Myśli samobójcze

Inne zaburzenia.

Myśli samobójcze

przez Variable 15 sie 2012, 01:34
Kurcze... trzeba poszukać świadków hmmm może zaproś kogoś i niech zrobi awanture przy tej osobie. Kurcze co tu doradzic ...
Variable

Myśli samobójcze

przez Monar 15 sie 2012, 01:34
poczułam się tak, jakby mi nie wierzył. jakby nie chciał uwierzyc w to, ze w tym domu jest coś złego. przecież opinię mamy dobrą /cenzura/ ;/
Monar

Myśli samobójcze

przez Variable 15 sie 2012, 01:35
A rodzinka nie chce zeznawać w sądzie nie chcą Tobie i Twojej matce pomóc?
Variable

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Myśli samobójcze

przez Monar 15 sie 2012, 01:35
virgo21, swiadkiem jest moj ojciec i ciocia. ja wnioskodawcą. ponoc 2 zeznania osob wystarczą. a tu się okazuje, ze to sąsiedzi odgrywają najistotniejszą rolę

-- 15 sie 2012, 01:36 --

powinni wiedziec, ze rodzina dysfunkcyjna ma to do tego, ze nie pokazuje swoich problemow na zewnatrz

-- 15 sie 2012, 01:36 --

virgo21, rodzina będzie właśnie zeznawac, ale chyba to nic nie da skoro policjant twierdził, że ten wniosek i tak upadnie
Monar

Myśli samobójcze

przez Stark 15 sie 2012, 01:39
Monar, To dziwne..ale to tylko dobrze o tobie świadczy.
Przykre tylko że tak olewczo pałkarz do tego podszedł.
Stark

Myśli samobójcze

przez Variable 15 sie 2012, 01:43
A nie przejmuj się nie słuchaj policjanta ma gówno do gadania. Skoro jest kilka osób z rodziny, które chca zeznawać to nalezy zakładać sprawę w sądzie, a dopiero wtedy jak sąd odrzuci wniosek bo beda np. potrzebni sąsiedzi to będziesz dalej walczyc i próbowac może którys z sasiadów zechce zeznawac. Trzeba próbować wszystkimi sposobami nie przejmowac sie tym co jakis pałarz powiedział. Może warto iśc do prawnika lub ośrodka pomocy i tam się zorientowac w tej sytuacji co robic i jakie są szanse. Probuj wszystkiego. Może matka ci za pare lat podziękuje. Gdybyś miała taki problem z facetem to powiedziala bym żebys uciekała bo znam to, ale chodzi o twoja jedyną mame. Jesli ona nie chce sie ratować to ty to zrób dla jej dobra dopiero, gdy zawiodą wszystkie sposoby to sobie odpuscisz.
Variable

Myśli samobójcze

przez Monar 15 sie 2012, 01:44
Stark, no a terapeuta, który pracuje w tej komisji, która rozpatruje wnioski i prowadzi dalej sprawę tj. daje do prokuratury to mówił, że mój wniosek jest ok, że jak coś to sprawa sądowa będzie... że wystarczy moja opinia, cioci, taty no i matka była i gadała tam i terapeuta stwierdził, że to widac było, że jest uzależniona (inaczej by nie prowadzili dalej sprawy zresztą...) no ale jak widac, to nie wystarcza. rodzina przecież /cenzura/ kłamie.

-- 15 sie 2012, 01:45 --

virgo21, to ten policjant będzie chyba zakładac sprawę jeśli już do sądu. a nie złoży
Monar

Myśli samobójcze

przez Stark 15 sie 2012, 01:45
Polska :roll: .
Stark

Myśli samobójcze

przez Variable 15 sie 2012, 01:46
Ja pieprze ten kraj to jakas pomyłka.
Variable

Myśli samobójcze

przez Monar 15 sie 2012, 01:47
dokładnie, jeśli do rozprawy nie dojdzie, to ja do telewizji idę.

-- 15 sie 2012, 01:47 --

mam nagrania, dowody. sprawą się tv na pewno zainteresuje. "uwaga" lub "interwencja"

-- 15 sie 2012, 01:48 --

bo tak byc nie może!!!! :-|
Monar

Myśli samobójcze

przez Stark 15 sie 2012, 01:49
Monar, Można i tam próbować.
Stark

Myśli samobójcze

przez Monar 15 sie 2012, 01:51
pogadam z terapeutą w czwartek i zobaczymy, co on powie... :roll:
Monar

Myśli samobójcze

przez Variable 15 sie 2012, 01:53
Zgadza sie trzeba próbować kazdym mozliwym sposobem.
Variable

Myśli samobójcze

przez sadi31 15 sie 2012, 10:08
monar
przestan sie uzalac nad soba
zycie nie piesci i piescic nie bedzie
niktnie mowil ze bedzie latwo
masz w sobie duzlo zlosci i przykrosci ktora ci wyrzadzono
powiem ci jedno
samobojstwo zawsze ale to zawsze bedzie ucieczka - egoistycznym cykorem - pojsciem na latwizne
pozbawiajac siebie zycia - pozbawiasz siebie dalszych dni a nie wiesz co mozesz z nimi zrobic i jakie beda - owszem moga byc gorsze - ale moga byc tez zajebiste

samotnosc nie zabija - skad wiesz ze bedziesz samotna - konieto nawet nie wiesz jaki los potrafi byc zaskakujacy
wiem jedno nie osiagniesz nic siedzac i uzalaajc sie nad soba planujac kolejne metody odebrania sobie zycia
- nie szkoda ci czasu na biadolenie
postaw radykalne kroki

nie mazgaj sie

wyrwij sie z domu- odetnij od siebie toksyczna wiez i zacznij kobieto dbac o siebie a nie o innych - kazdego dnia sprawiaj sobie mala przyjemnosc

najwieksza bzdura jest pisac ze cos tak juz bedzie - to od nas zalezy jak bedzie i piszac ze cos tajk juz bedzie przyznajemy sie do emocjonalnego zyciowego lenistwa - dupy w gore i nie uzalac sie nad soba tylko walczyc z tym zyciem - wziac je za bary - powkurwiac sie na nie ale na pewno nie poddawac - po cos istneijecie na tym swiecie - nikt z nas nie jest tu przypadkowo .

-- 15 sie 2012, 09:17 --

samobojcy sa piperzonymi egoistami i cykorami
mysla tylko o sobie - jakby tu sobie ulzyc
zostawiaja bliskich , wiele nie dokonczonych spraw, pozbawiaja sie mozliwosci bycia kims - w zamian za bycie kupa gnijacego miecha - masakra
tak wam spieszno do smierci ??
spokojnie- to jedyna rzecz na swiecie , co do ktorej nie musiscie sie spieszyc , sama do was przyjdzie - ona o was nie zapomni .
jak czytam te posty to mnie mdli
uzalacie sie nad soba
jednej matka pije - kobieto pomoz jej a nie uciekasz
druga jest wyzywana w domu - zastanow sie skad tyle zgresji i pomoz tej kobiecie a nie uciekasz
wiele z was na prawde od zycia pozadnie jeszcze w dupe nie dostalo
poogladajcie sobie filmy, ludzie bez rak , bez nog ,z deformacjami - jak bardzo chca zyc - a wy po prostu jak mazgaje biadolicie nad soba
masz depreche - zapitalaj do psychiatre biez antydepresanty i walcz
masz nerwice - to samo
masz toksyczne srodowisko - odetnij je
wyjdz z domu rozejrzyj sie
wiem ze jest ciezko - bedzie ciezko - jakby bylo non stop latwo byloby nudno i byle jak

Sortuj wg