Myśli samobójcze

Inne zaburzenia.

Myśli samobójcze

przez Kiya 14 cze 2012, 23:20
Abbey, kochana :(
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

Myśli samobójcze

przez zmoriartyz 14 cze 2012, 23:49
Abbey napisał(a): i to okropne, ja po prostu nie chcę żyć, nie chcę się męczyć, użerać z ludźmi, żyć tylko i wyłącznie nadzieją na dobro, a nie dobrem, nie chcę żywić się samotnością, bo to podstępne cholerstwo, które prowadzi do autodestrukcji :why: I dziś znów się potnę, znów będę się cieszyć chwilą, znów będę tego żałować, gdy się obudzę. :why: :why:

Smutno się czyta takie posty. Co innego niechęć do życia kogoś w moim wieku, który miał już w życiu swoje szanse, ale ostatecznie poniósł klęskę, a co innego niechęć do życia nastoletniej dziewczyny, przed którą jest jeszcze całe życie. Co gorsza ciągle przybywa młodych osób z myślami samobójczymi. Przykre to jest, ale świat cały czas idzie w złym kierunku, a zanosi się na to, że będzie coraz gorzej.

Kiedyś było inaczej, moim zdaniem dużo lepiej. Nie było problemów z pracą, młody człowiek spokojnie mógł się sam utrzymać, były na tym świecie jakieś wartości. Teraz każde pokolenie ma coraz trudniej i już za najmłodszych lat dziecko różniące się od rówieśników dostaje od życia srogie lanie, a im dalej tym będzie gorzej. Wystarczy, że dziecko nie ma markowych ubrań i już jest traktowane przez rówieśników jako ktoś drugiej kategorii. Przykre.

Myśli samobójcze

przez ladywind 14 cze 2012, 23:55
Mogło być tak samo jak teraz, tylko mało się o takich rzeczach mówiło, pisało, nie było internetu. Kiedyś tez były samobójstwa, rodziny patologiczne, choroby, zaburzenia psychiczne.
Obecne czasy równią się tym od poprzednich , że wszystko jest bardziej ukazywane w mediach.

Wystarczy poczytac sobie o twórczości róznych pisarzy, tych sławnych i tych mniej, ilu z nich dozyło starości, a ilu odeszło za wcześnie.
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Myśli samobójcze

przez _someone_ 19 cze 2012, 06:25
Smutno się czyta takie posty. Co innego niechęć do życia kogoś w moim wieku, który miał już w życiu swoje szanse, ale ostatecznie poniósł klęskę, a co innego niechęć do życia nastoletniej dziewczyny, przed którą jest jeszcze całe życie. Co gorsza ciągle przybywa młodych osób z myślami samobójczymi. Przykre to jest, ale świat cały czas idzie w złym kierunku, a zanosi się na to, że będzie coraz gorzej.

Kiedyś było inaczej, moim zdaniem dużo lepiej. Nie było problemów z pracą, młody człowiek spokojnie mógł się sam utrzymać, były na tym świecie jakieś wartości. Teraz każde pokolenie ma coraz trudniej i już za najmłodszych lat dziecko różniące się od rówieśników dostaje od życia srogie lanie, a im dalej tym będzie gorzej. Wystarczy, że dziecko nie ma markowych ubrań i już jest traktowane przez rówieśników jako ktoś drugiej kategorii. Przykre.

Też tak sądzę. Ludzie mają paskudne historie od najmłodszych lat. Później muszą walczyć o chleb. Na nic ich nie stać. Zaczynają chorować jak już pojmą co się dzieje... To bardzo smutne. :roll:

Myśli samobójcze

przez klarunia 20 cze 2012, 22:52
Mamy trudniejsze życie? Nie sądzę. Ja widzę wokół siebie tyle szans. Jestem już prawie zdrowa, właściwie na granicy zdrowia. A w moim mieście tyle rzeczy można robić, tyle zainteresowań rozwijać. Jest tyle darmowych grup wsparcia. Jest tyle ścieżek do wyboru. Ja widzę wiele możliwości pracy. Ogłoszenia dałam o korepetycjach z matematyki, to co chwilę ktoś do mnie dzwonił. Nawet wczoraj zadzwonił. I miałam dużo uczniów. Nawet choćby z tego mogłabym się utrzymać. Naprawdę, jest tyle szans. Można nagle znaleźć się w zupełnie innym miejscu... Nie uważam, że mamy gorzej. Myślę, że zależy co się z tym zrobi. I czy się dostrzega możliwości. Dziasiaj byłam smutna po słabo zdanym egzaminie i jakaś pani dała mi chusteczki w tramwaju, a inna ze mną rozmawiała. Nawet taką prostą życzliwość można spotkać. Ten świat naprawde nie jest taki zły.

Myśli samobójcze

przez LucP84 21 cze 2012, 13:27
Mnie jakoś od wczoraj nachodzą myśli żeby rzucić się pod jakiś samochód, no ale z drugiej strony nie chcę w sumie umierać, ale czuję się zupełnie niezdolny do dorosłego życia. I zawsze taki byłem jakoś. Większość osób ma chwilowe problemy, a ja od dzieciństwa byłem "kosmitą" :/

Albo podciąć sobie żyły, żeby trafić do szpitala psychiatrycznego, bo to taka mało ryzykowna a widowiskowa metoda.
LucP84

Myśli samobójcze

przez Kiya 21 cze 2012, 13:28
LucP84, podobno nie trzeba podcinać sobie żył, żeby trafić do szpitala z myślami s...
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

Myśli samobójcze

przez LucP84 21 cze 2012, 13:38
Chyba tak, ale sam nie wiem czy chcę trafić, mam ten nastrój zmienny dosyć.
LucP84

Myśli samobójcze

przez intel 21 cze 2012, 15:08
klarunia napisał(a):. Ja widzę wiele możliwości pracy. Ogłoszenia dałam o korepetycjach z matematyki, to co chwilę ktoś do mnie dzwonił. Nawet wczoraj zadzwonił. I miałam dużo uczniów. Nawet choćby z tego mogłabym się utrzymać..

Raczej nie.
Chcąc to robić LEGALNIE musiałabyś zarejestrować działalnośc gospodarczą, opłacić ZUS, kupić kasę fiskalną, płacić podatki i zapewne jeszcze uzyskać jakieś certyfikaty.
I w tym momencie szlag trafia cały biznes
Więc sytuacja nie wygląda tak różowo jak Ci się wydaje.
Robiąc to tak jak teraz wystarczy jeden donos , jedna prowokacja i to złodziejskie państwo szybko wybiję Ci z głowy Twój bardzo fajny pomysl na przedsiębiorczość.
intel

Myśli samobójcze

przez klarunia 21 cze 2012, 21:56
Bez przesady. Z takim podejściem jak Twoje nigdy niczego się nie osiągnie.

Myśli samobójcze

przez Agasaya 21 cze 2012, 22:45
nie wiem czy mam w sobie jeszcze siłę żeby walczyć z tymi myślami... już chyba nie chcę mieć tej siły... chcę już odejść... nie czuć... nie myśleć... nie być...
A69.2, F60.31, F41.2, F50.2, F43.1, F44.0, DDA+DDD, początki F40.290
http://agasayaaa.blog.interia.pl/

Wtłoczona w matnię szukam jej
Bezwiednie tak kołyszę się i zatracam
Ciało uwiera śpią demony złe
Ona to druga ja odbita w lustrze
Najlepsze Cycki Na Forum :)

Myśli samobójcze

przez Candy14 21 cze 2012, 22:50
Agasaya, !!!!!!! :nono:
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Myśli samobójcze

przez Artemizja 22 cze 2012, 08:49
Agasaya, Dorcia,co się dzieje,Słońce? :( Skąd takie pogorszenie?Misia,pamiętaj,gdyby coś się działo,to masz mój nr telefonu i jak będziesz potrzebowała,to dzwoń nawet w środku nocy.Nie przejmuj się porą.Pamiętaj,że ja tu jestem...
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Myśli samobójcze

przez kafka 22 cze 2012, 10:38
Chcialabym wam pomóc, ale nie wiem jak.
kafka

Sortuj wg