Myśli samobójcze

Inne zaburzenia.

Myśli samobójcze

przez Variable 15 sie 2012, 01:04
Przestań... Musisz walczyć masz całe życie przed sobą skończ szkołe, zdaj maturę dasz rade na pewno. Poszukasz sobie pracy będziesz mogła się powoli uniezależnić. Też się bałam samotności i tkwiłam w związku o jakim pisałam 2 dni temu i rok wcześniej nawet (alkoholik) Miałam tylko jego (rodzice moi nie żyją) bałam sie go zostawic żeby nie zostać samą z tym wszystkim, ale w koncu się sprzeciwiłam i zaczęłam powoli zmieniac cos w swoim życiu. Teraz jest juz troche lepiej chcociaż i tak życie nadal stawia przeszkody, ale trzeba być silnym.
Variable

Myśli samobójcze

przez Monar 15 sie 2012, 01:05
virgo21, ja się sprzeciwiłam i dostaję po dupie!!

-- 15 sie 2012, 01:05 --

wychodzi na to, że z mojej walki wyjdzie jedno wielkie NIIIIIIC!!!! jak tu się nie załamać?!
Monar

Myśli samobójcze

przez Variable 15 sie 2012, 01:10
Masz troszkę inna sytuacje to fakt (chodzi o twoich rodziców, ktorzy piją. Dobrze zrozumiałam?)
Cięzko jest dostawac po dupie od życia, gdy jest sie młodym, ale za to bedziemy silniejsi w pózniejszym czasie. Może los dla nas szykuje niespodzianke i może juz niedługo nasze zycie sie odmieni na lepsze. Moze warto poczekac i zobaczyc co sie stanie. Sama jestem ciekawa i dałam sobie na to czas. Może życie szykuje dla nas niespodzianke miłą oczywiscie.
Variable

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Myśli samobójcze

przez Monar 15 sie 2012, 01:14
virgo21, matka pije.
virgo21, taaa codziennie trafiam na jakieś niespodzianki :roll: właśnie ludzie mnie namawiali miesiąc temu, by poczekac. czekałam, miałam dobry humor, zaczęłam wierzyc, że coś się odmieni... że będzie dobrze. i znów jestem w pkt wyjścia
Monar

Myśli samobójcze

przez Variable 15 sie 2012, 01:19
Musi zrozumieć,że jest chora. Nie chce sie leczyc? Nic nie działa na nią? Może sprobuj szantażem, jakims podstepem. Jeśli nic nie działa to za dużo nie wskurasz tylko bedziesz musiała się usamodzielnić tak abyś była zależna tylko od siebie i się wyprowadzić może wtedy zrozumie i dotrze coś do niej.
Variable

Myśli samobójcze

przez Stark 15 sie 2012, 01:20
Takie osoby zazwyczaj się nie zmieniają....niema co liczyć na to raczej.
Stark

Myśli samobójcze

przez Variable 15 sie 2012, 01:24
Stark, Masz poniekąd racje, ale może jak matka zobaczy,ze córka się wyprowadziła lub przestała nia interesować to wezmie się za siebie, może zadziała jakis instynkt macierzyński.
Variable

Myśli samobójcze

przez Monar 15 sie 2012, 01:25
virgo21, no jak przed psem się zamknęła w łazience. a piesek powiedział, że mimo to wniosek prawdopodobnie upadnie (wniosek o przymusowe leczenie odwykowe) więc jaki jest sens wgl składania takiego wnoisku ? jprd. jestem załamana no. jestem załamana... kolejny raz muszę cierpieć.
Stark,
dokładnie. pewnie już nie wyzdrowieje. znaczy alkoholiczką zawsze będzie, ale można powstrzymać się od picia. ona chyba już nie da rady

-- 15 sie 2012, 01:26 --

virgo21, ta szczególnie jak dziś mi powiedziała "/cenzura/ dziwko. /cenzura/ nie chcę /cenzura/ cię znać /cenzura/"

-- 15 sie 2012, 01:26 --

acha i jeszcze "zajebię cię /cenzura/"

-- 15 sie 2012, 01:27 --

tak czy siak umrę :mrgreen:
Monar

Myśli samobójcze

przez Stark 15 sie 2012, 01:28
virgo21, Jestem sceptykiem co do takich spraw...choć są wyjątki.
Monar, Nie daje rady? No nie mów mi że ci jej żal...bo tym burdelu który ci urządza w życiu?
Stark

Myśli samobójcze

przez Monar 15 sie 2012, 01:30
Stark, tak też mi jest jej żal. wiesz jak ryczała i jak się zachowywała? było mi przykro, że tak o mnie mówi... cóż.

-- 15 sie 2012, 01:31 --

no a jakby się zabiła. dziś powiedzmy, że próbowała, ale w końcu wyrzygała te tabletki, to miałabym ją na sumieniu

-- 15 sie 2012, 01:31 --

i i tak ona będzie się cieszyc na koncu. bo do sprawy sądowej nie dojdzie.
Monar

Myśli samobójcze

przez Variable 15 sie 2012, 01:31
Ech chora jest nie wie co mówi jest zła bo myśli że chcesz sie jej pozbyć, zamknąc ja w wariatkowie, nie przejmuj sie tymi słowami. Wniosek warto składać warto o to walczyć bo na pewno się uda jeśli tylko zagraża sobie lub innym nie panuje nad swoim piciem są same problemy przez nia to sąd ma prawo a uważam ze nawet ma obowiązek wydac taka zgode na leczenie. Tak czy siak z tego co wiem rozprawa musi być więc to nie od tego policjanta zależy tylko od sądu jaką wyda decyzje. Niebieską karte ma na pewno założona skoro policja u was bywa.
Variable

Myśli samobójcze

przez Monar 15 sie 2012, 01:32
virgo21, sprawa pewnie nie zostanie skierowana nawet do sądu.

-- 15 sie 2012, 01:33 --

bo "sąsiedzi jej zataczającej się nie widzieli, nie bylo interwencji policji" policjant mnie tak potraktował, jakbym była jedną wielką ściemniarą, panikarą, która przesadza
Monar

Myśli samobójcze

przez Variable 15 sie 2012, 01:33
Cholera co za kraj jeśli takie sceny robi, próbuje sie zabic to juz dawno powinna być na leczeniu.
Variable

Myśli samobójcze

przez Monar 15 sie 2012, 01:33
virgo21, ale nikt tego nie widział. prócz rodziny
Monar

Sortuj wg