Myśli samobójcze

Inne zaburzenia.

Re: Samobojstwo .

przez *Monika* 22 maja 2010, 22:09
ZostałamSama,

Tak jak pisalam obwiniasz się za to co nie powinnaś. Ludzi dotykają różne nieszczęscia.
Bóg nie karze, co najwyzej stawia nam różne przeszkody w życiu,żebyśmy sie z nimi uporali. Wie,że damy radę. Wszystko wymmaga czasu. Z dnia na dzień nie uzdrowimy swojej duszy.
Nie ,myśl w ten sposób bo sama siebie kawałek po kawałeczku unicestwiasz.
Obrazek
Główny Moderator

przez ZostałamSama 22 maja 2010, 22:26
nieumiem myślec inaczej. jestem sama na wielkim świecie czuje sie jak śmieć patrząc w lustro co widze szmate śmiecia nikogo bezcennego ludzika ktory gra w grze o naziwe życie i chodz umarł rusza sie po planszy płacze cierpi a jednka nikogo nieobchodzi jego los.
Czarna.

przez Lubomir 22 maja 2010, 23:40
ZostałamSama nie mów tak i nie określaj się tak. Nie raz w życiu czułem się podobnie do ciebie ale miałem o tyle szczęście, że stanęli na drodze ludzie, którzy mi pomogli. Nie wiemy z Moniką jak cię przekonać, jak cię pocieszyć. Często człowiek jest taki zdołowany, że wyć się chce, to ci wierzę. Gdyby ode mnie odszedł ktoś mi bliski i jedyny na świecie, na kim mogę polegać to zapewne i czułbym się tak samo podle. Posłuchaj się generalnie Moniki Zawalcz o siebie. Wiem, że jest ci cholernie trudno. Nie mogę nawet w części sobie tego wyobrazić przez co przechodzisz. Uwierz jednak, że jesteś wartościową osobą. Wiem, że to oklepane ale pogadaj może o tym właśnie z kimś fachowym, jak np psychoterapeuta. Może trudno ci w to uwierzyć ale będzie z czasem lepiej. Trzymaj się i pisz tutaj.
You can win if you want
If you want it, you will win
On your way you will see that life is more than fantasy.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ZostałamSama 23 maja 2010, 10:36
WIESZ COŚ CI POWIEM CZYTAM TO I W POŁOWIE ROZUMIEM A W POŁOWIE NIE . CZASEM NIE DA SIĘ KOMUŚ POMÓC CHODZIŁAM DO PSYCHOLOGA ALE PIERDOLIŁA TAKIE JEBANE GATKI ZE STWIERDZIŁAM ZE JUŻ NIGDY TAM NIE PÓJDĘ . WIEM WYDAJE WAM SIĘ ZE JESTEM GÓWNIARĄ KTÓRA NIE ROZUMIE ŻYCIA ZE MOŻNA JĄ LAĆ PO PYSKU WYKLINAĆ. JA JEDNAK CZASEM SADZE ZE ROZUMIEM ŻYCIE W INNY SPOSÓB LUBIE POMAGAĆ LUDZIOM ALE ONI CZĘSTO POTEM ROBIĄ ZE MNIE WARIATKĘ LUB KOGOŚ KIM NIE JESTEM WOLE BYĆ SAMA PIĆ PALIĆ ĆPAĆ . A POTEM SIĘ ZABIĆ DOCZEKAĆ DNIA W KTÓRYM JUŻ NA PRAWDĘ KOMPLETNIE BĘDĘ MIAŁA DOŚĆ. WIEM ZE WY STARACIE SIĘ MI POMÓC DOCENIAM TO BO JESTEŚCIE NAPRAWDĘ DOBRYMI LUDŹMI ALE DLA MNIE JUŻ ZA PÓŹNO JA PO-PROSTU CHCE Z KIMŚ POGADAĆ A POTEM ODEJŚĆ TAM GDZIE NIEMA JUŻ NIKOGO .
Czarna.

przez *Monika* 23 maja 2010, 13:46
ZostałamSama,

Widze konflikt u Ciebie.
Pomijając,że jest Ci cieżko bo straciłaś mamę. Współczuję Tobie, naprawdę.

Najpierw piszesz,ze będziesz piła, paliła i ćpała, a potem się zabijesz.
Chcesz z kimś pogadać, a potem odejść tam gdzie nie ma nikogo. Niestety nie wiadomo co jest po drugiej stronie. Skąd wiesz,że tam nikogo nie ma?

Czegoś tutaj nie rozumiem. Wytłumacz mi o czym chcesz z kimś pogadać?
Chcesz się wyżalić?
Próbujemy Cię zrozumieć.
NIe chcesz pomocy, cały czas wygrażasz się,że się zabijesz.
Tak naprawdę to chcesz pomocy, oczekujesz jej........ja to rozumiem.
Dlatego próbujemy nawiązać dialog z Tobą.

Jak żyła Twoja mama to zapewne pamiętasz i dobre chwile, dobre momenty, szczęśliwe dzieciństwo. I nie wierze,że nie chciałabyś,żeby one wróciły. NIe wierze,że w głębi duszy nie pragniesz byc radosną dziewczyną.
Każdy z nas chce być szczęśliwy. Dlatego tutaj między innymi jesteśmy i próbujemy sobie pomagać słowem, wspomagać w trudnych chwilach.
Przychodzi tutaj każdy kto szuka pomocy. Dlatego uważam,że też tej pomocy oczekujesz, inaczej byś tutaj nie przyszła, nie napisała.

Wybierz się na psychoterapię. MOże nie trafiłaś na kompetentnego terapeutę za pierwszym razem. Próbuj, my też próbujemy.
Obrazek
Główny Moderator

przez ZostałamSama 23 maja 2010, 14:00
sama niewiem dokładnie po co tu napisłam moze sadziłam ze znajde kogoś kto ma taka sytuacje moze chciałm zwrocić na siebie uwage niewiem . jestem inna inaczej myśle zyje w innym świecie . probowałam zapomniec uśmiehcać sie jakoś mi sie niespodobało .
Czarna.

przez depresyjny86 23 maja 2010, 14:31
Skoro jesteś inna inaczej...to jesteś taka sama jak ja.
:)

przez ZostałamSama 23 maja 2010, 14:42
jestem inna od wszytkich jestem zwykłym szarym graczem który gra w grze .
Czarna.

przez GreenEye 23 maja 2010, 14:49
ZostałamSama napisał(a):jestem inna od wszystkich jestem zwykłym szarym graczem który gra w grze .

Inna nie znaczy gorsza. Inna czyli wyjątkowa. Nie poddawaj się. Warto czekać na wschód słońca, nawet po burzy.
ExModerator

przez ZostałamSama 23 maja 2010, 14:54
no nie wiem eh.
Czarna.

przez paradoksy 23 maja 2010, 15:01
nie ma to jak usilne próbowanie zwrócenia na siebie uwagi.
paradoksy

przez depresyjny86 23 maja 2010, 15:03
GreenEye ma rację,warto.Co do inności też ma rację.
:)

przez ZostałamSama 23 maja 2010, 17:05
paradoksy

jeśli chcesz nie muszę tu pisać. twoja wola .
Mogłaś od razu powiedzieć ze Ci przeszkadzam .
Czarna.

przez ZostałamSama 23 maja 2010, 21:24
ona mówi o mnie wchodzę tylko sie pożegnać dziękuje wam za wszystko ale jak mam komuś przeszkadzać to wole już po prostu nie pisać .
a wiec dziękuje wszystkim za wszystko Dzięki :)
Czarna.

Sortuj wg