Myśli samobójcze

Inne zaburzenia.

Myśli samobójcze

przez Stylow 02 lip 2012, 22:26
O me fatum. I tak na chęciach się skończy. Może stety, może niestety.
Stylow

Myśli samobójcze

przez Monar 02 lip 2012, 22:42
Nie zawsze na chęciach się kończy. Ja np. już raz pod wpływem emocji podcięłabym sobie żyły, tata jednak mnie powstrzymał. Ale nie biorę tego jako zamach na własne życie, bo nie wiem tak do końca czy bym to była w stanie zrobić czy nie... Bynajmniej - chciałam, miałam nóż w ręce i mało brakowało. No tak, to nadal tylko chęci...

andre143 na razie walcz... Póki możesz i starcza Ci sił, to walcz. Masz jakieś plany prócz śmierci, więc na razie z nich skorzystaj. A nuż będzie lepiej.
Monar

Myśli samobójcze

przez Stylow 02 lip 2012, 22:46
Monar, to chyba taka życiowa intulicja bo juuż za kurdupla zastanawiałam się co by się stalo gdybym trochę pomachała sobie rozlegle nożem. (może 5 lat?)

Chodzi o to, że ja mam chwilówki bezsensu. Kurcze, cholerstwo.
Stylow

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Myśli samobójcze

przez Abbey 03 lip 2012, 00:31
Bellatrix, matka wraz z rozpoczęciem wakacji miewa coraz większe ataki, wybuchy złości. Po prostu się boję. Nie wiem, w jakim humorze wróci z pracy, jak będzie się zachowywać za 5 minut... W jednej chwili mogłaby mi coś zrobić, kilka minut później traktuje jak największą przyjaciółkę. Każde słowo może ją zdenerwować. Chciałabym mieć do kogo wyjść, ale rodzice zawsze mi zabraniali kontaktów z tą i tą osobą, nie mogłam wychodzić do nich... Teraz jestem sama, zupełnie sama, w moim mieście nie ma nikogo, komu mogłabym zaufać, a do tego nowa-stara szkoła...
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

Myśli samobójcze

przez halenore 03 lip 2012, 00:34
Abbey, tzn co mogłaby Ci zrobić?
My mother said to get things done.
You'd better not mess with Major Tom...
Natręt Gramatyczny

Myśli samobójcze

przez Amon_Rah 03 lip 2012, 11:32
Taaa, moja tez stosowala podobne praktyki...dopoki nie wyczula zagrozenia. Nigdy potem nie podniosla na mnie reki.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
KOCOBO JE CPБИЈА!

Myśli samobójcze

przez Abbey 03 lip 2012, 12:12
halenore, od zdzielenia szmatą wyżej. Jednak jak tylko wyczuję ten jej 'nastrój bojowy' zamykam się u siebie, żeby się nie narażać :zonk:
Bellatrix, 'wyskoczyć' potrafiła jak byłam mała i nawet często tak chciała robić, ale gdy żył dziadek, zawsze stawał w mojej obronie. teraz, gdy jestem większa, trochę się to zmieniło, ale 'symbolicznej' szmaty nie 'rzuciła ostatecznie w kąt', że tak to ujmę. Tak, za wszystko mnie obwinia. Za to, że pożarła się z babcią i żyjemy w tym mieszkaniu 'za mój uśmiech', za to, że pożarła się z ojcem i groziła mu rozwodem (rozwód miał być z mojej całkowitej winy - to straszenie było odkąd pamiętam. Że ona mnie nie będzie chciała, a ojciec pewno też i nikt nie wie co ze mną będzie itd.)
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

Myśli samobójcze

przez Artemizja 03 lip 2012, 12:21
Abbey, Paulino,wiem,że to rani.Pamiętaj jednak,że każdy odpowiada za siebie-Twoja mama również i nie ma prawa Cię o nic obwiniać.Jeszcze o coś takiego,jak rozwód...
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Myśli samobójcze

przez Stark 03 lip 2012, 15:50
To szybkie,ale i jednoczesnie bezsensowne... A moze?
Nie... to nafal tylko rozwazania...eola zycia,trwania jest silniejsza
Abbey, wspolczuje...ze tez zdarzaja sie tacy "rodzice".
Stark

Myśli samobójcze

przez halenore 03 lip 2012, 21:05
Abbey napisał(a):halenore, od zdzielenia szmatą wyżej. Jednak jak tylko wyczuję ten jej 'nastrój bojowy' zamykam się u siebie, żeby się nie narażać :zonk:

Amon_Rah ma rację. Niestety musisz pokazać swoją siłę. Przykre, że trzeba postępować w ten sposób z rodzicami. Musisz pokazać, że z Tobą nie ma żartów i w sytuacji zagrożenia będziesz się bronić.
Natręt Gramatyczny

Myśli samobójcze

przez Monar 03 lip 2012, 21:08
halenore jak ja się zaczęłam "bronic", nawet matki nie zdążyłam dotknąć, a ta zaczęła drzeć się w niebo głosy i płakać, że ją biję. Nie zdążyłam jej dotknąć... Z pijakiem nie ma co się siłować. Bo potem jeszcze taki pijak stanie się ofiarą w oczach jego samego i innych również. Moje zdanie.
Monar

Myśli samobójcze

przez Candy14 03 lip 2012, 21:12
Monar, halenore, nie chodzilo chyba o sile fizyczna ale psychiczna. przeciez jej najwiecej frajdy sprawia to ze sie przejmujesz i moze Cie zranic.
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Myśli samobójcze

przez halenore 03 lip 2012, 22:00
Candy14, chyba jednak chodzi o przemoc fizyczną.
Natręt Gramatyczny

Myśli samobójcze

przez Candy14 03 lip 2012, 22:03
halenore, ale ze ma matke zaczac bic?
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Sortuj wg