Myśli samobójcze

Inne zaburzenia.

Myśli samobójcze

przez bellabella 17 lis 2011, 20:32
tolken24 napisał(a):A co jesli ktos bardzo chce zyc? a objawy daja tak w kosc ze sie /cenzura/ nie da zycie spierdala mi przez palce obok mnie zycie moje jest tak wielkim dramatem /cenzura/ przez glupote przez /cenzura/ kilka drinkow na sloncu nie podaruje sobie tego niegdy mam nadzije ze poczucie winy zabije mnie i to szybko a zrobilem juz wszystkio leki terapie szpitale nienawidze siebie wszystkich co ze mna jechali, co mi pozwolili jechac obwiniam siebie boga swiat

-- 17 lis 2011, 15:40 --

/cenzura/ i tak døugo z tym zwlekalem 15 miesiecy w takim stanie to i tak wyczyn

-- 17 lis 2011, 15:46 --

nie wiem czym ja sobie zasluzylem na taki los /cenzura/ co sie stalo z tym chlopcem pelnym zycia przychodzila sobota z chlopakami ukladalismy wlosy na zel i w miacho do klubów imprezy do rana silka uczelnia dziewczyny dzis wyje kazdego dnia zadreczam tym wyjazdem i modle do boga zeby zabral mnie stad i to jak najszybciej

bardzo Ci WSPÓŁ - CZUJĘ, myślę, że wiem, co przeżywasz.. jeśli chciałbyś porozmawiać, odezwij się do mnie przez PW. jestem z Tobą!

Myśli samobójcze

przez tolken24 18 lis 2011, 12:01
bellabella dzieki ze za slowa otuchy mysle ze kazdy z nas cierpi kazdy w inny sposob ale sa granice ludzkiego cierpienia to sie kiedys skonczy w taki czy inny sposob

-- 18 lis 2011, 20:03 --

bella bella mam sposób na zycie innego nie znalazlem rano 2,5 mg lorafenu zeby przezyc ranek pozniej alko w dosc duzych ilosciach w kosnsekwencji uzaleznienie od alko i beznzo i smierc powolna ale skuteczna

-- 18 lis 2011, 20:21 --

niestety to jedny sposob zeby przezyc dzien i nie wyskoczyc z okna albo nie rzucic sie pod tira oczywiscie ataki szlochania i placzu do utraty sil to juz standard od 15 miesiecy tak wyglada moj kazdyn dzien oczywiscie milion planow samobojczych a to ze wyskocze z okna a to rzuce sie pod tira otruje sie lekami zatruje sie czadem gazem metano;em cyjankiem potasu a to wyjade do szwajcarii do fundacji digmitas i wroce w urnie teraz jestem w holandii i mam ochote isc do psychiatry zeby przepisaø mi odpowiednia ilosc barbituranow zeby sie otruc i zasnac na zawsze bo czasu nie cofne

Myśli samobójcze

przez Matthias 19 lis 2011, 13:54
Ja w zeszłym tygodniu pierwszy raz pomyślałem sobie, że lepiej by było jakby mnie już nie było. lepiej dla mnie i innych...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Myśli samobójcze

przez darkMary 19 lis 2011, 15:50
Już nie wyrabiam...
Obsesyjnie myślę o tym , szukam sposobów...
Na niczym nie mogę się skupić...
Ciągle tylko : jak to zrobić? gdzie to zrobić? czym to zrobić?
Zwariuję :hide:
Świat jest dziwny , więc dlaczego ja mam być normalna?

Myśli samobójcze

przez intel 19 lis 2011, 17:32
Ja już "na szczęście" mam wszystko zaplanowane co do każdego szczegółu.
Przygotowałem się mentalnie i logistycznie na każdą ewentualnośc.
Nie muszę sobie zaprzątać głowy szaleńczymi myślami "jak" "gdzie" "czym"
Pozostaje tylko czekać na moment, kiedy odpowiedź na pytanie "kiedy"? będzie brzmiała - "TERAZ"!!
Może ten moment nie nadejdzie nigdy? Chociaż mam pełną świadomośc tego , że życie , a właściwie wegetacja i cierpienie w obecnym stanie to nie hollywood i nie będzie cudownego ozdrowienia samoistnego lub za przyczyną Dra Housea
Świadomość bezapelacyjnej wykonywalności powyższych planów w odpowiednim momencie, dała mi specyficzny spokój .
Na razie jeszcze "płynę, choć kra nade mną zamarza"
Cieszy mnie jednak świadomośc , że mam kontrolę przynajmniej nad tym.To Ja zadecyduję o kresie , lub dalszej egzystencji.
intel

Myśli samobójcze

przez 19_latek 19 lis 2011, 17:33
darkMary,

Tez tak mialem, mialem juz zaplanowane w glowie co zrobie "w razie czego" ale sie nie odważyłem. Czy to dobra decyzja? Z dzisiejszego punktu widzenia nie moge tego powiedziec, nie wiem tez jak jest po "drugiej stronie" moze jest lepiej? Od psychologa kiedys sie dowiedzialem ze jesli ktos duzo o tym mysli, mowi itp to jest male prawdopodobienstwo ze to zrobi, a jesli juz to próbę samobójcza zeby tylko zwrocic na siebie uwagę. Moje zdanie jest podobne.
19_latek

Myśli samobójcze

przez darkMary 19 lis 2011, 17:52
Ale ja wcale nie chcę się zabić :(
One same przychodzą...
Ja chcę żyć ale...
Ale obecna wegetacja w połączeniu z alkoholem nie jest dobrą mieszanką :oops:
Za kilka miesięcy zdaję maturę a przez to wszystko nie mogę się skupić na zapamiętaniu dwóch zdań...
Teraz staram się od nich uwolnić , odwrócić uwagę ale nie bardzo mi to wychodzi...
Podświadomość sprowadza wszystko do śmierci :(
Kilka lat temu sobie z nimi poradziłam ale teraz już nie jestem na tyle silna żeby z nimi walczyć :(
Nie wiem jak sobie z tym poradzić...
Nawet nie mam z kim o tym porozmawiać :(

Myśli samobójcze

przez Kiya 19 lis 2011, 17:54
darkMary, nie pij... :(
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

Myśli samobójcze

przez darkMary 19 lis 2011, 18:02
Kiya, Gdybym mogła przestać pić uwierz mi , że na pewno bym nie piła :oops:
Od jakiegoś czasu byłam na takim zakręcie gdzie wydawało mi się , że alkohol mi pomoże no i niekoniecznie miałam rację :roll:
Wiem , że nie powinnam ale nie wiem jak przestać :oops:

Myśli samobójcze

przez Kiya 19 lis 2011, 18:17
darkMary, jesteś przed maturą, znaczy, że najprawdopodobniej jesteś młodą osóbką. JESZCZE nie jesteś alkoholiczką. Nie dopuść do tego... :(
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

Myśli samobójcze

przez Korba 19 lis 2011, 18:26
chcę umrzeć
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

Myśli samobójcze

przez *Wiola* 19 lis 2011, 18:28
Korba, :?: Kasiu co się stało?
Moderator

Myśli samobójcze

przez Korba 19 lis 2011, 23:28
wiola173, Wiolcia, chwilowe załamanie rozwiązane kluczem o nazwie "Komunikacja".
Już dobrze.
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

Myśli samobójcze

przez Alienated 19 lis 2011, 23:32
Korba, już sam Cię chciałem normalnie upomnieć, że środek nocy, sobota, a Ty nam tutaj z jakimiś myślami samobójczymi wyjeżdżasz! ;)
"A Magda jest najlepsza, bo ma złote serce... Bo to jest Magda...!"

Sortuj wg