Samobójczy pęd

Inne zaburzenia.

Samobójczy pęd

przez bordergirl 18 mar 2010, 21:09
Pomozcie prosze.Jak radzicie sobie z tym strasznym bólem,z tym cierpieniem??czy Wam tez pomaga mysl o ewentualnym zakonczeniu swojego życia?Coraz czesciej mam wrazenie,ze leczenie trwa,a konca nie widac i mysle o 2 opakowaniach xanaxu i pol litra ,ktore zachowalam na ta specjalna okazje.nie mam juz sily walczyc.Powiedzcie jak radzicie sobie z myslami samobojczymi,z tym strasznym bólem wykraczającym poza ludzkie pojmowanie..Jest w mojej glowie glos,ten głos mówi "nigdy nie będziesz zdrowa,nigdy nie będziesz szczęśliwa..zrób to"Nie potrafię zobaczyć nadziei ,sensu,przyszlosci.Chcę to juz skonczyc.Pomóżcie.

Re: Samobójczy pęd

przez klaudunia 18 mar 2010, 22:02
musisz znaleśc cel w życiu
moim celem jest rodzina moje córeczki i mąż
co prawda mam trochę inną wizję na niszczenie siebie
ale myślę że skutek byłby ten sam
chodzisz na jakomś terapię?
pozdrawiam trzymaj się

Re: Samobójczy pęd

przez Łazienkowy Kot 24 mar 2010, 21:26
Ja też myślę sporo o samobójstwie. Szczerz mówiąc wydaje mi się, że ten temat nigdy nie
przestanie mnie fascynować. Miałem iść do szpitala, bo mój lekarz nie dawał sobie rady z moim CHAD.
Faktycznie, myślę, że dopóki nie znajdzie się prawdziwej miłości, nigdy się tych człowiek myśli nie pozbędzie. Tak ja myślę. Zamiast iść do do szpitala to pożegnałem się z moją panią psycholog i pojechałem do komuny na podkarpaciu. Może tu mi się uda. Z mojego doświadczenia wynika, że leki to tylko respirator - sztuczne podtrzymywanie życia, w moim przypadku działał przeciwnie.
A szpital to miejsce gdzie trafiają ludzie którzy kompletnie nie radzą sobie w życiu.
Lekarz zawsze mi mówił, że przy skrajnym nasileniu myśli samobojczych należy zgłosić sie do szpitala.
Może tam powinnas pojść. Ja się bałem, że z moją chorą osobowością po kilku dniach deprechy dostałbym ataku furii i rozwalałbym wszystko dookoła.
Ale może dla ciebie jest dobre wyjście. Masz tam codziennie psycv\choterapie moga ci lepiej ustawić leczenie wykonają wiele prztydatnych badań, no i przez kilka tygodni będziesz miała uniemozliwione raczej samounicestwienie...
Może Cię tez pokrzepi to, ze nie jesteś jedyną osobą z tymi problemami. Tu jest masa ludzi, którzy myślą tylko samobójstwie. Trzymaj się!
Summertime, and the livin' is easy, Fish are jumpin', And the cotton is high...
One of these mornings You're going to rise up singing Then you'll spread your wings
And you'll take to the sky

http://psychiatryk-art.blog.onet.pl/ -from beginning to the end
little finger of my pen

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg