Myśli samobójcze

Inne zaburzenia.

Myśli samobójcze

przez Beznadziejna Ruletka 24 wrz 2011, 16:58
a ja to juz skoncze, te meki, juz wiem, ze sie tylko mecze, jaka to ucieczka skoro ja sie tego wcale nie boje, juz wiecej nie strace tyle co stracilam, mam to wszystko juz gdzies..

Myśli samobójcze

przez nerwus nerwowus 24 wrz 2011, 17:05
uff...po lokalizacji widzę że nie ja jeden jestem ze świętego miasta:) ostatnio doszedłem do wniosku że moje myśli samobójcze ( i niestety próby...) nie miały na celu samej śmierci,a jedynie miały zwrócić uwagę otoczenia na to że jest ze mną coś nie tak...i nadal tak jest. Najgorsze jest to że mimo że wiem że nie chcę umierać mam takie myśli żeby ze sobą skończyć. to jakby dwie osoby w jednym ciele. Bardzo staram się jakoś zająć czymś ,wykonywać jakąś forsowną pracę,wszystko żeby nie myśleć.Jeżeli mogę komuś coś doradzić to właśnie forsowny wysiłek bo mi naprawdę czasem pomaga...

Myśli samobójcze

przez tolken24 29 wrz 2011, 20:58
boze drogi juz nie mogę nie daję rady ludzie co ja mam robić gdzie szukać pomocy? byłem juz w 2 szpitalach psychiatrycznych raz po próbie"s", klinika nerwic, terapie indywidualne, grupowe 10 leków, SSRI, trojpierscieniowe, neuroleptyki, benzo, stymulatory nic mi kur...wa nie pomaga nic a nic mam bardzo powazne zaburzenia podobno derealizację, silne leki, depresję, nerwicę, Ptsd, koszmary senne zabija mnie poczucie winy za stracone zycie to była chwila kilka drinków na słońcu boze jaki ja głupi był po co ja jechała po co ja pił nie umiem zyc w takim stanie po prostu nie umiem kiedys sie to skonczy smierc bedzie piekna Ludzie co robić jak żyć????????????

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Myśli samobójcze

przez *Monika* 29 wrz 2011, 23:26
tolken24, Jak długo korzystałeś z usług terapeuty?
Obrazek
Główny Moderator

Myśli samobójcze

przez tolken24 30 wrz 2011, 10:23
po powrocie z tej przeklętej Grecji tj. 27 sierpnia 2010 chodziłem 2 miesiace do psychoanalityczki, pozniej chodziłem miesiąc na grupową pozniej jeden szpital, po 2 miesiącach 2 szpital, pozniej klinika nerwic i dalej chujnia z grzybnia nie dam rady tak zyc co robić gdzie szukać pomocy? nie chce umierać ale dłuzej tego nie zniosę poprostu nie zniosę PROSZĘ DORADŻCIE MI

Myśli samobójcze

przez sim-pu 30 wrz 2011, 15:20
tolken24: A co sie stalo w tej Grecji?

Myśli samobójcze

przez tolken24 30 wrz 2011, 18:28
sim-pu chyba juz całe forum wie co sie tam stało ale jeszcze przypomnę. Był sobie 5 sierpnia 2010 roku połozyłem się spać mysli sobie płynęły elegancko jak co wieczor i nagle jeeb wywaliło mnie z ciało, nastapiło wglądnięcie sobie w duszę tak to nazywam kolejny dni zaczeło się dziac coś dziwnego ze mna cos z percepcja nie umiałem tego powstrzymać w poniedziałek 7 sierpnia zapaliłem i trawke i połozyłem sie spac na drugi dzien znów mysli zaczęło sobie płynąc i tak do soboty 14 sierpnia zintegrowałem sie całkowicie w niedziele 15 sierpnia jechałem samochodem do wawy i znów wypadłem z ciała dojechałem do wawy juz byłem odleciany nastepnego dnia dolecielismy na rodos i wypiłem kilka drinków na słoncu i zasnąłem na drugi dzien przerazało mnie ze widze słonce, chmury, ludzi, ze ja w ogóle mam zmysł wzroku do tego ogromny lęk przerażanie własnym sobą i tak spierdoli... sobie życxie kilkoma drionkami na słoncu od ponad roku tylko sie bujam po psychiatrach, szpitalach, kliniakach psychologach i chu..ja to wszystko daje tylko sie zabic

Myśli samobójcze

przez sim-pu 30 wrz 2011, 20:04
tolken24 : Dopiero drugi raz tu wchodze,wiec jeszcze nie wiem wszystkiego :mrgreen: A kto Ci powiedzial, ze to od drinkow na sloncu cala ta jazda? Masz juz wogole jakas diagnoze?

Myśli samobójcze

przez tolken24 30 wrz 2011, 20:07
mam diagnoze zespoł derealizacji-depersonalizacji, ptsd, epizod depresyjny, jak nie od alkoholu ja to po wypiciu mi sie tak w głowie poprzestawiało

Myśli samobójcze

przez sim-pu 30 wrz 2011, 20:21
tolken24 A moze po trawie? A po czym masz ptsd? Tylko w zwiazku z tym 27 sierpnia jak mowisz, czy jeszcze cos sie wydarzylo?

Myśli samobójcze

przez Laima 30 wrz 2011, 20:30
Mam ochotę się niszczyć.Kawałek po kawałku.Truć.
Laima

Myśli samobójcze

przez Artemizja 30 wrz 2011, 20:33
Laima, Kasiu co się ostatnio z Tobą dzieje? Nie rób tego.Dlaczego nie pójdziesz na oddział?Byłaś na terapii?
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Myśli samobójcze

przez sim-pu 30 wrz 2011, 20:36
Laima Tak bardzo jestes wsciekla na siebie?

Myśli samobójcze

przez tolken24 30 wrz 2011, 20:44
sim pu nie wiem po czym moze po wszystkim moze po niczym ale jest beznadziejnie do dupy i nic sie nie da z tym zrobic próbowałem wszystkiego

Sortuj wg