 05 paź 2012, 21:11
Lukrecja., najpierw leki,dobrze dobrane to może zająć nawet rok,a potem co tylko ze chcesz
Anna Maria

Myśli samobójcze

przez Lukrecja. 05 paź 2012, 21:48
no mam solian
Lukrecja.

Myśli samobójcze

przez kaja123 05 paź 2012, 21:52
Lukrecja., Niedawno byłaś w szpitalu po próbie samobójczej od tego czasu rozmawiałaś z jakimś psychologiem? Chodzisz na terapię?

Myśli samobójcze

przez Lukrecja. 05 paź 2012, 22:00
Psycholog mi do domu przychodzi sad tak kazal. Ale ostatnio dzwonilam do niej zeby nie przychodzila. Nie wiem o czym mam z nia rozmawiac. Mam w kolko mowic jak mi zle? Szkoda ze ta proba nie skonczyla sie pomyslnie. Mialabym spokoj. Sprobuje znowu
Lukrecja.

Myśli samobójcze

przez kaja123 05 paź 2012, 22:06
Lukrecja., ok - wiedząc w jakim jesteś stanie z nakazem sądu Twój jeden telefon załatwił sprawę i nie przychodzi? Przyznam że nie rozumię. Sądząc po Twoich postach to potrzebujesz ostrej terapii w szpitalu psychiatrycznym. Jak masz przebłyski i widzisz co sie z Tobą dzieje pomimo że Ci trudno bardzo zawalcz o siebie. Gorzej już być nie może chyba co?

Myśli samobójcze

przez Anna Maria 05 paź 2012, 22:07
Lukrecja. napisał(a):no mam solian

może to nie jest dla Ciebie wystarczający lek
Anna Maria

Myśli samobójcze

przez Lukrecja. 05 paź 2012, 22:22
Kaja123 musialam ja troche oszukac. Ja pracuje jeszcze i powiedzialam jej ze musimy przesunac nasze spotkanie bo mam byc w pracy. Nie chce mi sie z nia rozmawiac. Nie jest ze mna najlepiej wiem o tym.Odczuwam ciagla pustke, znudzenie i zmeczenie zyciem.mam natrectwa i mysli przesladowcze. To wszystko sprawia ze nie chce mi sie zyc. Znowu wykupilam leki i pewnie znowu je lykne liczac ze moze tym razem skutecznie.
Nie mam sil walczyc

kasiatko mam haloperidol ale nie wezme tego bo sama wiesz jak to dziala , solian mi wystarczy mam teraz wieksza dawke solianu
Lukrecja.

Myśli samobójcze

przez kaja123 05 paź 2012, 22:30
Lukrecja., ponawiam pytanie - czemu nie szpital? Czemu znowu chcesz sie nałykać - to jest łatwiejsze? Skąd wiesz co jest po drugiej stronie - tam gdzieś? Skąd wiesz że tam Cię nie spotka to samo? Tu możesz coś z tym zrobić bo jest namacalne ale tam gdzieś gdzie nie mamy pojęcia co jest ? A jak będzie gorzej?

Myśli samobójcze

przez Lukrecja. 05 paź 2012, 22:40
w szpitalu mi podaja haloperidol albo rispolept a to sa mocne leki i zle na mnie dzialaja. Poza tym sam pobyt w szpitalu nic nie zmieni
Wlasnie boje sie tego ze po drugiej stronie moze byc gorzej. Dzieki za uzmyslowienie tego od razu mi przechodzi ochota na zabijanie eh
to ja juz nie wiem co mam zrobic
Lukrecja.

Sortuj wg