Leki na popęd płciowy - mega ważne!!!

Inne zaburzenia.

Re: Leki na popęd płciowy - mega ważne!!!

przez montechristo 04 kwi 2010, 10:02
tet napisał(a):Twoim problemom winny jest cital, to prawdziwy masakrator jeśli chodzi o te sprawy.
po odłożeniu wszystko powinno wrócić do normy. jak to się mówi... "coś za coś" :lol:

Ale ja biore tylko 15 mg Citalu....
Biorę już ponad 4 miesiace. Może z chwilę zmnieszyć do 5 mg?

przez tet 04 kwi 2010, 10:09
montechristo napisał(a):Ale ja biore tylko 15 mg Citalu....

to wystarczy by ograniczyć popęd. myślę, że dopiero całkowite zrezygnowanie z citalu rozwiąże problem.
niestety.. tak to wygląda, a nie wyssałam tej wiedzy z palca, bo sama tego doświadczyłam. brałam cital pół roku.
tet

przez montechristo 04 kwi 2010, 10:13
tet napisał(a):
montechristo napisał(a):Ale ja biore tylko 15 mg Citalu....

to wystarczy by ograniczyć popęd. myślę, że dopiero całkowite zrezygnowanie z citalu rozwiąże problem.
niestety.. tak to wygląda, a nie wyssałam tej wiedzy z palca, bo sama tego doświadczyłam. brałam cital pół roku.

I zero popędu? przez 6 miesięcy?
A jak z depresją? mineła? 6 miesięcy wystarczyło?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez gregory21 04 kwi 2010, 10:15
tet napisał(a):Twoim problemom winny jest cital, to prawdziwy masakrator jeśli chodzi o te sprawy.
po odłożeniu wszystko powinno wrócić do normy. jak to się mówi... "coś za coś" :lol:

... to pewnie sprawa indywidualna ,.. ja bralem cital 4 miesiace po 20mg dziennie i nie pamietam zebym mial podobny problem... moze to tez psychika troche??

jakim cudem bierzesz 15mg citalu?? znaczy bierzesz citabax??
gregory21

przez montechristo 04 kwi 2010, 10:19
gregory21 napisał(a):

... to pewnie sprawa indywidualna ,.. ja bralem cital 4 miesiace po 20mg dziennie i nie pamietam zebym mial podobny problem... moze to tez psychika troche??

co to znaczy psychika? ja nigdy nie miałem z tym problemu. Kilka razy w tygodni nieraz codziennie to była norma.
Teraz się zmieniło.

przez gregory21 04 kwi 2010, 12:47
montechristo napisał(a):
gregory21 napisał(a):

co to znaczy psychika? ja nigdy nie miałem z tym problemu. Kilka razy w tygodni nieraz codziennie to była norma.
Teraz się zmieniło.

widzisz czasem moze sie zdazyc tak ze akurat miales tylko raz gorszy moment... i wtedy sie tego wystraszyles... bylo Ci glupio przed partnerka ,... kolejnym razem zostalo to juz w Twojej podswiadomosci... masz stala partnerke??dlugo??
gregory21

przez montechristo 04 kwi 2010, 19:15
... to pewnie sprawa indywidualna ,.. ja bralem cital 4 miesiace po 20mg dziennie i nie pamietam zebym mial podobny problem... moze to tez psychika troche??[/quote]

Teraz się zmieniło.[/quote]

widzisz czasem moze sie zdazyc tak ze akurat miales tylko raz gorszy moment... i wtedy sie tego wystraszyles... bylo Ci glupio przed partnerka ,... kolejnym razem zostalo to juz w Twojej podswiadomosci... masz stala partnerke??dlugo??[/quote]

Ale ja nie mam problemu ze wzwodem. Wręcz przeciwnie. Mi sie po prostu nie chce. Partnerkę mam stałą i jest super w te klocki.
Nie chce mi się na żaden sposób - no i co?

Sortuj wg