Myśli samobójcze

Inne zaburzenia.

Myśli samobójcze

przez Saraid 23 sie 2012, 16:14
ladywind napisał(a):niebieskooka1987, zgodze się z tym co napisałaś. Dodatkowo Ci którzy nie zaznali takiego cierpienia psychicznego, to nie bardzo potrafią zrozumiec, jak taka osoba chce się zabić. że jej cierpienie jest już nie do zniesienia, że każdy dzień to walka, walka wręcz z wiatrakami.

Zgadam się z powyższym poza tym człowiek w takim stanie racjonalnie nie mysli ,nie ma tu co pisać o braku szacunku do własnego życia.Spowodowane jest to chorobą,a nie jakimś kaprysem.
Saraid

Myśli samobójcze

przez ladywind 23 sie 2012, 16:41
Svafa, dokładnie!
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Myśli samobójcze

przez niebieskooka1987 23 sie 2012, 16:48
Svafa napisał(a):
ladywind napisał(a):niebieskooka1987, zgodze się z tym co napisałaś. Dodatkowo Ci którzy nie zaznali takiego cierpienia psychicznego, to nie bardzo potrafią zrozumiec, jak taka osoba chce się zabić. że jej cierpienie jest już nie do zniesienia, że każdy dzień to walka, walka wręcz z wiatrakami.

Zgadam się z powyższym poza tym człowiek w takim stanie racjonalnie nie mysli ,nie ma tu co pisać o braku szacunku do własnego życia.Spowodowane jest to chorobą,a nie jakimś kaprysem.

No wlasnie, tu absolutnie nie chodzi o brak szacunku do wlasnego zycia. To naprawde spowodowane jest przeogromyn bolem i cierpieniem bo chyba zaden czlowiek nie bedacy do tego stopnia zalamanym, nie chce sie zabic, wiec skoro.ktos juz mysli o takim rozwiazaniu to naprawde musi znajdowac sie w takiej sytuacji, ze jest w stanie rezygnacji, bo takie mysli nie przychodza od tak.........

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Myśli samobójcze

przez Variable 23 sie 2012, 19:04
Od wczoraj dręczą mnie mysli samobójcze. A miałam kilka miesięcy spokoju.
Variable

Myśli samobójcze

przez Saraid 23 sie 2012, 19:34
virgo21, odpędzaj je nie daj sie im!w darkach razem je odpedzimy ;)
Saraid

Myśli samobójcze

przez Variable 23 sie 2012, 19:44
Svafa, miejmy nadzieje ;) Znowu zaczęlo mnie wszystko wkurzać czuje sie głupia i nic nie warta ech kurde.
Variable

Myśli samobójcze

przez Pitu 23 sie 2012, 19:47
virgo21 napisał(a):Od wczoraj dręczą mnie mysli samobójcze. A miałam kilka miesięcy spokoju.

virgo21"leki masz przepisane rozumiem ?
Pitu

Myśli samobójcze

przez Saraid 23 sie 2012, 19:50
virgo21, jestes super wiesz o tym to tylko obnizka nastroju.
Saraid

Myśli samobójcze

przez Variable 23 sie 2012, 19:52
Pitu, nie, nie mam. W tamtym roku po przykrych przezyciach z pewnym czlowiekiem chcialam isc do psychiatry (było źle przelezałam w domu 3 tyg nic mi się nie chciało),ale zrezygnowałam, wystraszyłam się. Potem było lepiej, ale znowu mnie zaczeła męczyć monotonia, czuje sie gorsza od innych, a moje życie to pasmo porażek i ciągły pech.

-- 23 sie 2012, 19:53 --

Svafa, dzięki :smile:
Variable

Myśli samobójcze

przez niebieskooka1987 23 sie 2012, 20:07
virgo21 napisał(a):Od wczoraj dręczą mnie mysli samobójcze. A miałam kilka miesięcy spokoju.

bo to niestety wraca...

Myśli samobójcze

przez Saraid 23 sie 2012, 20:11
niebieskooka1987, na szczęscie tez mija.
Saraid

Myśli samobójcze

przez niebieskooka1987 23 sie 2012, 20:19
Svafa napisał(a):niebieskooka1987, na szczęscie tez mija.

najgorszy jest ten czas miedzy tym jak to trwa a tym gdy mija...

Myśli samobójcze

przez Saraid 23 sie 2012, 20:24
niebieskooka1987 napisał(a):
Svafa napisał(a):niebieskooka1987, na szczęscie tez mija.

najgorszy jest ten czas miedzy tym jak to trwa a tym gdy mija...

wiem,ale nie można sie poddawać mimo wszystko.
Saraid

Myśli samobójcze

przez Variable 23 sie 2012, 20:32
Racja poddawac się nie wolno. Wziełam ciepłą kąpiel i troche mi lepiej :smile:
Variable

Sortuj wg