Myśli samobójcze

Inne zaburzenia.

Myśli samobójcze

przez zakręcona 17 mar 2012, 13:40
moze dlatego towarzysa Ci te mysli bo uwazasz ten szpital za "zasrany",jestes obecnie zla....rozzalona,zagubiona,niezrozumiana,niewpena niczego a do tego masa niezrozumialych bodzcow z zewnatrz.

Myśli samobójcze

przez Stylow 17 mar 2012, 14:52
Siła sugestii.
Stylow

Myśli samobójcze

przez Aria 17 mar 2012, 22:48
Co do myśli samobójczych, to ostatnio tak sobie nad nimi rozmyślałam... Nie, żebym po raz kolejny próbowała targnąć się na swoje życie. Tylko stwierdziłam, że jak bym to miała zrobić to tym razem skutecznie... Nie wiem skąd taka myśl u mnie się wzięła, nie mam powodów by nad tym rozmyślać, a jednak.. :bezradny:
Najlepszy plan na szczęście?
Nie planować.

Poprzez nasze absurdalne kompleksy kryjemy w sobie to, co najlepsze.

Świat jest taki, jakim go widzisz. A sposób postrzegania zależy wyłącznie od Ciebie.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Myśli samobójcze

przez Abbey 17 mar 2012, 23:15
ostatnio się zastanawiam, czy gdybym podjęła próbę samobójczą, która by się nie powiodła, to czy rodzice wreszcie by się mną zainteresowali, czy by ktoś z rówieśników o mnie pamiętał... :bezradny: to taki cholerny akt desperacji.
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

Myśli samobójcze

przez missgrabelinka 17 mar 2012, 23:28
Mną się zainteresowali jak byłam na płukaniu żołądku. Zainteresowanie trwało kilka dni :)
"Wszystko mnie obchodzi. Nie obchodzi mnie nic."

Myśli samobójcze

przez ladywind 17 mar 2012, 23:37
Aria, skoro rozmyślasz to jednak musisz mieć powód, np. depresje
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Myśli samobójcze

przez Aria 17 mar 2012, 23:47
ladywind owszem, mam depresje. Ale ostatnio w mniejszym stopniu mnie ona dotyka niż np. miesiąc temu. Powiedziałabym wręcz, że przez ostatnie kilka dnia tak jakby zniknęła na chwilę z mojego życia..
Nie planować.

Świat jest taki, jakim go widzisz. A sposób postrzegania zależy wyłącznie od Ciebie.

Myśli samobójcze

przez ladywind 18 mar 2012, 00:17
Aria, to może być stan, że depresja znika, myślę, że to oznaka że będzie coraz lepiej.
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Myśli samobójcze

przez Stark 18 mar 2012, 00:49
Miewałem rozmyślania, jakby to było gdyby.... się nie udało, czy jak w ogóle bym to robił.

Ale nigdy nie myślałem poważnie by sobie coś zrobić. W większości sytuacji, to najgorsze wyjście.
Stark

Myśli samobójcze

przez missgrabelinka 18 mar 2012, 12:28
Jaka to adrenalina, gdy się jest na granicy życia i śmierci :twisted:
"Wszystko mnie obchodzi. Nie obchodzi mnie nic."

Myśli samobójcze

przez Aria 18 mar 2012, 13:18
ladywind, nad tym akurat nie pomyślałam.. że nasilające się objawy są stanem, który prowadzi do wyleczenia.. ciekawe, ciekawe :)
Nie planować.

Myśli samobójcze

przez Kalebx3 18 mar 2012, 22:38
ladywind, nad tym akurat nie pomyślałam.. że nasilające się objawy są stanem, który prowadzi do wyleczenia.. ciekawe, ciekawe :)

Aria ,
Ladywind ma rację . W medycynie nazywa się to KRYZYSAMI OZDROWIEŃCZYMI.< Pogarsza się> w subiektywnym odczuciu ,ale tak naprawdę jest to przełom ,który prowadzi do pełnego zdrowia.Innymi słowy natręctwo myśli samobójczych przychodzących jak gdyby bez powodu,oznacza wychodzenie tych myśli ze środka jażni ,aby ulecieć na zewnątrz.
Najważniejsze to nie bronić się przed tymi myślami ,nie tamować ich ,nie zapijać(alkoholem ,tabletkami) ...niech przetoczą się po nas i ZNIKNĄ pier**lone na wieki.Amen
Pozdrawiam ;) ;)
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Myśli samobójcze

przez Sabaidee 18 mar 2012, 22:43
U mnie się nasiliły. Nie wiem czy dotrwam do wtorku. We wtorek mam wizytę u psychiatry. Nie bardzo wiem co mam zrobić.
Sabaidee

Myśli samobójcze

przez Sabaidee 18 mar 2012, 22:48
kropka1905, ja nie wiem czy nie zapakować się właśnie do szpitala. Boję się samego siebie.
Sabaidee

Sortuj wg