Myśli samobójcze

Inne zaburzenia.

Re: myśli samobójcze

przez panna_nikt 07 paź 2008, 22:27
vacuity, widzisz niestety gabriel przyją "technikę" kopania leżącego.

wodny ptak śpi.
kołysząc się na rzece pomiędzy
życiem a śmiercią.

przez gabriel 08 paź 2008, 13:43
To jest kolejny raz kiedy grozisz odebraniem sobie życia, sprawiasz, że wielu ludzi na tym forum przejmuje się twoim losem, angażuje się w twoją grę, martwiąc się o ciebie, o twoje życie. Nadal uważam, że histeryzujesz, manipulujesz ludźmi by tylko zwrócić na siebie uwagę. Odkąd pamiętam, non stop się nad sobą użalasz i wymuszasz współczucie u innych osób. Co gorsza, uważam, że robisz to świadomie, wikłasz w te swoje manipulacje ludzi o dobrym sercu, którzy, jestem o tym głęboko przekonany, mają niejednokrotnie gorszą sytuację od ciebie.
Prawie każdy tutaj na forum walczy ze swoją chorobą. Raz jest gorzej, raz lepiej. Jednak ty zwróciłaś moją szczególną uwagę. Nie wiem czy to z lenistwa czy ze złych intencji nie wykazujesz ani krzty pozytywnego myślenia i zarażasz tym innych. Twoja niechęć do życia i zupełny brak charakteru wywołuje u mnie mdłości. I jeszcze jedno: jeśli uważasz, że żyjesz to się grubo mylisz.

przez namiestnik 08 paź 2008, 14:05
Gabriel - ale pojechałeś.
Jednak patrząc obiektywnie w tym co mówi Gabriel mogą być jakieś racje. Powiedz jak jest naprawdę. Jeżeli potrzebujesz pogłaskania po głowie to powiedz. Pewno to tu dostaniesz. Mów wprost.

Ja to też tak odczuwam, że krzyczysz, że potrzebujesz pomocy. Tylko proszę nie próbuj sobie nic zrobić. Opowiedz co Cię boli. Pisz jeżeli chcesz.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Pstryk 09 paź 2008, 10:31
gabriel, nie wieżę, że nie stać Cię na subtelność :evil: Szczerość się ceni ale nie ta bezczelna.
Pstryk

przez Zagubiona=> 09 paź 2008, 12:36
gabriel, Ty też zwróciłeś moją uwagę, w prawie każdym poście gnoisz innych, dowalasz im jak tylko można,kiedy trzeba to trzeba,ale Twoja taktyka polega na ciągłym wytykaniu słabości innym. W ten sposób nie pomagasz nikomu, a w ręcz odwrotnie :evil:
Zagubiona=>

przez gabriel 09 paź 2008, 13:35
Jeżeli cię to nie ruszy i nie sprawi ci przykrości to pozwolę się z tobą nie zgodzić i stwierdzić, że pomagam. Sobie. Pełnowartościowemu człowiekowi w przeciwieństwie do wielu tutaj żywych trupów. To chyba szczytny cel, poświęcić swój marny i nic nie warty żywot dla wartościowej jednostki Zagubiona?

---- EDIT ----

Całuski

przez Zagubiona=> 09 paź 2008, 14:26
Otóż to, w końcu przyznałeś się do tego, że traktując nas(Twoim zdaniem gorszych od Ciebie) w taki sposób, czerpiesz z tego satysfakcję. Swoimi wypowiedziami, skupiasz na sobie uwagę. Może rzeczywiście jej potrzebujesz. Jeśli to Ci pomaga, to ja się z tego cieszę. Denerwuje mnie jedynie to, że staje się to kosztem innych.

gabriel napisał(a):pomagam. Sobie. Pełnowartościowemu człowiekowi

Takiej wysokiej samooceny to tylko pozazdrościć :roll:
Nie będę wdawała się w dalsza dyskusję, bo nie warto, a poza tym zaśmiecamy wątek. Bo nie Ty jesteś jego tematem.
Zagubiona=>

przez gabriel 09 paź 2008, 16:03
Pewnie mi nie uwierzysz ale też kilka razy próbowałem się zabić ale nie mówię o tym przy każdej okazji bo co mi po współczuciu.

przez namiestnik 09 paź 2008, 16:21
Gabrielu - jeżeli to Tobie faktycznie pomaga to poużywaj sobie na innych - ale proszę - w innym wątku. Ten jest jednym z mniej stosownych do używania sobie na innych.

przez gabriel 09 paź 2008, 16:33
Ok, już dajcie spokój, nie jestem jakimś sadystą. Wróćmy do tematu bo faktycznie go blokujemy w ten sposób.

przez Spadająca_Gwiazda 09 paź 2008, 20:32
no właśnie Gabriel mnie to zastanawia.. czemu w każdym poście, w każdym wątku kogoś atakujesz? czy to jest jakaś twoja forma ekspresji? wyładowania się?
Nie odbierz mnie źle, może twoją terapia dla innych jest takie obrzucenie błotem z myślą że się otrząsną ale mi się to akurat nie bardzo podoba.
Jesteś na forum o nerwicy i depresji i dziwisz się że ludzie rozmawiają o samobójstwie? a przepraszam bardzo od czego jest te forum? jak będę się chciała pójść rozerwać poudawać że wszystko gra to sobie wejdę na czat na wp.pl natomiast na prawdę nie rozumiem twojego podejścia...

Pierwszy raz kiedy zobaczyłam twój nick to skojarzyłeś mi się z aniołem.. aniołem Gabrielem taka oaza spokoju.. ale po pewnym czasie doszłam do wniosku że to jakieś nieporozumienie.

Nie musisz mnie lubić, nie musisz nawet odpowiadać na ten post ale mam nadzieję że przemyślisz sobie niektóre rzeczy..
Spadam jak liść, spadam niczym gwiazda. Znajdując wiarę podążam tam gdzie Ty..

przez midaa 09 paź 2008, 20:46
panna_nikt mam nadzieje,ze jesteś i jakoś się trzymasz.takie myśli i wyobrażenia zdarzają się wielu osobom, przetrwasz ten cieżki stan.... i bedziesz jeszcze szcześliwa.jakiś czas temu znajoma mojego brata popełniła samobójstwo, leczyła depresję.ja wtedy też byłam chora.ona pewnego dnia zrobiła jedną głupią rzecz i poddała się impulsowi, dzisiaj jej już nie ma.ja jestem i jestem coraz bardziej szczęśliwa, chociaż to długa droga,ale warto nią przejść.
czasami przechodzę na cmentarzu koło grobu tej dziewczyny i myślę-Boże dziekuję Ci, myśle często jakby teraz wyglądało jej życie............a miała tyle życia przed sobą:(
trzymam kciuki za wszystkich zawieszonych w próżni.uda się,musi. ;)
MICHAEL JACKSON 1958-2009 [*] Obrazek

przez Spadająca_Gwiazda 09 paź 2008, 20:55
bardzo ładnie to opisałaś.. dało mi to do myślenia..
Spadam jak liść, spadam niczym gwiazda. Znajdując wiarę podążam tam gdzie Ty..

przez Lariana 09 paź 2008, 22:38
Ludzie potrzebują "śmierci" by obudzić się na nowo ,wskrzesić do życia.
Niektórzy są zdesperowani i nie wiedzą co robić więc czynią akty samobójcze.
Midaa, bardzo ładny post.
Niektórzy potrzebują mocnego kopa a inni łagodnego docierania do prawdy..
Najważniejsze to wyjść z tego, z labiryntu myśli...
Czasem użalanie się jest aktem desperacji czasem zwykłymi wymówkami i bezpiecznym stanem beznadziejności. Poruszam swój własny przykład,żeby nie było że kogoś atakuje..
'A ja za dużo widzę, zbyt mocno czuję'

Sortuj wg