Myśli samobójcze

Inne zaburzenia.

Re: Depresja, myśli samobójcze. Co robić?

przez Bylejaka 07 sty 2010, 16:55
:-(

Nadal beznadziejnie sie czuje, a strach przed szpitalem paralizuje moje ciało. Są jakies zmiany, nie trzese sie cała ale mogła bym spac 24h. Taki stan lezenia, patrzenia w nic, brak siły a w srodku burza. Wczoraj była jakas masakra- stan s.p.i.e.r.d.a.l.a.m. jak najdalej...miną na szczęście.
Niewiem co sie ze mną stało, niewiem co się ze mną dzieje...!!
Jak ktoś ma duszę i ciało, podobno ma jeszczę nadzieję.
Wśród tłumu wyprana z rozumu.
To życie jest moje czy czyjeś...??

przez Majster 07 sty 2010, 17:02
Przemysl powaznie szpital. Osobiscie nie znam lepszego miejsca na szukanie ratunku.
K.Vonnegut: "Rozmawiając ze mną wcale nie musisz być świrem... Ale miałbyś dużo łatwiej!"

Re: mysli samobojcze!

przez Majster 07 sty 2010, 17:04
Bylejaka napisał(a):Psychiatra i szpital.

Tak jest!
K.Vonnegut: "Rozmawiając ze mną wcale nie musisz być świrem... Ale miałbyś dużo łatwiej!"

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez depresyjny098 07 sty 2010, 17:43
I jak tu się pogodzic z faktem, że prawdopodobnie będę do końca życia wiódł samotne życie? Jak tu się pogodzic z tym że zamiast zacząc myślec o życiu i osobie mi w dalszym ciągu marzy się sen? Tak sobie myślę że zamiast tego pobudzenia to dużo bardziej przydał by mi się święty spokój...
depresyjny098

przez edyta21 07 sty 2010, 18:55
bedzie dzisiaj mi naprawde ciezko przezyc ta noc ale postanowilam isc do psychiatry jutro innego czy tego samego co bylam
i zobaczymy czy da mnie do szpitala jakos sie czymam dzieki rozmowie z darkiem na gg ale wraca to znow najgorzej jest rano i pozno wieczorem w nocy
niechce mi sie zyc niewiem czemu mam isc na starz jechac do szkoly za tydzien w piatek a niewidze sensu nawet niezrobilam zadan niewiem co bedzie ze szkola jak sie niewezme w garsc:((((((((( ciagle placze i niechce zyc o niczym innym niemysle :(

przez ewap99 07 sty 2010, 21:19
edyta21 napisał(a):mysle ze niechcec do zycia mi nieprzeminie :(

Jeszcze parę miesięcy sam to mówiłam po zaczęciu terapii zaczełam myśleć inaczej owszem zdarzają sie chwile kiedy te mysli wracają ale nie jest to juz nieustanny ciągły stan.Stąd wiem że można ,stąd wiem że warto zawalczyć o siebie
w człowieka nie wolno wątpić póki żyje...

przez Erwin 07 sty 2010, 21:36
Wy tak pieprzycie, ja bym chetnie was pożgał i sprawdził czy rzeczywiście tak nie nawidzicie życia... Szkoda, że to nie jest legalne a wy się nie zgłaszacie na ochotnika. Przynajmniej dał bym ujście swoim negatywnym emocjom... :oops: Podrabiani samobójcy, którzy usilnie chcą wzbudzić litość... po co wam to????
Ostatnio edytowano 07 sty 2010, 22:11 przez Anonymous, łącznie edytowano 1 raz
Powód: za powyższy post użytkownik dostał ostrzeżenie.

przez Gringo 07 sty 2010, 21:48
Podrabiani samobójcy, którzy usilnie chcą wzbudzić litość... po co wam to????

Pytanie zasadnicze, skad wiesz?

lekkie stany psychotyczne

Jak to wyglada?
Gringo

przez edyta21 07 sty 2010, 22:16
aale wy jestescie skad wiesz co przezywam skad wiesz czy nieumre po co top czytasz jesli sie dobrze czujesz nic niewiesz jak to jest niechce ci sie zyc a zyjesz wzielam tabletki i nic widocznie za malo dzieki dawidowi mi lepiej sie zrobilo ale teraz juz sama niewiem co mam myslec myslicie ze to tak dobrze caly dzien plakac widze ze lepiej umrzec popelniajac samobojstwo niz tu pisac chyba niewarto :(((((((((

przez paradoksy 07 sty 2010, 22:28
edyta21 napisał(a):aale wy jestescie skad wiesz co przezywam skad wiesz czy nieumre po co top czytasz jesli sie dobrze czujesz nic niewiesz jak to jest niechce ci sie zyc a zyjesz wzielam tabletki i nic widocznie za malo dzieki dawidowi mi lepiej sie zrobilo ale teraz juz sama niewiem co mam myslec myslicie ze to tak dobrze caly dzien plakac widze ze lepiej umrzec popelniajac samobojstwo niz tu pisac chyba niewarto :(((((((((

no akurat tutaj chyba dużo osób wie jak to jest,kiedy się nie chce żyć.
uspokój się.
jakie tabletki?
co się stało?
paradoksy

przez Pstryk 07 sty 2010, 22:30
Nie wiem edyta21 kim się tak przejęłaś - tym, co właśnie dostał bana :?: :?: :?: Nie ma co się tak emocjonować bo popatrz dokąd to prowadzi.
Pstryk

przez edyta21 07 sty 2010, 22:35
wczoraj duzo nieweiem doklaadnie ile bo nieliczylam ale mi nic niejest jak widzicie ale jest mi bardzo ciezko
musze sie podniesc niewiem co mam robic
:/ doradzcie mi :(
ps...juz niemam sil zyc, siegam dna:(

przez Pstryk 07 sty 2010, 22:53
edyto21, długo myślałam nad odpo i nic nie wymyśliłam - jedyną osobą która może Tobie pomóc jesteś TY SAMA. Nikt za Ciebie mimo szczerych chęci tej kreciej roboty nie odbębni niestety :roll: wielu z Nas to przechodziło. Powiedz mi tylko - dlaczego łykłaś te leki?
Pstryk

przez joanna5 07 sty 2010, 23:13
zachar,w koncu przestanie dzialac mechanizm "jakos"to bedzie,problemy narastaja,nie radzisz sobie ect.i w koncu padniesz w gleboki dol,joanna5

Sortuj wg