Myśli samobójcze

Inne zaburzenia.

Myśli samobójcze

przez Stylow 01 cze 2012, 01:06
Kiedy coś takiego ma czelność mnie nawiedzić bardzo szybko zdaję sobie sprawę, że jestem tak bardzo młoda, mam tak wiele do zobaczenia, do poznania, tyle doświadczeń i wspaniałych odkryć. Mam pełną świadomość, że moje życie jest dobre, tylko nie mogę się w nim odnaleźć. Mam do czego dążyć, mam dla kogo żyć. Mam czas, i to jest najpiękniejsze.

-- 01 cze 2012, 00:09 --

I tak w kontekście :)
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... KJdR9cqU7U
Stylow

Myśli samobójcze

przez Candy14 01 cze 2012, 11:22
Villain, lubie to! :D
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Myśli samobójcze

przez Stark 01 cze 2012, 17:07
Idea bezsensownej śmierci,jaką jest samobójstwo, na szczęście idzie w diabły, mogę zaakceptować śmierć i odejść, ale dla jakiegoś celu,czy ludzi, tego nie wiem.

Chyba że ktoś czuje, że osiągnął co chciał, i nie widzi sensu dalszej egzystencji - nie powinno się trzymać nikogo na siłę przy życiu... o ile nie było bezcelowe.
Stark

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Myśli samobójcze

przez Stylow 01 cze 2012, 17:38
Candy14, ba. :mrgreen:

Życie MA sens. A to, że nie wiemy jaki powinno sam tylko coraz mocniej ładować do życia, do szukania.
Stylow

Myśli samobójcze

przez Atia 01 cze 2012, 20:57
Mam myśli samobójcze kiedy się boję lub kiedy mam obniżoną samoocenę, kiedy czuję się samotna, albo kiedy dużo rozmyślam i jestem przez dłuższy czas bezczynna i nie mam konkretnych planów jak to zmienić. I wiem, ze to okropnie destrukcyjne, ale mysli samobojcze w pewien sposób usprawiedliwiają jakąś tam porażkę, którą odniosłam w życiu. Bo wtedy nie skupiam się na tym, ze cos mi nie wyszło, ale na tym, ze muszę cos zrobić zeby żyć, że to jest najważniejsze. I zajmuję się moja depresją zamiast rozwiązywać problemy. A błędnych decyzji i straty czasu na pesymistyczne rozważania załuję potem w dwójnasób.

Myśli samobójcze

przez idle 01 cze 2012, 21:10
Planuj przyszłość ze swoim lubym, myśl o tym, żeby się powiesić chwilę później :great:
watch me disintegrate

Myśli samobójcze

przez Abbey 01 cze 2012, 22:02
Doszłam do wniosku, że nie chcę kończyć swojego życia, bo nawet go nie zaczęłam. Ja nie żyję, tylko istnieję. :roll:
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

Myśli samobójcze

przez ladywind 01 cze 2012, 22:04
Villain napisał(a):Candy14, ba. :mrgreen:

Życie MA sens. A to, że nie wiemy jaki powinno sam tylko coraz mocniej ładować do życia, do szukania.

a może sens ma nas? ;)
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Myśli samobójcze

przez Candy14 01 cze 2012, 22:20
Doszłam do wniosku, że nie chcę kończyć swojego życia, bo nawet go nie zaczęłam.

Sluszna decyzja :D
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Myśli samobójcze

przez Abbey 01 cze 2012, 22:42
decyzja decyzją, ale wnioski... życie ucieka mi między palcami, nie mam nad nim żadnej kontroli, nie mam nad sobą kontroli, ciągle kogoś ranię...
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

Myśli samobójcze

przez Candy14 01 cze 2012, 22:56
Abbey, olac , ze ranisz kogos...przede wszystkim ranisz siebie . Trzeba sie nauczyc byc dla siebie najcenniejszym. Wtedy nie bedziesz ranic innych a dawac im cos cennego...siebie. <tulam Cie mocno>

Myśli samobójcze

przez Stark 02 cze 2012, 00:11
Abbey, przybij "5". Mam podobne odczucie... jak tu zakończyć coś, co się nawet nie zaczęło ^^?
GregoryHouse, Potraktuj to jako "omen", że jeszcze nie czas...
Stark

Myśli samobójcze

przez Snejana 02 cze 2012, 00:25
własnie leżałam ponad godzinę i nie mogłam zasnąć, myśli s. przylazły i się przykleiły, wstrętne demony, wstałam i przyszłam tutaj, od razu lepiej
"I czemu głupi człowiek czepia się tak uparcie popełnionej omyłki, czemu poraniony, pokaleczony, świadomy, że idzie złą drogą brnie wciąż dalej, ciągle się łudząc, że to może nie była omyłka?"

Myśli samobójcze

przez Kiya 02 cze 2012, 00:26
Snejana, nie pozwól im się zbliżać!
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

Sortuj wg