Myśli samobójcze

Inne zaburzenia.

Myśli samobójcze

przez ala69 03 wrz 2011, 19:55
samara22,
Wszystkim Nam zależy.Ale to przede wszystkim jej powinno zależeć najbardziej.I trzeba chcieć przyjąć tę pomoc.A jak ktos tego nie chce i nie chce przemyśleć sprawy to co mamy robić?? Zmusić?? Razem z nim się powiesić?
Samara,Ty przemyślałaś nasze posty,mnie bardzo pomógł Miki :uklon: Ale trzeba chcieć i byc otwartym.Bo inaczej sami się zdołujemy.Ja się poryczałam ale już mi przeszło.Każdy jest przede wszystkim odpowiedzialny za samego siebie i swoje zycie.

Myśli samobójcze

przez Vian 03 wrz 2011, 19:57
samara22 napisał(a):Vian, ja przykładowo dzięki ludziom z forum uznałam, że potrzebuję terapii...o tym czy mam iść do szpitala czy nie również rozmawiałam z rodziną pod wpływem forum...i rodzina powiedziała, że mam zostać w domu...to dzięki forumowiczom stwierdziłam, że jeśli znów będę się źle czuła, to pójdę na oddział a wcześniej nawet nie dopuszczałam do siebie tej myśli...mnie osobiście wsparcie forum wiele pomaga, choć rzecz jasna wiem, że nie zastąpi leczenia...i dlatego bez marudzenia łykam leki i szukam terapeuty...ale gdyby nie ludzie z forum...byłoby naprawdę kiepsko...

Samara i można chyba powiedzieć, że jesteś przykładem modelowego podejścia, pisałam Ci zresztą na PW. Wierz mi, jakbym miała jakieś "ale" do Twojego stosunku do terapii, to byś o tym wiedziała. Masz problem, przemyślałaś sobie opcje, poszłaś o nich porozmawiać z osobami najbliższymi, na które największy wpływ mają Twoje decyzje, wspólnie ustaliliście najlepszą strategię. FANTASTYCZNIE, właśnie tak ma być. :D

Ale jak ktoś już na starcie pisze "szpital nie, bo się boję, terapia nie, bo nie będę wydawać 32 zł na dojazdy, a terapii w moim mieście nie ma" no to ja przepraszam, w tym momencie zamknął sobie opcje, zostawiając sobie co - wsparcie forumowiczów. A wsparcie forumowiczów też kosztuje, tyle, że wspierających forumowiczów, bo to Wy trawicie godziny przed komputerem wymieniając po 50 pw, Wy się stresujecie, denerwujecie, staracie. A na koniec ktoś Wam może w każdej chwili powiedzieć "wycofuję się" i stresujcie się dalej, szukajcie straconego czasu.

Do Czarnej Róży osobiście nic nie mam, ale do jej postawy owszem. A ona niech z tym zrobi, co uważa, jej życie, nie moje. Nie Wasze.
"Niewiele można sobie wyobrazić zagrożeń, którym porządny młotek nie mógłby zaradzić."
Lisbeth Salander

Myśli samobójcze

przez ala69 03 wrz 2011, 19:58
samara22,
Aaa.. i nie obrażałaś się za nasze sugestie i rady :D

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Myśli samobójcze

przez Artemizja 03 wrz 2011, 20:00
ala69, przyznam Ci się, że Miki jest ze mną od pierwszego dnia na forum...to on namówił mnie na udzielanie się tutaj...i powiem więcej- bardzo wiele mu zawdzięczam...również to, że się otworzyłam na pomoc i zaczęłam nad sobą pracować...ma do mnie świętą cierpliwość ;) i Miki- korzystając z okazji- DZIĘKUJĘ ;)
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Myśli samobójcze

przez Vian 03 wrz 2011, 20:02
ala69, w kontekście Róży obrażanie się to mało powiedziane... :?
"Niewiele można sobie wyobrazić zagrożeń, którym porządny młotek nie mógłby zaradzić."
Lisbeth Salander

Myśli samobójcze

przez ala69 03 wrz 2011, 20:03
samara22,
Też czytasz Elisa?? :mrgreen:

Myśli samobójcze

przez Artemizja 03 wrz 2011, 20:05
ala69, no jasne ;)

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Myśli samobójcze

przez ala69 03 wrz 2011, 20:10
samara22,
To załózmy fun-club "Miki-Therapy" :mrgreen:

Myśli samobójcze

przez Artemizja 03 wrz 2011, 21:09
ala69, bez żartów proszę.Traktuję to bardzo poważnie.Dobra koniec tej dyskusji, bo się off-top robi.

Administrator

Myśli samobójcze

przez ala69 03 wrz 2011, 21:13
samara22,
Ok :papa: :angel:

Myśli samobójcze

przez czarna roza 03 wrz 2011, 21:34
Ok dzięki, po pierwsze się nie obrazam, po drugie nie szantażuję emocjonalnie nikogo, po trzecie przepraszam za wszystko bo jestem zbyt pijana żeby logicznie myśleć, napisze jak będę trzeźwa. Jeszcze raz przepraszam.
czarna roza

Myśli samobójcze

przez Vian 03 wrz 2011, 21:41
Spoko maroko, my (a przynajmniej ja) też się nie obrażamy.
Wypij trochę wody albo jeszcze lepiej soku pomarańczowego, będzie mniej podle jutro. ;-)
Lisbeth Salander

Myśli samobójcze

przez czarna roza 03 wrz 2011, 22:01
Sok pomidorowy jest dobry na kaca, przepraszam vian, głupio wyszło
czarna roza

Myśli samobójcze

przez Vian 03 wrz 2011, 22:06
czarna roza, no problemo, serio.
Jak pisałam nic nie mam do Ciebie jako do osoby, nie podobało mi się tylko podejście. To dramatyczna różnica. :)
Lisbeth Salander

Sortuj wg