Myśli samobójcze

Inne zaburzenia.

Myśli samobójcze

przez ninja 06 mar 2012, 20:01
L.E., właściwie najbardziej chodzi o ból, jakieś dantejskie sceny, morze krwi i takie tam, to mnie przeraża. mam traumę od liceum, kiedy przyszedł facet i pokazywał nam prezentację o wypadkach samochodowych ŁĄCZNIE z ciałami ofiar... nienormalny jakiś... biorąc pod uwagę, że np. zemdlałam podczas oglądania filmu o pierwszej pomocy :mrgreen: to takie rzeczy naprawdę źle wpływają na mnie :roll:
Wyglądam zdrowo, ponętnie i rumianie. Wcale nie widać, że nie żyję.
The prettier a girl is, the more nuts she is.

Myśli samobójcze

przez L.E. 06 mar 2012, 20:04
ninja, ja dużo krążę w okolicach, gdzie jeżdżą tramwaje. Niby wszystko jest ok, ale czasem nachodzą mnie myśli, co się dzieje, kiedy potrąci cię tramwaj. Powoli i ze szczegółami, a wyobraźnię mam dość bujną niestety :/
'Każdy z nas jest łodzią, w której może się z potopem mierzyć,
cało wyjść z burzowej chmury, musi tylko w to uwierzyć"

Myśli samobójcze

przez idle 06 mar 2012, 21:09
Mądra, mądra, mądra, całe życie to słyszę, mam tego dosyć! To dla mnie synonim "brzydka", ja zawsze byłam "mądra", a moje kuzynki "śliczne", nienawidzę tego! Nie chcę być mądra, mam to w dupie, to nie ma żadnego znaczenia, bo jestem kobietą. Chcę być piękna :? Nie jestem zaburzona, jestem realistką i nie żyję w cukierkowej bańce złudzeń, że żyjemy w świecie w którym to, co kobieta ma do powiedzenia ma znaczenie, nie, liczy się tylko to, jak się prezentuje!
idle

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Myśli samobójcze

przez carlosbueno 06 mar 2012, 21:17
Mamy 21 wiek, uroda jest najważniejsza dla tych kobiet które chcą żeby je facet utrzymywał a Ty chyba taka nie jesteś. Nie po to kobiety walczyły o równouprawnienie żeby sprowadzać je do lalek spełniających życzenia facetów.
Zresztą nie brakuje Ci urody ale Ciebie się nie da przekonać.
Największy Forumowy Maruda

Myśli samobójcze

przez L.E. 06 mar 2012, 21:45
idle, nie żebym się z Tobą zgadzała, co do Twojego wyglądu.
Ale mądra kobieta może sama uczynić się piękną, a piękna nic nie zrobi, żeby być mądra jeśli nie jest :mrgreen:

Myśli samobójcze

przez idle 06 mar 2012, 23:58
Hm, pomyślmy ... fakt, że tekst o byciu ze mną robi za obelgę? Fakt, że nawet mój (jeden jedyny, bo żaden inny mnie nie chciał) były chłopak nigdy nie powiedział, że jestem ładna? Fakt, że nawet moja rodzina wali mi teksty o "pięknym wnętrzu"? Mogę tak wymieniać długo :roll:
idle

Myśli samobójcze

przez L.E. 07 mar 2012, 00:01
idle, 4 lata byłam z chłopakiem, który uważał, że jestem megagruba, niezbyt ładna i mam wielkie boczki. W końcu sama tak zaczęłam na siebie patrzeć i byłam przekonana, że nie dość, że wszyscy tak uważają to jeszcze serio tak jest.
Jedna negatywna opinia sprawia, że człowiek zaczyna potem widzieć je wszędzie.
Może po prostu o Twoich kuzynkach nie da się powiedzieć nic dobrego poza tym, że są ładne :twisted: A Ty jesteś i ładna i masz piękne wnętrze ;)

Myśli samobójcze

przez idle 07 mar 2012, 00:03
jakas grupowa by była dobra dla Ciebie, zebys przyw szsytkich siedzxiał i mowiła na ten temat i zeby inni Cie oceniali poszczegolne Twoje cechy zewnętrzne.

:shock: :shock: :shock: I co jeszcze, mam tam zejść na zawał i umrzeć ze wstydu za swoją brzydotę? :?

-- 06 mar 2012, 23:05 --

L.E., nie szukajmy drugiego dna, po prostu jestem pasztetem, i to cholernie tłustym, nie nadającym się na chleb :roll:
idle

Myśli samobójcze

przez carlosbueno 07 mar 2012, 00:08
idle napisał(a):Hm, pomyślmy ... fakt, że tekst o byciu ze mną robi za obelgę? Fakt, że nawet mój (jeden jedyny, bo żaden inny mnie nie chciał) były chłopak nigdy nie powiedział, że jestem ładna? Fakt, że nawet moja rodzina wali mi teksty o "pięknym wnętrzu"? Mogę tak wymieniać długo :roll:

Bo to zły chłopak był :twisted: Ja też nigdy nie słyszałem od nikogo że jestem ładny, a za to często że nie męski a to u faceta to samo jak u dziewczyn słyszeć że się jest brzydką.
Największy Forumowy Maruda

Myśli samobójcze

przez idle 07 mar 2012, 00:09
Acha, nawet mój ojciec mówił do mnie per "mój paszteciku", więc wiecie :P męska opinia z pierwszej ręki 8)
idle

Myśli samobójcze

przez L.E. 07 mar 2012, 00:12
idle, nie szukam drugiego dna. To Ty już jesteś przy co najmniej piątym :D

Myśli samobójcze

przez idle 07 mar 2012, 00:13
L.E., nie, to się nazywa twardy realizm :P
idle

Myśli samobójcze

przez Kiya 07 mar 2012, 00:14
Nie pomyliliście tematów?

idle, nie będę się z Tobą bawić w przekonywanie Cię, że jesteś śliczna. Już to przerabiałyśmy. Ciąg dalszy nastąpi za półtorej tygodnia :P
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

Myśli samobójcze

przez idle 07 mar 2012, 00:16
Kiya, nie, bo temat zaczął się od mojej parszywej mordy, która jest powodem moich myśli samobójczych. Macie jakieś tanie przeszczepy ryja w Trójmieście?

No na pewno, będziesz miała wódczane okulary, w których nawet ja nabiorę uroku 8)
idle

Sortuj wg