Myśli samobójcze

Inne zaburzenia.

Myśli samobójcze

przez Agasaya 04 paź 2011, 21:43
czarna roza, :nono: możesz osiągnąć co tylko chcesz ale musisz w to uwierzyć

dolomit, Twój termin samobójstwa dawno już minął a jednak jesteś z nami, to chyba dobry znak?? ;)
POmyśl , dlaczego nie zrobiłes tego wtedy?? i dlaczego miałbyś to robić teraz??

wreszcie mądrze gadasz... odnieś to też do siebie :smile:
Agasaya

Myśli samobójcze

przez dogomaniaczka 04 paź 2011, 21:47
dolomit napisał(a):Słuchaj ,ja nie jestem jakąś nieszczęsliwie zakochaną smarkulą, ktora w afekcie tnie sobie żyły ( nota bene wysoce nieskuteczny sposób )
Jestem 40 letnim facetem , ktoremu cięzka i nieuleczalna choroba psychiczna odebrało bezpowrotnie WSZYSTKO co mają rówieśnicy-zdrowie, normalną rodzinę, karierę, pracę, źródlo dochodu,status materialny, imprezy, hobby, zainteresowania, szacunek do samego siebie.

a wiesz że popełniając samobójstwo wysoce prawdopodobne jest że wpędzisz w to bagno swoje dziecko dla którego będzie to traumą do końca życia? chcesz żeby cierpiał i przeżywał to samo co ty? dla mnie to zwyczajny egoizm.
to ja już wolę cierpieć i być w bagnie do końca życia niż skazać bliskich czy kogokolwiek na to by wpadł w taki sam stan PRZEZE MNIE.

Myśli samobójcze

przez Zmęczonyyy 04 paź 2011, 21:53
to ja już wolę cierpieć i być w bagnie do końca życia niż skazać bliskich czy kogokolwiek na to by wpadł w taki sam stan PRZEZE MNIE.
A mnie bawi jak się zarzuca samobójcom egoizm, szczególnie tym, którzy nie byli za nikogo odpowiedzialni.
Zmęczonyyy

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Myśli samobójcze

przez dolomit 04 paź 2011, 21:55
dominika92 napisał(a):
dolomit napisał(a):Słuchaj ,ja nie jestem jakąś nieszczęsliwie zakochaną smarkulą, ktora w afekcie tnie sobie żyły ( nota bene wysoce nieskuteczny sposób )
Jestem 40 letnim facetem , ktoremu cięzka i nieuleczalna choroba psychiczna odebrało bezpowrotnie WSZYSTKO co mają rówieśnicy-zdrowie, normalną rodzinę, karierę, pracę, źródlo dochodu,status materialny, imprezy, hobby, zainteresowania, szacunek do samego siebie.

a wiesz że popełniając samobójstwo wysoce prawdopodobne jest że wpędzisz w to bagno swoje dziecko dla którego będzie to traumą do końca życia? chcesz żeby cierpiał i przeżywał to samo co ty? dla mnie to zwyczajny egoizm.

....a wiesz , że wysoce prawdopodobne jest to , że wegetując w takim stanie przekroczę granice wytrzymałości i zrobię rzeczy o wiele gorsze niz samobójstwo i jeszcze bardziej traumatyczne dla mojego dziecka?
Może obciązanie najbliższych swoim stanem to właśnie jest egoizm?

Myśli samobójcze

przez dogomaniaczka 04 paź 2011, 22:01
Zmęczonyyy, rzeczywiście, bardzo zabawne. ja nie zarzucam, ja tak uważam i mam do tego prawo.

dolomit, można się LECZYĆ, jeśli czujesz że przekroczysz granicę, to udaj się do ośrodka zamkniętego,gdzie mogą Ci pomóc, może i CHAD nie jest uleczalne, ale da się doprowadzić do dobrego stanu, a śmierć nigdy nie jest rozwiązaniem. myślisz że jakbyś zapytał swoich bliskich czy woleli by żebyś ich obciążał swoim stanem czy popełnił samobójstwo to co by odpowiedzieli?

Myśli samobójcze

przez Zmęczonyyy 04 paź 2011, 22:07
Zmęczonyyy, rzeczywiście, bardzo zabawne. ja nie zarzucam, ja tak uważam i mam do tego prawo.
Lepiej byłoby - denerwuje.
Zmęczonyyy

Myśli samobójcze

przez czarna roza 04 paź 2011, 22:11
Jakie to życie jest popierdolone,
czarna roza

Myśli samobójcze

przez Laima 04 paź 2011, 22:28
dolomit, dla dziecka nie mam gorszej traumy niż śmierć rodzica,znam to z autopsji

Samobójstwo nie jest egoizmem jest następstwem choroby,a chorobę można leczyć to nie wyrok.

-- 04 paź 2011, 22:29 --

Ślicznotka, no wiesz Ty co! :why:
Laima

Myśli samobójcze

przez dolomit 04 paź 2011, 22:55
Laima napisał(a):dolomit, dla dziecka nie mam gorszej traumy niż śmierć rodzica,znam to z autopsji

Samobójstwo nie jest egoizmem jest następstwem choroby,a chorobę można leczyć to nie wyrok.

Skoro mozna leczyc to dlaczego od 4 lat nawet NIE ZALECZYLI ani nie złagodzili objawów???
Braknie tu miejsca, jak wymienię leki ktore już grzecznie i bezskutecznie wrzucałem w siebie.

Tez znam temat z autopsji.

-- 04 paź 2011, 22:59 --

dominika92 napisał(a):
dolomit, można się LECZYĆ, jeśli czujesz że przekroczysz granicę, to udaj się do ośrodka zamkniętego,gdzie mogą Ci pomóc, może i CHAD nie jest uleczalne, ale da się doprowadzić do dobrego stanu, a śmierć nigdy nie jest rozwiązaniem. myślisz że jakbyś zapytał swoich bliskich czy woleli by żebyś ich obciążał swoim stanem czy popełnił samobójstwo to co by odpowiedzieli?

Sama sobie idź do ośrodka zamkniętego.( nie gniewaj sie tylko ) Byłem już i nic z tego nie wyniosłem, poza zaćpaniem neuroleptykami...Skoro to jedyna rada na tę chorobę to ja dziękuję
Nie interesuje mnie zdanie Bliskich..To JA a nie Oni zdycham każdego dnia na ich oczach. I stałem się praktycznie inwalidą nie potrafiącym nawet zarobić na swoje utrzymanie

Myśli samobójcze

przez tahela 04 paź 2011, 23:05
dolomit,
Dolomit chcesz obarczyc swoje ddziecko piętnem życia z ojcem samobujca, nawet za 10 lat sąsiadki wśibskie bedą mowić to dziecko tego co się zabił nie mowie ,że to doobrze mowie tylko ,że tak będzie bo mało jest ludzi z klasą.Żyj dla swojego dziecka jesli go nie bijesz i szanujesz to to doceni z peościa ,lepiej miec ojca leżącego w łożku z którym mozn aporozmawiac jak sie ma problem niz ojca samobójce. Musisz sie trochu pozbierać i tyle i liczyc sie z tym,ze możez się nigdy nie wyleczyć do konca, zze nawet jest dobrze to mozesz odczuwac jakiś niepokój i strach ,ale da sie z tym zyc , nie ma wyjścia innego.Wspiram Cię szkoda,że twoja zona nie rozumie tego do końca, ale tak to jest, nie wszyscy są zdoni do empatii dużej i nie wszystkim wsmak ,że ktoś jest chory póki dobrze to dobrze a jak źłe to juz problem dla wielu ludzi, ale ty staraj sie prosze Cię, bądź dla mnie,dawaj znać co słychać i pamietaj,że ludzie na f9orum Cie wspierają, nie jesteś sam.
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Myśli samobójcze

przez Noopii 05 paź 2011, 00:38
Dolomit wierze,że po lekach źle się czułeś..wiem coś o tym,zgadzam się z opinią,że dla dziecka najgorszą traumą jest śmierć rodzica wychowałem się w domu dziecka znam te tematy na wylot ze strony dzieci..więc przestań układać,wmawiać Twojemu dziecku jak to będzie mu cudownie bez Ciebie,jasnowidzem jesteś?że tak wiesz co by było?gdyby ciebie zabrakło?twoje 40 lat to co magiczna liczba?twoje zachowanie,myślenie nie jest zbyt dojrzałe wiek tu nie ma nic do rzeczy...masz szanse dać coś dobrego swoim bliskim tyle na ile Cię stać..mnie żona zostawiła gdy nasze dziecko umarło..a wiesz co czułem?nagle straciłem wszystko..zostałem sam.Dziś żyje mimo wszystko,pomimo wszystko..by dać ludziom to co najlepszego z siebie mogę,i jak potrafie.NIE ŻAŁUJE ŻE ŻYJE!dziękuje losowi że mi się nie udało2razy.
Noopii

Myśli samobójcze

przez Laima 05 paź 2011, 01:00
Ślicznotka, kiedy masz urodziny? :zonk:
Noopii, Twoja historia jest wstrząsająca :cry: .Jesteś wyjątkowo dzielnym i silnym człowiekiem :uklon:
Laima

Myśli samobójcze

przez *Wiola* 05 paź 2011, 01:02
Laima, Kasiu 6 tego.
Moderator

Myśli samobójcze

przez Noopii 05 paź 2011, 01:08
Laima dzięki ale przesadzasz znam o wiele odważniejszych,ja przy nich znikam,a Ty nie jesteś odważna?wg.mnie ogromnie!!życie mamy jedno..trzeba ten fakt cenic chociaż jest nie raz ciężko.
Noopii

Sortuj wg