Myśli samobójcze

Inne zaburzenia.

Mam depresję i myśli samobójcze

przez cook 10 kwi 2011, 10:55
Powiedzcie mi ile kosztuje wizyta u psychiatry ja naprawdę już sobie nie radze, nie mogę nawet myśli pozbierać, a mam około 450 tyś długu i perspektywę, że bank zbierze mi mieszkanie. I mieszkanie na dworcu, bo z rodziną moimi rodzicami to nie mam co na nich liczyć bo też są biedni. Życie jest bardzo brutalne i nie jest usłane różami, raczej kolcami od róży. Brat narkoman, na dodatek narobił mi jeszcze okolo 30 tyś zł, mandatów za kradzieże sklepowe, a Policja wystawiała mu mandat nawet nie sprawdzając jego prawdziwych danych, podszywał się na moje dane, Podrabiał mój podpis. Taka kradzież sklepowa do 300 zł, uznawana jest za niską szkodliwość społeczną, więc nie mieli podstaw żeby go zatrzymać do wyjaśnienia. Biednemu zawsze wiatr w plecy

-- 10 kwi 2011, 12:30 --

Dobrze że prowadzicie takie forum człowiek ma się komu wygadać. Bóg jeden wie co jest mi pisane bo ja już sam nie wiem. Jakoś to wszystko się nie układa. Może ktoś z was ma jakieś kontakty na zachodzie żebym mógł wyjechać z tego kraju i zapomniał o tym wszystkim o tym życiowym bagnie. I sam już nie wiem co jeszcze. Dziękuje że mnie wysłuchaliście!!!!!!!!

przez *Monika* 10 kwi 2011, 14:27
cook, Pewnie,że dobrze jest,że jest takie forum.
Dobrze też by było, gdybyś naprawdę zrobił coś dla siebie udając się do psychoterapeuty,a wcześniej do psychiatry.
Ile kosztuje wizyta u psychiatry? Prywatnie około 100 zł., zależy od miasta. Musisz sie zorientować. Poszukaj w internecie.
Mozesz tez udać się na NFZ do psychiatry. Widniejesz jako bezrobotny? Jeśli nie....to nie zwlekaj. Idź do Urzędu Pracy zarejestrować się. To bardzo ważne.
Na NFZ idziesz do Poradni Zdrowia Psychicznego, rejestrujesz się u Psychiatry, a potem prosisz go o skierowanie na psychoterapię. O ile psychiatra sam nie da Ci na nią skierowania po wywiadzie z Tobą.
No i pisz tutaj. Co postanowiłeś.
Obrazek
Główny Moderator

przez uzytkownik 10 kwi 2011, 16:49
Tylko prywatnie. Teraz się czeka po 2-3 miesiące na wizyty NFZ.
100 zł wizyta. Przedstaw bardzo dokładnie problem podczas wizyty.

Wyciągniesz się bez problemu - jak staniesz psychicznie na nogi, to cała reszta też ruszy. Uwierz.

A takimi APAP-ami możesz sobie tylko zniszczyć wątrobę. Daruj sobie takie cyrki.
Naprawdę wyjdziesz z tego tylko zacznij leczenie i uwierz w siebie (farmakologia bardzo Ci w tym pomoże).
uzytkownik

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez dar 10 kwi 2011, 18:46
Również sam sobie chyba przypiszę diagnozę. Życie mi runęło. Mam depresję i myśli samobójcze a raczej poważną nie chęć do życia z powodu wielu konfliktów. Raz już prawie byłem po drugiej stronie... martwię się że znów się do tego zbliżę.
“ Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele. ”
dar

przez cook 11 kwi 2011, 09:03
Mam depresję mam dosyć tego życia...............................................................................................................................................

przez Zenonek 11 kwi 2011, 09:04
cook, Antydepresanty nie bola...trza isc od psychiatry i opowiedziec WSZYSTKO...dostaniesz leki i bedzie OK...

Nie ma najmniejszego sensu odwlekac wizyty....

przez cook 11 kwi 2011, 09:25
W NFZ czeka się 2-3 miesiące mieszkam w dużym mieście dzwoniłem do przychodni i się zarejestrowałem, a prywatnie to kosztuje, a ja nie mam za co ja naprawde nie wytrzymammmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

przez Zenonek 11 kwi 2011, 09:29
cook, Nie wygospodarujesz 100 zl na wizyte ??? Zdrowie jest najwazniejsze....Wolalbym sprzedac nie wiem zegarek czy cos i isc do lekarza....

Na zdrowiu nie mozna oszczedzac...Przeciez to tylko 100 zl....tyle to sie nawet mozna pozyczyc od kogos..bez przesady.

przez cook 11 kwi 2011, 09:55
Ja już prawie wszystko sprzedałem, żeby mieć za co żyć, został mi stary komp i zegarek prezent od ukochanej ale nie jest tyle wart, nigdy go nie sprzedsammmmmmmmm. Żeby pożyczyć to trzeba mieć przyjaciół a ja nie mam już nikogo parę wyjechało i kontakt się urwał kilku nie wiem kontakt się ze wszystkimi urwał zostałem sam z ukochaną. Mam jeszcze nerkę od miesiąca zastanawiam się czy mogę sprzedać? Moja druga połowa wie że mam załamanie psychiczne ale staram się przy niej to ukryć widzi że sobie nie radzę że jestem wybuchowy, roztrzęsiony.........

-- 11 kwi 2011, 09:57 --

jestem ciekaw ile jeszcze wytrzymam zanim nie wiem co zrobię. teraz jeszcze sąsiadów zalałem co za lipa..... Wiatr w plecy. Czy życie musi być taki brutalne

przez linka 11 kwi 2011, 09:58
cook, hmm zawsze możesz zgłosić się do szpitala na ostry dyżur, lub do szpitala psychiatrycznego.......sama nie wiem......
Może idź do lekarza pierwszego kontaktu i poproś o jakieś lekkie leki uspokajające......
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez paradoksy 11 kwi 2011, 10:01
na ostry dyżur może się zgłosic - dostanie coś na uspokojenie, ale i tak go skierują na wizytę w poradni psychologicznej.
ewentualnie - rzeczywiście - chodzić do internisty po leki do czasu minięcia tych 2óch miesięcy... tyle że internista może przepisać takie lżejsze leki, a nie od razu psychotropy ;) coś typu persen.
paradoksy

przez Kamila1q 11 kwi 2011, 11:17
Witam.. siedzę w pracy, zamiast zająć się pracą, tylko chce mi się ryczeć. Od grudnia tamtego roku czuję się strasznie. już dziś wiem, że mam silna depresję. W czwarket idę na pierwszą wizytę do psychiatry, bo już nie daję rady sama, mam synka 10 lat, nie chcę by on patrzył na to jak jego mama się męczy. Zbyt bardzo go kocham. Odsunęłam się od najbliższych mi osób, nie mam chęci życia, nie potrafię rozmawiać, być z innymi...Wszystkie problemy, które się skumulowały zabijają mnie od środka. Zawsze byłam silna...a teraz? Nie daję rady.... czy to się kiedyś skończy??

przez uzytkownik 11 kwi 2011, 11:36
Każdy podobnie zaczynał przygody z psychiatrami i odbiciem się od psychicznego dna. Wróć tutaj po, powiedzmy miesiącu leczenia i przeczytaj tego posta co napisałaś. Sama nie uwierzysz, że to Ty mogłaś napisać.
uzytkownik

przez cook 11 kwi 2011, 13:09
Witaj KAMILA u mnie ten stan i myśli trwają już długo ja już jestem bardzo słaby. Nawet boje się rozmawiać z ludźmi. Masz synka masz dla kogo się leczyć, ja nie mam dzieci i wiem że teraz tego bardzo żałuję może to by mnie zmobilizowało do życia. Ja się męczę już dobre dwa lata, zaczęło się od wypadku samochodowego mało co nie zabiłem dwóch kolegów. Wypadek nie był z mojej winy jechałem bardzo szybko około 180 km/h na autostradzie w Niemczech, od tamtej pory jakieś fatum finansowe potem kupiłem mieszkanie, straciłem pracę i teraz zastanawiam się kiedy przyjdą z banku zabrać mi mieszkanie. jak dobrze się wygadać. Teraz wziołem się za drobną pracę w domu żeby nie myśleć zacząłem sprzątać mieszkanie, i po co? może żeby zapomnieć o problemach.
Życie jest jak pudełko czekoladek nigdy nie wiadomo na co trafisz. FOREST GUMP

Sortuj wg