Myśli samobójcze

Inne zaburzenia.

Re: myśli samobójcze

przez snowwhite 06 paź 2009, 20:00
No własnie poza moim własnym cierpieniem nic nie jest wazne.A swiadomość własnego egoizmu przybija jeszcze bardziej. :roll:
Kto życia swojego nie ceni, nie wart go

przez joanna5 07 paź 2009, 04:51
mysli samobojcze mialam juz jako nastolatka,az w kryzysie emmocjonalnym,w barddzo silnej depresji,kiedy wszystko stracilo nadzieje i wiare,targnelam sie na swoje zycie.pomogly mi leki/przede wszystkim/ i psychoterapia,ktora trwala 3 lata,bylam,zla.ze mniee odratowano/miesiac na intensywnej terapii w spiaczce/.to byl juz gleboki sygnal,zejestem chora,balam sie strasznie,ze to powtorze i tak sie stalo,drugi raz mnie wyreanimowano.teraz ciesze sie ,ze zyjee ale nie takim koszteemocjonalnym,nie moglam popelnic najwiekszej glupoty.sama podjelam decyzje o leczeniu u specjalistow i pomoglo na tyle,ze chce zyc,bo zycie jest najpiekniejsze,biore leki a stany depresyjnemam do dzisiaj
joanna5

przez ewap99 08 paź 2009, 09:55
Ja pierwszy raz chciałam sie zabic majac 9 lat potem falami to wracalo i wraca do dzis od ponad miesiaca jesem na terapii chyba troche spokojniejsza jestem majac swiadomosc ze jak mna mysli zawładna a nie ja nimi to o kazdej porze dnia i nocy moge zadzwonic do mojego osrodka Czy chce życ...sama nie wiem zycie dla mnie jest trudne szare i smutne zmuszam sie do tego co normalne do jakiegokolwiek działania a moja jedyna chec zycia ma obecnie 9 lat wiem ze dla niej musze
w człowieka nie wolno wątpić póki żyje...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Re: Depresja, myśli samobójcze. Co robić?

przez zachar 12 paź 2009, 17:26
Mijają kolejne dni i wszystko coraz bardziej się pieprzy. Kontakty z moją ukochaną, z innymi ludźmi, szkoła, praca, zdrowie, zastanawiam się co będzie następne. Nic pamiętam już, kiedy byłem naprawdę szczęśliwy. Nie mam już siły by żyć.. Teraz jedynie wegetuję..
zachar

przez joanna5 12 paź 2009, 21:50
jak wegetujesz,to najwyzszy czas dorosnac,wziasc odpowiedzialnosc za swoje zycie i podjac leczenie lekami od psychiatry i na psychoterapii.najprosciej poddac sie i nic nie robic.
joanna5

przez tet 12 paź 2009, 23:05
zachar a gandzia to tylko pogarsza.. wiem, szkoda :-|
tet

przez zachar 16 paź 2009, 07:26
Wygląda na to, że dziś w nocy mogłem pożegnać się z życiem.. Nie wiem czemu do tego nie doszło, ani też dlaczego miało do tego dojść. Ja wytłumaczyłem sobie, że po prostu nie mogę jeszcze tego zrobić, że nie zamknąłem wszystkich spraw. Ale pomyślałem też o mojej ukochanej i.. sam już nie wiem. Miałem iść do psychologa, ale, teraz już nie mam ochoty. W dodatku ostatnio coraz częściej myślę o tym, aby uciec z domu, ale tym razem już nie wrócić. Zniknąć.. dla wszystkich.
zachar

przez ewap99 16 paź 2009, 10:48
To tym bardziej powinienes isc do psychologa bo juz najwyzszy czas pozwol sobie pomoc nikt tego za ciebie nie zrobi ja tez zglaszałam sie z takimi myslami i w takim stanie jek ty jestes do psychologa teraz po 2 miesiacach czuje nieznaczna poprawe gdzies tam zaczynam widziec nadzieje na to ze kiedys bedzie lepiej czego i tobie zycze
w człowieka nie wolno wątpić póki żyje...

przez zachar 17 paź 2009, 20:49
Oficjalnie chce zdechnąć..
zachar

przez wovacuum 17 paź 2009, 21:09
to straszne co piszesz :shock: jak mozna oficjalnie zdechnàc?,??na forum chcesz to zrobic czy jak?pisz co siè dzieje facet, a nie, ze z zyciem siè zegnasz :!: napisz szybko co siè dzieje??
wovacuum

przez erWin 17 paź 2009, 21:30
najgorsze jest to że ja też chciałabym umrzeć. wiem, że nie znajdzie się żadna osoba która zainteresuje się tym co się ze mna stalo, bo ludzie mają mnie gdzieś, nikogo nie obchodzę.
Często mam myśli jak stoję na dworcu głównym w krk na pierwszym reronie i nadjeżdza pociąg pod który skaczę, albo jak jadę busem to na każdym zakręcie wyobrażam sobie jak wpadamy w poślizg... ostatnio poajwiły się nowe mysli. mianowicie jestem u nas na budowie, gdzei jeszcze nie ma barierek i stoję na górze i nagle tracę równowagę i spadam w dół.
erWin

przez Ridllic 17 paź 2009, 21:35
nie odwagą się jest zabić a odwagą jest żyć ! ktoś to kiedyś, gdzieś to powiedział i całkiem mu to wyszło
Ridllic

przez Lili-ana 18 paź 2009, 02:13
Ridllic napisał(a):nie odwagą się jest zabić a odwagą jest żyć ! ktoś to kiedyś, gdzieś to powiedział i całkiem mu to wyszło

Dokładnie i ja to często powtarzam
Lili-ana

przez zachar 18 paź 2009, 10:47
Ja już nawet nie mam odwagi, by żyć. Całe moje życie do tej pory było beznadziejne. Spieprzyłem wszystko co tylko się dało. Teraz jestem z cudowną kobietą i wiem, że i to spieprzę, bo przecież nie można kochać takiego ohydnego potwora jak ja..
zachar

Sortuj wg