Myśli samobójcze

Inne zaburzenia.

Re: Samobojstwo .

przez ZostałamSama 18 kwi 2010, 22:35
nie mam tylko babke ktorej nieznosze .
traz myslisz ze mam całe zycie przed sobą i niewiem co to cierpienie i bol prawda?
o torz mylisz sie ja jzu swoje przezyłam . i wiem co znaczy być starszym i cierpiec tylko ze wy macie wiecej wyjśc i wariantow ja niemam nic .
Czarna.

przez paradoksy 18 kwi 2010, 22:59
ZostałamSama napisał(a):tylko ze ja neichce pomocy

to czego oczekujesz od forum?
paradoksy

przez ZostałamSama 19 kwi 2010, 20:18
mam znajomych przyjacioł . zaiteresowania tez .

zrozumienia i poczucia ze inni mają gorsze problemy.
Paradoksy moze poczucia ze ja tez moge komuś pomuc a przyokazji ktoś dowie sie ze niesjte sam tak samo jak ja .
Czarna.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Lubomir 19 kwi 2010, 20:35
ZostałamSama napisał(a):mam znajomych przyjacioł . zaiteresowania tez .

zrozumienia i poczucia ze inni mają gorsze problemy.
Paradoksy moze poczucia ze ja tez moge komuś pomuc a przyokazji ktoś dowie sie ze niesjte sam tak samo jak ja .

Bardzo ci współczuję. Musi ci być strasznie ciężko. Mimo wszystko staraj się jakoś spotykać z jakąś koleżanką może? Pisz tu do nas. Zauważyłem, że na tym forum problem problemowi nierówny. Nie chcę oczywiście ważyć czyj jest poważniejszy bo wszystkie są istotne ale jednak rzeczywiście masz niewesoło. I ja cię rozumiem, że to wcale tak nie jest, ze ktoś ci powie: "Głowa do góry, będzie dobrze". Tak to se można komuś powiedzieć jak może nie zda jakiegoś egzaminu czy coś podobnego. Nie wiem czy jakiekolwiek słowa cię pocieszą. Ale trzymaj się tam i pamiętaj, że po ciemnej nocy przyjdzie kiedyś ten jaśniejszy dzień. Jeśli masz znajomych to zapytaj czy przez jakiś czas nie mogłabyś pomieszkać u kogoś z nich? Powinnaś zaznać trochę spokoju i wyciszenia.
You can win if you want
If you want it, you will win
On your way you will see that life is more than fantasy.

przez ZostałamSama 21 kwi 2010, 19:11
ehh łatwo powiedzieć niejestem idealna spadłąm w sql pewnie niezdam 41 jedynek jak na mnie o wiele za duzo . niewiem skad sie ich tyle wzieło jaby była mam napewno bym dała sobie rade a teraz /cenzura/ wszystko trafił .
ehh nieche im mowic o moich prpoblemach wole pogadać z kimś kto mnei niezna . czasem tak lepiej .
Ale i tak bardzo Wam dziękuje za wszystko .
Czarna.

przez Fable 22 kwi 2010, 18:25
Ja czasem tez mysle o najgorszym... o os6tatecznym rozwiazaniu...... chyba najlepiej nie robic tego drastycznie, najlepiej po cichu, bez rozlewu krwi. Ale to nie jest wyjscie z sytuacji... Ty jestes bardzo mloda, jeszcze cale zycie przed Toba, zdobedziesz nowych przyjaciol ! Uwierz mi. Bedzie jeszcze dobrze. A ja musze isc do lekarza, bo chyba leki juz nie dzialaja a moje przygnebienie i bezsens istnienia ostatnio doprowadza mnie do histerii.... :/

przez ZostałamSama 22 kwi 2010, 20:20
ehh dziekuje ale niechce mieć już życia . za duzo przezyłam .
za to tobie sie uda: *
Czarna.

przez Fable 22 kwi 2010, 20:28
ZostałamSama napisał(a):ehh dziekuje ale niechce mieć już życia . za duzo przezyłam .
za to tobie sie uda: *

Asiu - masz 14 lat !!! Naprawde jeszcze wiele dobrych chwil przed tobą w życiu :) Nie poddawaj się.

przez ZostałamSama 22 kwi 2010, 20:57
za pozno ja sie juz poddałam niechce mi sie żyć. :)
Czarna.

przez Fable 22 kwi 2010, 21:10
aha ;)

przez ZostałamSama 22 kwi 2010, 21:18
niom:)
Czarna.

przez Shadowmere 22 kwi 2010, 21:51
jako pogodzenie się z losem i całkowitą rezygnacje.tj. tzw samobójcza euforia.na 3 dni przed swoją próbą samobójczą depresja minęła,byłam radosna i spędzałam czas na przyjemnościach.wiedziałam,że ŻADEN z moich problemów nie jest i nie będzie już aktualny.
Shadowmere

Re: Depresja, myśli samobójcze. Co robić?

przez latecafe 25 kwi 2010, 21:25
a ja obejrzałam sobie dziś 'juno' i przyszła mi chora myśl do głowy. Uznałam że jak zajde w ciąże to to będzie coś ^^. Starzy mnie wypierdolą z domu, rodzina, znajomi będą wytykać palcami i w ogóle, ale mimo wszystko tak sobie myślę że fajnie by było.
'Jeśli ktoś nie popełnia samobójstwa, nie znaczy, że wybrał życie. On tylko nie potrafi się zabić.'

przez ZostałamSama 01 maja 2010, 23:03
:):) Śmiertelnicza bo ja lubie taką minke :) . ale najczescniej mam taką :C Bo zawsze rycze. :( :( :( :(
Czarna.

Sortuj wg