Myśli samobójcze

Inne zaburzenia.

Myśli samobójcze

przez niosaca_radosc 04 wrz 2012, 13:09
kaja123, nie spojrzę na to z innej strony... Ja się czuję wszystkiemu winna, dlatego siebie karzę. Nienawidzę siebie jako człowieka, dlatego chcę się zniszczyć. Tak jak napisał/-a vifi, wpadłam w błędne koło i winię siebie dosłownie za wszystko, a wtedy jedyne czego pragnę to siebie zniszczyć. Zniszczyć tę karykaturę człowieka, którym jestem...
Problemem nie jest problem. Problemem jest Twoje nastawienie do problemu
Moderator

Myśli samobójcze

przez Lukrecja. 04 wrz 2012, 13:41
marze o smierci, to moj cel
Lukrecja.

Myśli samobójcze

przez kaja123 04 wrz 2012, 15:56
klamczucha_88, konkretnie czemu czujesz się winna?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Myśli samobójcze

przez niosaca_radosc 04 wrz 2012, 17:25
kaja123, wiesz czemu czuję się winna? Bo żyję. Bo jak byłam niemowlęciem przeżyłam te cholerne zapalenia płuc. Bo jestem utrapieniem dla rodziców. Bo jestem wyrodną córką. Bo jestem złym człowiekiem...
Czemu jeszcze czuję się winna? Bo stałam się nędzną namiastką tego, czym kiedyś byłam. Bo jestem kreaturą człowieka. Bo dałam się splugawić i wgnieść w ziemię. Bo jestem słaba, żałosna i beznadziejna. Bo nie daję sobie rady z samą sobą.
Nienawidzę siebie i chcę się zniszczyć. Powoli i bardzo boleśnie. Zarówno fizycznie, jak i psychicznie. Nie zasługuję na życie, więc nie pozwolę sobie żyć...
Problemem nie jest problem. Problemem jest Twoje nastawienie do problemu
Moderator

Myśli samobójcze

przez Anna Maria 04 wrz 2012, 17:44
klamczucha_88 napisał(a):kaja123, wiesz czemu czuję się winna? Bo żyję. Bo jak byłam niemowlęciem przeżyłam te cholerne zapalenia płuc. Bo jestem utrapieniem dla rodziców. Bo jestem wyrodną córką. Bo jestem złym człowiekiem...
Czemu jeszcze czuję się winna? Bo stałam się nędzną namiastką tego, czym kiedyś byłam. Bo jestem kreaturą człowieka. Bo dałam się splugawić i wgnieść w ziemię. Bo jestem słaba, żałosna i beznadziejna. Bo nie daję sobie rady z samą sobą.
Nienawidzę siebie i chcę się zniszczyć. Powoli i bardzo boleśnie. Zarówno fizycznie, jak i psychicznie. Nie zasługuję na życie, więc nie pozwolę sobie żyć...

też tak mialam
teraz od roku uczę się,robię kursy idę na staż,a kilkanaście lat spędzilam jako warzywko bo zachorowałam na schizę w wieku 14-stu lat,ledwo co skończyłam LO,a teraz ozdrowiałam i czuję,że żyję
dzwoniłaś do mnie?bo mam jakieś nieodebrane połączenie,a nie mogę odzwonić bo mam limit minut przwkroczony.

-- 04 wrz 2012, 17:55 --

miałam wysłać na pw :hide:
Anna Maria

Myśli samobójcze

przez kornelia_lilia 04 wrz 2012, 18:05
Chyba straciłam przyjaciela, nie radzę sobie, znów silne mysli s :roll:
Najtrudniej jest widzieć słońce… wierzyć w słońce i nie czuć ciepła. /H. Poświatowska/
Nigdy, nigdy nie żałuj, że zrobiłaś cokolwiek, jeśli robiąc to, byłaś szczęśliwa /Dorotea de Spirito/

Myśli samobójcze

przez Saraid 04 wrz 2012, 18:28
Kornelia skoro nie wiesz?to po co
zamartwiac? Moze to wyjasnisz ?
Aby miec pewnosc zamiast sie dolowac?
Saraid

Myśli samobójcze

przez kaja123 04 wrz 2012, 18:33
klamczucha_88 napisał(a):kaja123, wiesz czemu czuję się winna? Bo żyję. Bo jak byłam niemowlęciem przeżyłam te cholerne zapalenia płuc. Bo jestem utrapieniem dla rodziców. Bo jestem wyrodną córką. Bo jestem złym człowiekiem...
...

Człowiek nie rodzi się zły a napewno nie jest winien tego że się urodził. Przeżyłaś to zapalenie płuc tzn że bardzo chciałaś żyć i masz dużo do zrobienia na tym świecie. Niemowle jest czyste i niewinne. Każde dziecko zasługuje na miłość swoich rodziców i nie może być winne ich porażek. Ono na świat się nie prosiło. Nikt nie jest winien nic rodzicom bo ich obowiązkiem jest kochać i wychować dzieci nie oczekując nic w zamian. Mogę się tylko domyślać że Ci wpajano te bzdury o wyrodnej córce i złym człowieku aż uwierzyłaś - no bo czemu nie wierzyć rodzicom jestem ich owocem. To tak jak wytresować psa od szczeniaka - zależy co mu wpoisz taki będzie. Nie jesteś zła, nie możesz być zła wiesz dlaczego? Bo źli ludzie nie robią sobie krzywdy wręcz przeciwnie! Nie możesz być winna wszystkiemu bo to też nie możliwe to projekcja. Ja w Ciebie wierzę chociaż Cię nie znam ale podczytuję :D

Myśli samobójcze

przez kornelia_lilia 04 wrz 2012, 18:34
Svafa, Chyba domyslasz się o kogo chodzi. Napisał, że "chyba czas zakończyć tą głupią znajomość". Nic mi się nie udaje i na gruncie zawodowym i prywatnym. Ręce mi się trzesą, mam dość bólu :(
Najtrudniej jest widzieć słońce… wierzyć w słońce i nie czuć ciepła. /H. Poświatowska/
Nigdy, nigdy nie żałuj, że zrobiłaś cokolwiek, jeśli robiąc to, byłaś szczęśliwa /Dorotea de Spirito/

Myśli samobójcze

przez Saraid 04 wrz 2012, 18:42
Domyślam,ale nie załamuj się prosze?czasem jak sie wali to wszystko na raz,czasem musi aby
przyszlo cos nowego lepszego..
A co z praca?
Saraid

Myśli samobójcze

przez kornelia_lilia 04 wrz 2012, 18:52
Svafa, odchodzę, bo ja potrzebuję pełen etat, a tam mam za mało godzin, czasem źle się tam czułam :roll:

Dzięki za odp.

Myśli samobójcze

przez Saraid 04 wrz 2012, 18:58
Znajdziesz lepszą,jesteś silna piękna,mądra tylko trochę dużo sie wydarzyło i nie ma w tym Twojej tylko winy skoro sa dwie osoby.....to jest problem rozlozony
chlopak jak chce odejsc...niech idzie nie wie co traci.
Ty zasługujesz na szczescie!walcz o nie!rozumiesz walcz
nikt ani nic nie jest warte tego aby
załamywac.
Saraid

Myśli samobójcze

przez kornelia_lilia 04 wrz 2012, 19:09
Svafa, Dziękuję Ci za słowa wsparcia.

Tak się zastanwiam, z resztą nie od dziś, że co ja jeszcze robię na tym świecie. patrząc obiektywnie to na każdym polu klęska, nie potrafię sobie w zyciu poradzić, nikt mnie nie kocha i nie kochał :( Obiecałam sobie, że nie chcę umierać póki nie zaznam prawdziwej, szczęśliwej miłosci, ale może się to nigdy nie spełnić :bezradny:

Myśli samobójcze

przez Saraid 04 wrz 2012, 19:17
Skoro sobie obiecałas to dotrzymaj tego !postanowienia
WARTO! Ja Ci to pisze...
A że taka przeżyjesz jestem pewna dlaczego by nie?
Cos sie konczy coś zaczyna ale dla
TYCH chwil pięknych warto żyć.
Saraid

Sortuj wg