Myśli samobójcze

Inne zaburzenia.

Myśli samobójcze

przez Artemizja 03 wrz 2011, 12:34
czarna roza, strach jest normalną rzeczą...w przypadku osób, które ktoś skrzywdził urasta on do rozmiarów katastrofalnych...czasami zdajemy sobie sprawę z tego, że to płynie wyłacznie z naszej psychiki, że tak naprawdę nie ma zagrożenie, że jest to tylko nasza myśl, wrażenie, które przyjmujemy za prawdę obiektywną...i choć zdajemy sobie z tego sprawę to poczucie obawy przed kolejna falą cierpienia, sprawia, że się wycofujemy...pytanie tylko czy w końcu nie zabraknie nam miejsc, do których będziemy mogli uciec?Dokąd nas to zaprowadzi?Uczyni życie lepszym?zastanów się nad tym...
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Myśli samobójcze

przez czarna roza 03 wrz 2011, 12:39
To wszystko jest bez sensu, wiem że muszę się leczyć że powinnam to czy tamto ale praca jest ważniejsza, niczego nie umiem zrobić dla siebie
czarna roza

Myśli samobójcze

przez Artemizja 03 wrz 2011, 12:41
czarna roza, to nie jest bez sensu.Dylematy są i niestety będą czy nam się podoba czy nie.Grunt, zeby jakoś wybrnąć z tej sytuacji...pamiętaj - tu chodzi o Ciebie, Twoje życie.Zrozumienie tego, to chyba najtrudniejsza rzecz, z którą przyjdze Ci się zmagać.Podobnie jak i mnie.Niemniej jednak dopóki tego nie zrozumiesz, będzie Ci trudno ruszyć z miejsca...

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Myśli samobójcze

przez czarna roza 03 wrz 2011, 12:46
Tylu ludzi jest na świecie, jedna osoba w ta czy w ta różnicy nie robi, co to za różnica czy będę żyć czy się zabije. Podnióse tylko statystykę samobójst o kolejna osobę która popełniła samobójstwo, bo dla ludzi tylko statystyka się liczy, nikt i tak nie będzie pamiętać czy ktoś taki jak ja wogóle istniał
czarna roza

Myśli samobójcze

przez miki74 03 wrz 2011, 12:49
czarna roza napisał(a):Tylu ludzi jest na świecie, jedna osoba w ta czy w ta różnicy nie robi, co to za różnica czy będę żyć czy się zabije. Podnióse tylko statystykę samobójst o kolejna osobę która popełniła samobójstwo, bo dla ludzi tylko statystyka się liczy, nikt i tak nie będzie pamiętać czy ktoś taki jak ja wogóle istniał
Masz rację do pewnego stopnia. Jednak różnica jest dla Ciebie!
miki74

Myśli samobójcze

przez tahela 03 wrz 2011, 12:51
samara22,
Widzę, ze u Ciebie juz lepiej pocieszasz innych , fajnie, uśmiech - :mrgreen:
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Myśli samobójcze

przez czarna roza 03 wrz 2011, 12:51
Dla mnie? Dlaczego tak uważasz?
czarna roza

Myśli samobójcze

przez miki74 03 wrz 2011, 13:00
Bo gdybyś była sama sobie obojętna, to nie siedziałabyś przed kompem w ciepłym domu najedzona, lecz umierała gdzieś pod krzakiem lub pod mostem, głodna, bo by Ci było obojętne, czy jesteś głodna, czy najedzona, czy umierasz, czy żyjesz. Stąd wnioskuję, że jednak Twoje istnienie nie jest Ci obojętne.

Co z Twoją alternatywą, o którą już pytałem? Brak mi jasności, czy zrozumiałaś tok rozumowania lekarza, który zaproponowałem, czy też nie zrozumiałaś? Uważasz ten tok za słuszny czy też niesłuszny?
miki74

Myśli samobójcze

przez czarna roza 03 wrz 2011, 13:03
Twierdzę że nie potrzebuje szpitala i że nie przemyślał tego że wypisał mi skierowanie do szpitala, nie wiem jak to ma mi pomoc
czarna roza

Myśli samobójcze

przez Artemizja 03 wrz 2011, 13:04
czarna roza, ja również uważam tak jak miki74 .Gdyby było Ci wszystko jedno, nie byłoby Cię tutaj...nie pisałabyś o tym, co Cię boli...
tahela, witaj ;) tak, jest lepiej, leki działają

Administrator

Myśli samobójcze

przez czarna roza 03 wrz 2011, 13:08
Jest mi to obojętne, nie muszę tutaj pisać wiesz o tym
czarna roza

Myśli samobójcze

przez adamo_ 03 wrz 2011, 13:16
Dziwne, czuje się super, a i tak bym się z chęcią zabił. Nie wiem czemu :bezradny:
adamo_

Myśli samobójcze

przez Artemizja 03 wrz 2011, 13:17
czarna roza, wiem, że nie musisz...nikt nie musi...ale ja się cieszę z możliwości pisania z Tobą...nawet o rzeczach, które są trudne również dla mnie...a wiesz dlaczego?Bo uważam, że jesteś inteligentną i wrażliwą dziewczyną, która potrzebuje pomocy.Chcę Cię wspierać i o ciebie walczyć, ale na nic moje boje, jeśli mi nie pomożesz...martwię się o Ciebie...

Administrator

Myśli samobójcze

przez czarna roza 03 wrz 2011, 13:20
Nie ma się o co martwić. Śmierć nie jest końcem tylko początkiem nowego lepszego życia, to jest jak zmiana miejsca zamieszkania, miejsca w którym kiedyś wszyscy się spotkamy
czarna roza

Sortuj wg