Myśli samobójcze

Inne zaburzenia.

Re: myśli samobójcze

przez buka 27 gru 2010, 23:42
seba,no dobra,nie rób tego jesteś młody i takie tam...
Ja nic ci nie poradze,moge tylko powiedzieć jak miałem,a też mnie to strasznie gnębiło.
Pewnego razu postanowiłem ze się zabije,ale kiedy przyszło co do czego to stwierdziłem ze nie mogę,poprostu niemogłem.Nie chcę żyć,ale nie chce też umierać.Od tamtego czasu ta kwestia mnie nie męczy,wiem że nie jestem w stanie,ale musiałem się o tym przekonać
Mam czasem takie mysli,ale nie są to już mysli samobójcze,ale o samobójstwie

przez Brid 27 gru 2010, 23:43
LitrMaślanki, nie jesteś aktywny zawodowo ?
Brid

przez LitrMaślanki 27 gru 2010, 23:51
niestety ..i to już dość długo .
LitrMaślanki

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez buka 27 gru 2010, 23:58
no,często jakieś zajęcie bardzo pomaga,człowiek czuje że do czegoś się przydaje nie tylko zaśmieca przestrzeń

przez Brid 28 gru 2010, 00:03
Racja, sam jestem od 4 m-cy bezrobotnym, czującym się bezużytecznie, ale wierzę, że to już niedługi się zmieni.
Brid

przez LitrMaślanki 28 gru 2010, 00:05
buka, to prawda ,tym bardziej ze spotkałem kogoś na kim zaczyna mi zależeć ..a jak wiadomo dobre chęci nie są jadalne ..ani nawet nie są oficjalnym środkiem płatniczym . To tym bardziej mnie dołuje i wpadam w kolo obłędu ...czym bardziej boje się ludzi tym mniejsza szansa na prace ,czym mniejsza szansa na prace i zarobek tym bardziej boje się ludzi (jebana spirala strachu)
Na dzień dzisiejszy czuje sie jak maszyna,technologicznie bardzo skomplikowana ,rzec można hi-tech . Ale dziwnie działająca . maszyna która zużywa tlen i materie organiczna i produkuje gówno ..nic więcej tylko gówno . Straszne uczucie .
LitrMaślanki

przez Sebo_07 28 gru 2010, 00:10
Powiedzcie mi do kogo mam się z tym udać do jakiego lekarza żebym porozmawia o moich myślach samobójczych ,problemach żeby opisać mu moją całą historie o tym co się wydarzyło złego.Chcę żeby mi pomógł

przez buka 28 gru 2010, 00:11
maślanka,a kogo spotkałeś?

sebo,możesz się udać tak jak ja swego czasu,ale nie ma gwarancji że on rozwiąze twoje problemy,może będziesz mieć więcej szczęścia niż ja i trafisz na kumatego gościa/babke
psychiatra skolei bedzie cię faszerował prochami,albo zaleci obserwacje
Ostatnio edytowano 28 gru 2010, 00:14 przez buka, łącznie edytowano 1 raz

przez Sebo_07 28 gru 2010, 00:12
Powiedzcie mi do kogo mam się z tym udać do jakiego lekarza żebym porozmawia o moich myślach samobójczych ,problemach żeby opisać mu moją całą historie o tym co się wydarzyło złego.Chcę żeby mi pomógł

[Dodane po edycji:]

Powiedzcie mi do kogo mam się z tym udać do jakiego lekarza mam się zgłośić żebym porozmawiać o moich myślach samobójczych ,problemach żeby opisać mu moją całą historie o tym co się wydarzyło złego.Chcę żeby mi pomógł

przez buka 28 gru 2010, 00:28
chodzi ci o konkretne nazwisko,w sensie polecenia?to ja nie mogę pomóc niestety

przez Sebo_07 28 gru 2010, 13:07
chodzi mi ogolnie do jakiego specjalisty np. do Psychiatry czy psychologa czy do Neurologa czy kogoś innego????

[Dodane po edycji:]

Sebo_07 napisał(a):chodzi mi ogolnie do jakiego specjalisty np. do Psychiatry czy psychologa czy do Neurologa czy kogoś innego????

Bo gdybym miał pistolet a do niego jeden nabój bez zawahania przystawił bym lufę do skroni i strzelił bym

przez bieszczadniczka 28 gru 2010, 13:28
Przez całe Święta miałam te myśli.. gorsze niż zwykle. Wcześniej przeważnie były to zwiewne myśli "s", jak to ktoś ładnie nazwał na forum. A teraz to są już takie realne.. Uporczywie wciąż wracają.
"Wszystko mnie boli, gdzie byś mnie nie dotknął, to mnie boli. Gdzie byś nie strzelił, to trafisz we mnie"...
Sted.

przez buka 28 gru 2010, 17:56
seba,neurolog ci powie żebyś poszedł do psychologa,psycholog-żebyś poszedł do psychiatry,a psychiatra-żebyś poszedł na obserwacje;P

a tak serio to idz do psychologa i on zadecyduje czy masz iśc na jakąś terapie,do psychiatry,czy wpizdu

przez Sebo_07 28 gru 2010, 21:17
To od razu Pójde do Psychologa i zobacze co mi powie A na obserwacje gdzie miał bym iść i na czym ona by polegała wiesz może ????? ????

Sortuj wg