Myśli samobójcze

Inne zaburzenia.

Myśli samobójcze

przez Stark 22 lip 2012, 00:36
Mogę was prosić byście tego nie robiły,ale nie mi decydować o czyimś żywocie.
Stark

Myśli samobójcze

przez DSBM 22 lip 2012, 16:12
Ja miewałem i miewam takie myśli, ale są osoby dla których mam żyć i to mnie trzyma. A jak potoczy się moje życie? Na tym przestało mi zależeć...

Myśli samobójcze

przez Floyt 24 lip 2012, 02:45
Cześć jestem tutaj nowy.

Mam okropne myśli samobójcze. W zasadzie od pewnego czasu nie widzę już dla siebie innego rozwiązania, widzę to coś jako rzecz którą powinienem zrobić już dawno.
Leczyłem się dosyć długo - przerobiłem już plejadę leków i bez szczególnych sukcesów. Psychoterapia była również chwilową ulgą.
Nie mam siły się już zmagać i spierać z życiem a wszystko i tak obraca się w perzynę.
Nie wiem jak sobie pomóc.
Jeśli moje życie tak dalej ma wyglądać, to naprawdę nie widzę sensu. :(

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Myśli samobójcze

przez Keji 24 lip 2012, 04:38
Mam je od 12 roku życia, jeśli nie wcześniej i nauczyłam się z nimi żyć, przerażają mnie tylko, gdy idą w parze z atakami paniki, w przeciwnym wypadku na ogół jestem świadoma, że i tak nic sobie nie zrobię i tak. Śmierć byłaby łatwym rozwiązaniem, ale niestety, nie ma lekko.

Floyt, wszyscy znamy to uczucie, które opisujesz. Babrzesz się w g*wnie na okrągło, a korzyści nie widać- wychodzi na to, że trzeba z tego jakoś uczynić sens naszego życia...
Keji

Myśli samobójcze

przez LJK 24 lip 2012, 09:39
Ehh czytam Wasze posty i mam dokładnie tak samo, żyć się nie chce :( nie mam już siły
Człowiek jest tak zaniepokojony swoją przyszłością, że nie cieszy się z teraźniejszości. W efekcie nie żyje ani w teraźniejszości, ani w przyszłości. Żyje tak, jakby nigdy nie miał umrzeć, po czym umiera, tak na prawdę nie żyjąc.
LJK

Myśli samobójcze

przez Anna Maria 24 lip 2012, 17:12
Wróciły
Anna Maria

Myśli samobójcze

przez kornelia_lilia 24 lip 2012, 17:18
Szkarłatna litera napisał(a):Wróciły

U mnie też :roll:
Mam nadzieję, że jak wyjdę z finansowego dna to mnie te myśli opuszczą na dobre.
Najtrudniej jest widzieć słońce… wierzyć w słońce i nie czuć ciepła. /H. Poświatowska/
Nigdy, nigdy nie żałuj, że zrobiłaś cokolwiek, jeśli robiąc to, byłaś szczęśliwa /Dorotea de Spirito/

Myśli samobójcze

przez New-Tenuis 24 lip 2012, 19:08
Szkarłatna litera napisał(a):Wróciły

Bardzo współczuję... spróbuj jak najbardziej się uspokoić, choćby środkami (pisze to osoba, która też miała myśli s nie dalej jak ponad miesiąc temu... czasami środki to jedyna rada, bo myśli s są spowodowane silnym pobudzeniem nerwowym)... a na przyszłość, Kasiu, chciałabym Cię poznać, osobiście. Jesteś super dziewczyna i świetny człowiek i pamiętaj o tym zawsze!!!!
"I knew a man who lived in fear
It was huge, it was angry,
It was drawing near.
Behind his house a secret place
Was the shadow of the demon
He could never face."

Myśli samobójcze

przez Monar 24 lip 2012, 21:01
w piątek mnie nie będzie. o ile nie stchórzę.
Monar

Myśli samobójcze

przez kafka 24 lip 2012, 21:02
Monar, chcesz żebyśmy gliny do ciebie wysłali? Opamiętaj się!
kafka

Myśli samobójcze

przez Monar 24 lip 2012, 21:03
spoko. nie będzie mnie wtedy w chacie.

-- 24 lip 2012, 21:03 --

zrobię to gdzie indziej
Monar

Myśli samobójcze

przez *Monika* 24 lip 2012, 22:44
Monar, Wiem, że nie jesteś w najlepszej formie. Bardzo współczuję.
Od siebie mogę powiedzieć tylko tyle, że są placówki z wysoce wyspecjalizowaną pomocą i na pewno nie zostaniesz sama z problemem. Możesz się jutro wybrać do lekarza, na pogotowie, do szpitala. Oni będą wiedzieli jak zareagować.

I muszę też przypomnieć Tobie, że informowanie nas-użytkowników o takowych zamiarach nie są tu tolerowane - zgodnie z Regulaminem Forum.
Ludzie się martwią!
Po IP zaraz dojdziemy gdzie mieszkasz i zgłosimy Twój zamiar.
Obrazek
Główny Moderator

Myśli samobójcze

przez Monar 24 lip 2012, 22:47
w domu tego nie zrobię, więc ip możecie sobie sprawdzać. gdzie jest placówka, w której mi pomogą? psychiatryk ? nie dziękuję. :-|

żeby nie było, że mi wezwiecie gliny - ok. nie zrobię tego.
Monar

Myśli samobójcze

przez Amon_Rah 24 lip 2012, 23:51
Daruj sobie. Moderatorka wyraznie poinformowala Cie o tym, ze takie posty nie maja miejsca tu na forum. A adresik znajdziemy zaraz i masz wpadke z psychiatrykiem przed swoim "piatkiem". Odnosnie Regulaminu- jeszcze jeden post tego typu i masz dozywotniego bana.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
KOCOBO JE CPБИЈА!

Sortuj wg