Myśli samobójcze

Inne zaburzenia.

Myśli samobójcze

przez Artemizja 20 kwi 2012, 23:02
violik, śpij dobrze i pamiętaj,że jakby coś się działo,to zawsze możesz tutaj napisać...
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Myśli samobójcze

przez Laima 23 kwi 2012, 21:46
To i ja powracam do tematu.Wstyd mi :(
Laima

Myśli samobójcze

przez halenore 23 kwi 2012, 22:41
Kasiu... :-|
My mother said to get things done.
You'd better not mess with Major Tom...
Natręt Gramatyczny

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Myśli samobójcze

przez carmen1988 24 kwi 2012, 08:57
Ostatnio zelżały co nie znaczy, że się nie pojawiają.
nerwica wegetatywna

Myśli samobójcze

przez ladywind 24 kwi 2012, 11:14
U mnie pojawiają sie przeważnie do południa, bo wtedy czuje sie najgorzej
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Myśli samobójcze

przez carmen1988 24 kwi 2012, 11:47
Ja najgorzej czuje się późnym popołudniem.
nerwica wegetatywna

Myśli samobójcze

przez Stylow 07 maja 2012, 23:08
czyżby?
Stylow

Myśli samobójcze

przez _someone_ 08 maja 2012, 07:38
Ja już tak często nie myślę o tym, bo to i tak nic nie da. Najwyżej trzeba się męczyć, ale nie można zostawiać ludzi. To jest pewne. :roll:

Myśli samobójcze

przez Laima 08 maja 2012, 12:16
Nawrót.Mam potwornego doła,ale to jak zwykle z rana tylko dziś za dużo do mnie dociera,ale wypiję kawę nałykam się pseudoe. i pewnie będzie dobrze.
Laima

Myśli samobójcze

przez rafka 11 maja 2012, 12:46
Kiedyś miewałam takie myśli szczególnie wtedy kiedy coś się działo z czym nie potrafiłam sobie poradzić.
I wciąż musiałam się z tego grzechu przeciw sobie ''spowiadać''. Już ksiądz mi zwracał uwagę.

-- 11 maja 2012, 13:20 --

Zawsze miałam takie myśli wtedy kiedy było mi źle. kiedy działo się coś z czy sobie nie mogłam poradzić.
W myślach można siebie samego zabić. Gorzej jak przełożyć się to na rzeczywistość.
Przez takie myśli człowiek sam sobie robi krzywdę.
Miałam taki moment, że nie chciało mi się żyć.
Pomyśle tak. Przestanę oddychać. Przez moment wytrzymałam. I słyszę taki głos: jak chcesz to umieraj.
A ja na to : - Nie.
To tak jakby ktoś mi mówił. - Jeśli uważasz, że twoje życie jest tak beznadziejne to proszę bardzo.
To tak jakbym siebie i swoje życie źle widziała.
Miewam takie myśli, ale rzadko. Np. co by było jakbym umarła, kto by był na pogrzebie. Co by inni pomyśleli.
Wygląda to tak: - zobaczcie jak ja cierpię. a oni na to: - a co nas to obchodzi. Każdy tak ma.
Oj nie każdy przechodzi życie tak prosto i gładko.
Są jednostki którym trzeba ''pomóc'' bo ich krzyż życiowy może być znacznie cięższy.
Dla mnie jest ''bestialstwem'' dobijać słabszego. Zgroza!

Czasem jest tak że ktoś po prostu użala się nad sobą i chce tym sposobem zwrócić na siebie uwagę.
Ważne aby w takim stanie nie pozostawiać.
rafka

Myśli samobójcze

przez .Kinga. 11 maja 2012, 13:52
Coraz silniejsze na przestrzeni kilku miesięcy. Raz już nawet byłam przekonana i planowałam. Jak widać bez powodzenia.
Wiem co to bezsenność,depresja,autoagresja,samotność,huśtawki nastrojów,brak tożsamości,bezsilna rozpacz i gniew,bezpodstawny lęk i podejrzenia oraz porażka. Wiem co to radość i pasja.

http://www.youtube.com/watch?v=_N_Ck1KcAEo - dla Was wszystkich chwila wytchnienia.

Myśli samobójcze

przez rafka 11 maja 2012, 13:59
Kurczę to ja muszę Bogu dziękować za takich ludzi co mam bo ciągle coś tam ''pierniczą''. Mnie to wkurza i w ten sposób ruszam do przodu.
rafka

Myśli samobójcze

przez kaczanov 11 maja 2012, 14:24
Wg wielu tradycji religijnych i duchowych świat materialny jest szkołą dla duszy. Istnieje po to, żeby człowieka złamać. Im większe cierpienie tym lepiej, szybszy rozwój duchowy. Kiedy cierpienie osiąga apogeum wtedy człowiek albo popełnia samobójstwo albo się poddaje. Samobójstwo jest zmarnowaniem szansy. Poddanie oznacza puszczenie fałszywej tożsamości, tzw. "ego" (racjonalny umysł, jest to taki szatan w naszej głowie, który udaje, że jest nami) i wtedy dusza wzrasta w miłości ;) Co zrobił Jezus? Co zrobił Budda? Spójrzcie na to z innej strony;)

Myśli samobójcze

przez rafka 11 maja 2012, 16:02
Jezus po ludzku przegrał życie. Ale z tego wyszło ''dobro''
Żydzi mu ''zazdrościli''. Denerwowało ich, że Jezus zwraca im uwagę.
Więc. I co Judaszowi z 30 srebrników.
Myśli samobójcze mogą pochodzić od ''złego ducha''. To on chce nas zniszczyć dlatego wciska w człowieka ''poczucie winy''.
Wmawia z ten sposób:
- Jesteś nikim
- Nikt ci nie pomoże
- Nikt cie nie słucha
- jesteś głupi/głupia.
- nigdy z tego nie wyjdziesz.
- jesteś do niczego.
- zabij się jesteś wolny.
- Boga nie ma.
TO JEST KŁAMSTWO
To bardzo krzywi i krzywdzi. Jest tyle wartościowych którzy ''zanegowali w sobie swoją wartość'' bo ktoś wciąż im powtarzał że ''są do niczego''. To jest kłamstwo.

Diabeł bardzo się cieszy z tego, że człowiek wierzy w ten ''diabelski dekalog''.
Jakże on lubi patrzeć jak się sami niszczymy.
Taki człowiek staje się jego pożywką.

Bardzo lubi ludzi na boku bo ma kogo dręczyć. Bo widzi, że ''nikt się nim nie interesuje'' to wmówię mu/jej aby zrobił sobie krzywdę.
Wspaniałe relacje w rodzinie ''kłótnie'', ''wykorzystywanie seksualne'', ''bicie'' itp.
Takiego człowieka jest łatwo, oszukać, zniszczyć.
Diabeł czepia się słabszych. Tak jak niektórzy ''nierozumni ludzie'' aby pokazać swoją siłę.
Ostatnio edytowano 11 maja 2012, 16:11 przez rafka, łącznie edytowano 1 raz
rafka

Sortuj wg