Myśli samobójcze

Inne zaburzenia.

Re: Depresja, myśli samobójcze. Co robić?

przez *Monika* 12 lut 2010, 01:00
Robercie

Qrcze....alkoholem wypluczesz sobie wszystkie mineraly i witaminy. Dostaniesz po żici!
Sterydy są niebezpieczne bo niekorzystnie wpływają na mięsień sercowy, nie wiesz o tym?
Nie mów o starości, młodzieżą sie zwia ludzie do 55-tego roku życia!

Zacharze!!!!!!!!

Też uważam,że leki w takim przypadku masz chyba nie dopasowane...tak jak i ja.
Muszisz to przetrzymać. dostosować pod siebie...no i oczywiscie terapia jak najbardziej wskazana!
Napisz jutro jak się czujesz i czy zapisałeś się do lekarza po nowe leki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Też dostaniesz po żici!
Obrazek
Główny Moderator

przez Pain 12 lut 2010, 09:28
Widzisz, Robercie, tak jak się obawiałam, jestem, /cenzura/, do niczego. Mogę, /cenzura/, wyłazić ze skóry, ale nic, /cenzura/, nie zmienię. Staram się jak mogę, a zamiast tego co się dzieje? /cenzura/, mnie nie obchodzi, że ja już nawet z piżamy się nie przebieram, leżę i gapię się w sufit, trzęsę się ze strachu i non stop płaczę. Codziennie rano myślę, że kolejny dzień mam przeżywać za karę, a wieczorem zastanawiam się, czy jest możliwe, abym zdechła we śnie. Mam to wszystko w dupie. Kiedy widzę, co się z nim dzieje, mam ochotę w tej chwili biec pod pociąg i niech mnie, /cenzura/, rozwali na milion kawałeczków. Nie mogę patrzeć na jego cierpienie. /cenzura/, nie mogę...

przez rober6666 12 lut 2010, 12:10
Pain
Zabić sie zawsze możesz i niech to da Ci siłe na przetrwanie jeszcze kilku dni, kiedy to idziecie do lekarza !!! ponoć nigdy nie jest tak źle , żeby nie mogło być gorzej,hehehehe ale ciężko w to uwierzyć, co???
Skoro mak źle się czujesz i nie dajesz rady wstac to leż i olewaj innych i jakies wyrzuty sumienia. Skoro jestes chora to leżysz. To tak jakbys kazała chodzić komus z połamanymi nogami
napisalem Ci sugestie odnośnie zmiany leczenia w waszych przypadkach....pogadajcie z lekarzem na ten temat
Przetrwajcie te ciężkie dni
Żadnych nerwowych ruchów
Może nie będziecie do końca zdrowi, ale z pewnościa wrócicie do świata żywych , potrafiących zarobic kasę, zająć się domem i dzieckiem, oraz walczyć z przeciwnościami świata
Robert
NON SERVIAM

Choroba Afektywna Dwubiegunowa - obecnie F.31.WAR
obserwowany

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez depresyjny098 12 lut 2010, 13:35
Witam....Jedno jest pewne ....jak nie będę spał to się wykończę.....branie leków przeciwdepresyjnych, które powodują u mnie całkowity brak potrzeby snu......wyniszczy mnie i długo nie pożyję,,,,......
........nie ma u mnie wystarczającej diagnozy na LID.........żeby mi go wypisano musiałbym albo miec znajomości..........albo zacząc ściemniac..........p...................
.............a w takiej wytuacjii kiedy częśc układanki pasuję do chada a jeszcze inna do czego innego..............w zalepionych szkolnymi regułkami umysłach lekarzy.............nie mam na co liczyc .......najśmieszniejsze jest to że naprawdę mógł by mi pomóc,,,,,.........
................tak się zastanawiam co by można było zrobic.........żeby powrócił sen.............żebym przestał wreszcie myślec o swoim zdrowiu(żeby to nastąpiło muszę je miec).............i żebym się na tyle uspokoił w dzień, żebym mógł go przeżyc niezależnie od okoliczności bez większych nerwów........(?)..............najpierw muszę znaleźc dobrego lekarza............ale na chwilę obecną nie mam takiego..........:(
......................kiedyś brałem lek blokujący norradrenaline.................nie pamiętam nazwy.....................ale fajnie działał..........właśnie stabilizował.................może w tą strone uderzyc...................może tragiczne w skutkach branie leków przeciwdepresyjny to jest właśnie znak żeby uderzyc w przeciwnym kierunku>?......jestem na pochyłej(główny problem to marny sen,...no i nerwy w dzień...właściwie uzależnione od syruacjii....w skrajnych sytuacjach zdarzają się tak zwane ataczki bólu, totalne rozregulowanie układu nerwowego co również potęgują depresanty).... i zamiast wrócic do prostej....po każdym leku przeciwdepresyjnym jeszcze bardziej idę w dół.....................
...............na razie zostawie w spokoju LID którego i tak nikt mi nie przepisze........o dżizys.......
co ja mam robic......?........
depresyjny098

przez rober6666 12 lut 2010, 13:50
depresyjny-nie poddawaj się-idź do innego medyka i koniec-pogadaj o objawach, o CHAD, o twojej rodzinie i o Licie
Wygrasz-zobaczysz
To że leków SSRI I SNRI nie możesz brac to pewne
Moim zdaniem możesz mieć własnie mieszana odmianę CHAD-jak ja-Totalna depresja zmieszna z niesłychanym niepokojem i pobudzeniem oraz brakiem normalnego snu....tragedia.Mialem tak ponad 2 lata ...
Brałes kiedyś Mianserynę?? (lerivon)
reguluje sen-właściwie to ścina z nóg-ale niestety podnosi też poziom noradrenaliny....ale jej nadmiar może nie jest Twoim problemem??
To dobry lek, zwłaszcza , że nie ma nic wspólnego z serotonina ( SSRI )
mi na krótka metę mianseryna pomagała....
Ale lit to podstawa moim zdaniem
odpisz odnośnie mainseryny
Robert
NON SERVIAM

obserwowany

przez depresyjny098 12 lut 2010, 14:29
Dzięki za wsparcie. Po mianserynie następnego dnia jestem zdezorientowany, czego przyczyny nie umiem określic.
Usypia świetnie, to jest pewne. Moim marzeniem jest żeby spac tak naturalnie jak po miansecu. Ma coś w sobie co fajnie kleii.
Tylko że taki poklejony właśnie jestem cały następny dzień..
depresyjny098

przez rober6666 12 lut 2010, 15:06
trittico cr (trazodon) brałeś???
http://pl.wikipedia.org/wiki/Trazodon
NON SERVIAM

obserwowany

przez depresyjny098 12 lut 2010, 15:19
Nie nie brałem... To ten lightowy antydepresant(ten wyraz ciężko mi przechodzi przez gardło)?..właściwie to wszystko co miałem napisac o swoich dolegliwościach już napisałem...
...czy przypuszczasz że mógłby byc dla mnie odpowiedni?..
Ostatnio edytowano 12 lut 2010, 15:34 przez depresyjny098, łącznie edytowano 2 razy
depresyjny098

przez rober6666 12 lut 2010, 15:33
hehehe wyobrażam sobie....mnie tez słowo antydepresant wpędza w depresję heheheh
ja brałem , ale solo czyli bez litu i bez fluanxolu i mnie troche mulil za bardzo...ale szału po nim nie dostawałem jak po SSRI czy SNRI
Ja bym na twoim miejscu spróbował.najwyżej pujdzie do pieca. masz juz doświadczenie i po kilku dniach będziesz wiedział czy pogarsza czy też nie twój stan
Czytalem o jego szerokim profilu działania , oraz o tym że nie niszczy, a wręcz poprawia libido ,co u nas , facetów jest chyba ważne , nie? hehehehe
ja mam zamiar tez teraz wyprobować trittico wraz z litem i fluanxolem-ostatnie dni coraz gorzej sie czuję, jakis zmęczony i rozkojażony wiecznie jestem.....a trittico to jedyny antydepresant,hehehehe , który raczę jeszcze raz wypróbować
Robert
Postaraj sie o ten lit u innego psychola

[Dodane po edycji:]

masz masakryczne problemy ze snem-ten lek bankowo sen reguluje-może to przyniesie ulgę? jak nioe wpędzi cie w akatyzje to bajera, nie??
NON SERVIAM

obserwowany

przez depresyjny098 12 lut 2010, 16:02
Masz rację..a ten lek to pewnie i u tego ostatniego leszcza wysępie..p..na LIT się zaparł co mnie zaskoczyło,..może chciał pokazac, że on jest taki wielki lekarz, że nie daje na siebie wywierac wpływu....
...No ale nic, najwyżej odżałuję kaski i się udam do Luksmedu, może tam znajdę bardziej rozumnych lekarzy..
,..grunt to się nie poddawac..
..dobrze że pokazujesz mi wyjścia..bo ja już jestem trochę zmęczony żeby przebierac w lekach...na pewno wypróbuję triticco..
...no i LIT, ale muszę trafic na normalnego psychola..hehehe
depresyjny098

przez rober6666 12 lut 2010, 16:24
Stary- pomagam jak tylko mogę i z całej mojej zdobytej na sobie wiedzy-sam przeszedłem pieklo, sam do konca jeszcze nie czuje sie znakomicie, ale żyje i daje radę-choć myślałem że juz nigdy takich słów nie napiszę....
Nie gwarantuje że to dobry lek dla ciebie będzie ale patrząc na jego profil działania i odmiennośc w stosunku do SSRI mozna przypuszczać że Ci spasuje
sprobowac warto
...i tak właściwie gorzej juz sie czuc nie można jak teraz,nie??
Powodzenia
Robert
NON SERVIAM

obserwowany

przez świat nocy 12 lut 2010, 23:24
Od kilku dni mam ochotę zasnąć i się już nie obudzić. A dzisiaj to już nawet nie wspomnę. Nie mam już siły żyć w tym matrixie gdzie wszystko się tak gmatwa.
I do ludzi którzy mówią mi żebym wzięła się w garść, ogarnęła i przestała się nad sobą użalać nienawidzę jak mi to mówicie, nie wiecie jak to jest naprawdę zamiast być lepiej to z dnia na dzień jest coraz gorzej. A najbardziej mi przykro że 2 moich przyjaciół mnie nie potrafi zrozumieć

przez rober6666 12 lut 2010, 23:58
Dobrze trafilaś-my Cie dooooskonale rozumiemy i teraz jesteśmy Twoimi przyjaciólmi
NON SERVIAM

obserwowany

przez majabee 13 lut 2010, 00:09
świat nocy napisał(a):Od kilku dni mam ochotę zasnąć i się już nie obudzić. A dzisiaj to już nawet nie wspomnę. Nie mam już siły żyć w tym matrixie gdzie wszystko się tak gmatwa.
I do ludzi którzy mówią mi żebym wzięła się w garść, ogarnęła i przestała się nad sobą użalać nienawidzę jak mi to mówicie, nie wiecie jak to jest naprawdę zamiast być lepiej to z dnia na dzień jest coraz gorzej. A najbardziej mi przykro że 2 moich przyjaciół mnie nie potrafi zrozumieć

Wiem co czujesz... ktos kto tego nie doswiaczyl nigdy tego nie zrozumie.

Sortuj wg