Myśli samobójcze

Inne zaburzenia.

Re: Mysli, proby samobojcze ?

przez alkajda 29 wrz 2008, 16:33
Misiek, Co mi poradzisz? Nienawisc rodzicow zawod narzeczonego? krytyke calego mojego otoczenia? Nie wytrzymam tego. Po prostu psychicznie tego nie wytrzymam. Ale juz sie z tym pogodzilam. Cale wakacje zylam z ta mysla i teraz wydaje mi sie to naturalne.

przez sebcio 29 wrz 2008, 16:40
faktycznie, same wyksztalciuchy, no ale on chyba kocha Cie, i zrobilby dla Ciebie wszystko, i tak mu ten brak studiow przeszkadza???
sebcio

przez alkajda 29 wrz 2008, 16:46
Prosilam, tlumaczylam, plakalam, krzyczalam. Zawsze slyszalam jedno: wytrzymasz. Zaden argument nie docieral. Poza tym rodzice i tak mnie znienawidza. Poparcie narzeczonego nie pomoze. Zawiodlam ich.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez sebcio 29 wrz 2008, 16:52
Kogo prosilas i na kogo krzyczalas, na narzeczonego???
chyba powinien zrozumiec....
ja bym zrozumial
sebcio

przez alkajda 29 wrz 2008, 16:55
Prosilam narzeczonego. Moglabym sobie wlosy z glowy wyrwac a i tak bym nic nie osiagnela. Nic nie zmieni nastawienia rodzicow. Nie mam juz szans.

przez sebcio 29 wrz 2008, 17:01
Musi sobie uswiadomic, ze bierze Ciebie taka jaka jestes, z zaletami i wadami, a nie dziewczyne z wyobrazni
sebcio

przez alkajda 29 wrz 2008, 17:03
On to wie. Ale to rzeczy nie zmienia. On nie jest niczemu winien. To wszystko moja wina. Dlatego wole takich porazek moim rodzicom zaoszczedzic.

przez sebcio 29 wrz 2008, 17:08
Jak to Twoja wina???
Co konkretnie yle yrobilas, lub co Ci sie wzdaje zle zrobilas
sebcio

przez alkajda 29 wrz 2008, 17:10
Moglam sie bardziej przylozyc do nauki. Moglam wybrac inny kierunek. Moglam byc lepsza. Moglam byc zdolniejsza.

przez sebcio 29 wrz 2008, 17:28
Ale wyszlo jak wyszlo, mysle ze jestes naprawde wspanialym czlowiekiem, cos tam nie wyszlo, ale to niewazne, nastepnym razem wyjdzie.
sebcio

przez alkajda 29 wrz 2008, 17:31
Ale ja juz nie mam szansy. Raz zawiodlam i rodzice dali mi szanse. Od kilku dni chodza za mna i pytaja czy cos mi na studia trzeba, czy zeszyty sobie kupilam, kiedy zajecia zaczynam, czy mam juz plan. Nic wiecej sie nie liczy. A ja? Mowie im ze wszystko jest w porzadku. Zyje w bajce. Robie sobie nadzieje budzac sie kazdego dnia. A nadziei juz nie ma.

przez sebcio 29 wrz 2008, 17:42
A jak bys powiedziala, ze musisz zrobic sobie przerwe, ze napewno bedziesz kontynuowala, tylko troche musisz odpoczac, duza afera by byla???
sebcio

przez alkajda 29 wrz 2008, 18:28
W zwiazku z tym, ze rok bym mi zostal a w przyszle wakacje mialam brac slub to wieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeelka afera by byla.

przez Lunarian 29 wrz 2008, 18:41
Uważam się za katolika, dlatego nie podejmę próby samobójczej. Związane jest to tez z faktem, że po prostu jestem tchórzem. Często za to proszę Boga, żeby mnie zabił, skrócił mi cierpienia. Jakoś nie słucha bo ciągle tu jestem, ale chyba już nie długo bo już nie wyrabiam. Na dzień dzisiejszy mam 24 wiosen, lub raczej jesieni bo to moja ulubiona pora roku i muszę przyznać, że myśli samobójcze towarzysza mi przez całe życie. Wiadomo jak jest, raz lepiej raz gorzej.

Sortuj wg