Myśli samobójcze

Inne zaburzenia.

Re: mysli samobojcze!

przez Paranoja 12 sty 2010, 09:15
chyba troche zeszliscie z tematu
Włączam tryb ninja jak jestem sam w domu i sprawdzam wszystkie pokoje czy przypadkiem gdzieś nie czeka na mnie seryjny morderca.
ExModerator

przez depresyjny098 12 sty 2010, 10:26
Ja miałem niezły motyw...jakiś miech temu złożyłem rezygnację ze studiów...moja rezygnacja trwała jeden dzień...w nocy miałem potworne wyrzuty sumienia z tego powodu i następnego dnia poleciałem ją odwołac..powiedziałem że miałem proroczy sen żeby jednak nie przerywac...gościana poleciała i porwała mój list rezygnacyjny do dziekana...była taka podniecona, bo podobnoż wierzy w sny...
Ale w moim stanie ciężko mi będzie pozaliczac egzaminy...najwyżej wszystko umrze śmiercią naturalną..
nie ma to jak pozytywne myślenie nie?
Miałem taki plan że teraz przerwę .wezmę się za siebię..w następnym roku kiedy już rzekomo będę jak nowy zacznę od początku.
Skoro w tyle lat nie doprowadziłem się do nowości..to czy udało by mi się to w ten rok?..
Ja nie mam myśli samobójczych...to mnie nie dotyczy...nie wiem czy stety czy niestety...
Ostatnio edytowano 12 sty 2010, 10:34 przez depresyjny098, łącznie edytowano 1 raz
depresyjny098

przez Paranoja 12 sty 2010, 10:30
hehe, moja mama wyznaje zasade ze trzeba walczyc i skoro i nni daja rade to ja tez powinnam dac rade, ale to nie zmienia fakty e gadamy nie na temat!!!!!!
Włączam tryb ninja jak jestem sam w domu i sprawdzam wszystkie pokoje czy przypadkiem gdzieś nie czeka na mnie seryjny morderca.
ExModerator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez paradoksy 12 sty 2010, 12:37
dzisiaj mam. jak myślę o pracy, pieniądzach, zdrowiu.. wszystko mnie dobija.
najprościej byłoby strzelić sobie w łeb.. i jeszcze trafić ;)
paradoksy

przez Paranoja 12 sty 2010, 12:58
paradoksy, trafic to nie problem, tylko pociagnac za spust.

poza tym to tak czy siak, wyjscie nie jest

[Dodane po edycji:]

teraz to ja mam se ochote strzelic w leb ;/
ExModerator

przez old-Wujek_Dobra_Rada 12 sty 2010, 21:02
Ja myślę, że powoli dojrzewam, żeby myśli samobójcze urzeczywistnić. Dosyć mam wegetacjii, jednego wielkiego długiego procesu męczenia się. To nie jest życie. Z miłą chęcią oddałbym moje ciało komuś, kto śmiertelnie choruje a chce żyć. Zdecydowanie byłby lepszy z tego użytek.
old-Wujek_Dobra_Rada

przez monika03 12 sty 2010, 21:49
własnie dlaczego ci co chca zyc umieraja i odwrotnie:((
monika03

przez Richard008 12 sty 2010, 22:30
Lepiej niż się zabić to raczej uciec. To może uratować życie. Szkoda jest tych wszystkich możliwości. Jak mnie dopadały myśli samobójcze obiecałem sobie ucieczkę. I jeśli jeszcze raz taka sytuacja się powtórzy to sprzedaje wszystko i zostawiam, uciekam jak najdalej.

przez *Monika* 12 sty 2010, 23:06
Richard008

Twoje problemy zwiazne sa z miejscem zamieszkania? ze chcesz uciekac?
Obrazek
Główny Moderator

przez edyta21 13 sty 2010, 12:55
nieco odbiegliscie od tematu ja mam w piatek jechac do szkoly i niewiem co mam robic niedam rady powaznie mowiac jestem zdesperowana a jutro mam isc do urzedu pracy pewnie dadza mi jakas prace masakra jakas poprostu :/

przez Paranoja 13 sty 2010, 13:09
edyta21, wlasnie rozmawiamy na temat mysli samobojczych w temacie o myslach samobojczych hehe, to chyba Ty sie zamotalas ;)
ExModerator

przez old-Wujek_Dobra_Rada 13 sty 2010, 15:36
Kolejny ciężki dzień i zmaganie się z tymi myślami. Biorę kabamazepinę oraz mam odkładać wenlafaksyne. Tyle że redukcja dawki wenly spowodowała, że wszystko co przed leczeniem wróciło ze zdwojoną siłą. Nie wiem co robić...
old-Wujek_Dobra_Rada

przez edyta21 13 sty 2010, 17:34
o kurde a co ja mam powiedziec chcialabym zeby mi ktos pomogl:( tez mam mysli samobojcze:(

[Dodane po edycji:]

bylam u lekarza dal mi tez leki i nic niepomoglo mam zamet w glowie

przez iryss 13 sty 2010, 17:39
Myślę że leki nie zadziałają po jednym dniu Edyto.
Musisz byc cierpliwa.
Chciałabyś aby ktoś Ci pomógł ale prawda jest taka że my możemy tylko mówić "dasz rade" " bedzie dobrze" itd. to Ty musisz walczyć..
Trzymaj sie cieplutko
Czasami dopiero sekcja zwłok pokazuje że ktoś miał skrzydła...

Sortuj wg