Myśli samobójcze

Inne zaburzenia.

Myśli samobójcze

przez Monar 15 sie 2012, 12:47
Alienated, to o czym piszesz - to m. in. mnie przed tym "ratuje", zniechęca. tyle, że nie widzę innego, 'fajnego' sposobu na smierc, jeśli miałabym to wgl kiedykolwiek zrobić. ale na ten czas nie ma co się zastanawiac... na razie walczę, jak pisałam...
Monar

Myśli samobójcze

przez sadi31 15 sie 2012, 12:50
carlosbueno napisał(a):sadi 31 nie noś się tak dziewczyny maja problemy, ja np. próbowałem nie mając żadnych większych problemów mając kochająca rodzinę bez żadnych patologii a i tak nie chciało mi się żyć i nadal nie bardzo chce.

co zyskasz jak umrzesz ???
nicosc i pustke - taki stan jest jeszcze gorszy niz ten obecny tu na ziemi wiec wiesz

nie nosze sie - wkurza nie tylko to biadolenie

Myśli samobójcze

przez Monar 15 sie 2012, 12:51
sadi31, to nie musisz mnie czytać, jak Cię wkurzam.
Monar

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Myśli samobójcze

przez Saraid 15 sie 2012, 12:52
Właśnie drązycie głupi temat!po co pisać o śmierci?jaki to ma sens?lepiej poszukać rozwiazań jak sobie poradzić z
problemami.!
Monar, Walcz warto!
Saraid

Myśli samobójcze

przez ala1983 15 sie 2012, 12:52
nicosc i pustke - taki stan jest jeszcze gorszy niz ten obecny tu na ziemi wiec wiesz

Nicość i pustka? Ale masz wyobrażenie :shock: :lol:
"Objawy mają swoje znaczenie"
Zygmunt Freud (1856-1939)

Myśli samobójcze

przez sadi31 15 sie 2012, 12:53
sadi31, jak na razie tylko jestem ciężarem dla wszystkich. moja matka pragnie mojej śmierci... więc to jest na to dowód. jej nie sprawię żadnej przykrości, więc... mogę spokojnie się zabic.

nooo a od kiedy to tytaka uczynna sie zrobilas - matka pragnie mojej smierci wiec sie zabije
wiesz co skoro jestes gotowa spelniaz zadania innych okej
ja pragne twojego zycia
popierdolonego, syfiastego, przewleklego codziennoscia zycia , chce bys zyla , bys mogla sie wkurwiac , na padaajcy deszcz, na korki na ulicach, na glupiego policjanta, glosnego upierdliwego sasiada
chce byc mogla sie wsciekac ze cos ci po raz kolejny nie wychodzi
chce bys umarla - wtedy kiedy kostucha sama zdecyduje ...
jestes gotowa na spelnienie takich rzyczen - no bo skoro zyczenie smierc tak cie motywuje - moje zyczenia tez powinny

Myśli samobójcze

przez Monar 15 sie 2012, 12:54
Svafa, póki starczy mi sił, to będę walczyć:)
Monar

Myśli samobójcze

przez Alienated 15 sie 2012, 12:54
Monar, i walcz dalej, Monika :!: Z takich rzeczy się wychodzi... Wiem, że w chwilach zwątpienia wydaje się być naprawdę trudno, ale z czasem to powinno ustąpić... I tak raz to w jedną, raz w drugą stronę... Trzeba pracować, aby się w końcu do tej przysłowiowej kupy pozbierać... Wbrew wszelkim przeciwnościom losu...
Trzymam za Ciebie kciuki :!:
Swoją drogą, mnie się to udaje już od dwudziestu kilku lat... Wciąż przechadzam się pomiędzy żywymi, pomimo że bywało naprawdę chujowo... Ale z czasem zaczynam się czuć z sobą coraz lepiej i odnajduję wiarę w sens istnienia... Nawet pomimo świadomości, że ogólnie kolorowo nie jest...
"A Magda jest najlepsza, bo ma złote serce... Bo to jest Magda...!"

Myśli samobójcze

przez sadi31 15 sie 2012, 12:54
ala1983 napisał(a):

Nicość i pustka? Ale masz wyobrażenie :shock: :lol:

no na zycie w raju posrod kwiatkow i innych bzdetow to raczej nie licz po probie samobojczej

Myśli samobójcze

przez Candy14 15 sie 2012, 12:55
sadi31, jak na razie tylko jestem ciężarem dla wszystkich. moja matka pragnie mojej śmierci... więc to jest na to dowód. jej nie sprawię żadnej przykrości, więc... mogę spokojnie się zabic.

na zlosc mamie odmrozisz sobie uszy? Nie chcesz wiedziec co Cie spotka za rok, dwa, dziesiec?
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Myśli samobójcze

przez Monar 15 sie 2012, 12:55
sadi31, nie uczynna, a zraniona. nie zraniłyby cię ku*wa takie słowa?! co ty ku*wa wiesz?! jak widzę, to gówno ! nic nie wiesz, nie rozumiesz mnie i tylko pogarszasz mój stan, który i tak jest już ciężki, więc proszę Cię przestań lepiej, chyba, że chcesz, żebym naprawdę się zabiła -.-
Monar

Myśli samobójcze

przez Stark 15 sie 2012, 12:57
Panowie...temat chyba nie służy do dyskusji którymi tabletami się przekręcić...
Jak ktoś będzie chciał za*ebać to sam znajdzie sposób.
Stark

Myśli samobójcze

przez Saraid 15 sie 2012, 12:58
Monar napisał(a):Svafa, póki starczy mi sił, to będę walczyć:)

trzymam za słowo kochana uwierz mi nie wolno Ci się poddać,bo jeszcze będziesz bardzo szczęsliwa
zobaczysz ja wiem co pisze.Wiem że teraz jest cieżko,ale wszystko kiedyś mija nawet najgorsze.
Saraid

Myśli samobójcze

przez Monar 15 sie 2012, 12:58
Alienated, fajnie, że we mnie wierzysz.
Candy14, no właśnie tego się obawiam, że nawet jeśli przeżyję powiedzmy . aż rok... to ja nie wiem... ja się tego już boję. bo cały czas jest coraz gorzej, a myślałam, że gorzej byc nie może, a tu codziennie jakieś nowe syfy wychodzą. :cry:

-- 15 sie 2012, 12:59 --

Svafa, oby... ale jakoś trudno mi jest w to uwierzyć, bo jak w to uwierzyłam, to się jeszcze pogorszyło :(
Monar

Sortuj wg