Myśli samobójcze

Inne zaburzenia.

Myśli samobójcze

przez czarna roza 03 wrz 2011, 16:54
Przepraszam
czarna roza

Myśli samobójcze

przez Vian 03 wrz 2011, 16:54
czarna roza, wszystko tylko nie szpital, ale 32zł dziennie na dojazdy na terapię wydawać nie będziesz. To daleko nie sięga to "wszystko", bo pierwszy problem i już jest nie do przeskoczenia.

No to dziewczyno, czego oczekujesz?
Na forum Cię nikt nie wyleczy, nie napisze magicznego posta, który zmieni Twoje życie.
"Niewiele można sobie wyobrazić zagrożeń, którym porządny młotek nie mógłby zaradzić."
Lisbeth Salander

Myśli samobójcze

przez ala69 03 wrz 2011, 16:55
A może zamiast myśleć jak ma być lepiej ciesz się tym co masz?drobiazgami.Że słońce świeci,deszcz pada,odpisał Ci ktos na posta.I jeszcze "tyle wiemy o sobie,ile nas sprawdzono"
Nie staraj się zrozumieć dlaczego jesteś taka a nie inna.To nic nie da.Po prostu jesteś.Polub siebie i zaakceptuj.I wybacz.Najpierw sobie.Zapomnieć sie nie da.Ale wybaczyć-tak.Tego nauczysz sie na terapii.

-- 03 wrz 2011, 16:58 --

kornelia_lilia,
:papa: tylko nie rób nic głupiego.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Myśli samobójcze

przez czarna roza 03 wrz 2011, 17:21
Przemyślałam sobie wszystko, jest już ok :)
czarna roza

Myśli samobójcze

przez Vian 03 wrz 2011, 17:34
czarna roza, fajowsko, to wykorzystaj może ten czas i zastanów się, co masz zamiar zrobić ze swoim życiem, bo żalenie się na forum zamiast terapii, to żadne rozwiązanie.
"Niewiele można sobie wyobrazić zagrożeń, którym porządny młotek nie mógłby zaradzić."
Lisbeth Salander

Myśli samobójcze

przez czarna roza 03 wrz 2011, 17:39
Żalenie się na forum... Fajnie... Już wiem co zrobić ze swoim życiem, nie będę się już zalic na forum... Pa
czarna roza

Myśli samobójcze

przez ala69 03 wrz 2011, 17:41
Ale forum jest od tego żeby się żalić i trochę pojęczeć :oops:

Myśli samobójcze

przez jaskolka83 03 wrz 2011, 17:48
Vian - moglas sobie darowac text " zalenie sie na forum". wszytscy tu jestesmy bo chcemy ze soba pogadac, wlasnie " pozalic sie". czarna roza ma taka potrzebe zeby sobie z innymi popisac i nie zabraniaj jej tego.
nie jest to takie latwe cieszyc sie sloncem i innymi pierdolami jak sie w srodku czuje pustke i beznadzieje. nie wiem czemu ludzie nie potrafia tego zrozumiec. nie da sie , po prostu sie nie da. h.j z ta pogoda jak nam sie zdychac chce

Myśli samobójcze

przez ala69 03 wrz 2011, 17:52
A własnie ze z takich pierdół nalezy czerpać siłę.To co,tylko ryczeć i strzelać samobója?

-- 03 wrz 2011, 17:55 --

A że jest trudno? Oczywiście,że jest.Jak mówi mi to psych.to czasem mam ochotę mu sie roześmiać.Ale trzeba próbować.Nikt nie obiecywał,że ma być łatwo

Myśli samobójcze

przez jaskolka83 03 wrz 2011, 17:57
ala, wierz mi ze dla osoby bedacej w depresji ani ładna pogoda, ale dobre słowo bliskiej osoby ani nic innego nie ma znaczenia jesli sie czuje jak w czarnej dziurze z ktorej nie ma wyjscia.
wie, psycholog mi powiedzial " zmien myslenie zmienią sie twoje uczucia", przestan myslec ze jest ci zle pomysł o tym ze slonce swieci ci na policzki i jest ci cieplutko to poczujesz sie błogo itd itd. gó... prawda!!! osoba w depresji nie potrafi myslec pozytywnie, po prostu!!!!!!!!!

Myśli samobójcze

przez Artemizja 03 wrz 2011, 17:59
dziewczyny...nie chcę się wtrącać...ale może na dziś już wystarczy? chyba wszystkie mamy nad czym rozmyślać...a rozmyślania nie zajmują pięciu minut...
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Myśli samobójcze

przez ala69 03 wrz 2011, 18:02
jaskolka83,
A myślisz,że na co ja choruję? Na trądzik? Wiem,o czym piszesz.Sama wielokrotnie tego doświadczam ale próbuję z tego wyjść.Trwa to już 2 lata ale cały czas próbuję.Poprzez takie pierdoły też. :evil:

Myśli samobójcze

przez czarna roza 03 wrz 2011, 18:03
Do psychoterapeuty też nie ma sensu chodzić skoro będę mu się zalic, do psychiatry też nie. Do nikogo /cenzura/ już się nie odezwę żeby nie było że się żale, ze słońca mam się cieszyć? W dupie mam to jebane słońce, dla mnie nie świeci. Wszyscy /cenzura/ mają być szczęśliwi bo ktoś tak chce, bo zalic się nie można, to co /cenzura/ cicho mam siedzieć? Tego vian chcesz? Jak mam siedzieć cicho to lepiej jak zniknę z tego forum bo po /cenzura/ mam nawet tu udawać że jest ok. Już macie jedną osobę mniej do żalenia się na forum. Samara22 cofam obietnice... Przepraszam. Pa
czarna roza

Myśli samobójcze

przez ala69 03 wrz 2011, 18:04
samara22,
masz rację Idę zrobic sobie kawy :x

-- 03 wrz 2011, 18:08 --

czarna roza,
A przeczytałaś mojego posta? Że forum własnie po to jest. Do jęczenia.
A Ty i tak zrobisz co zechcesz.

Sortuj wg