Omamy w Borderline?

Inne zaburzenia.

Re: Omamy w Borderline?

przez Pstryk 23 kwi 2010, 10:31
w dzieciństwie to przecież nasza wyobraźniaXD zależy czym nas 'straszono' lub czego się najbardziej baliśmy jako dzieckoXD to symbole (tak samo jak sny) naszych lękówXD
Pstryk

przez Shadowmere 23 kwi 2010, 11:58
szczesliwy_chomik, chomiku ja również zgadzam się.cierpię na to samo co Ty i co kilka dni,ba!,nawet codziennie świat wygląda dla mnie inaczej,ma inny kolor,smak,zapach.Przy ostrym stresie zawsze następuje później depresja,bardzo silne lęki lub urojenia(typu):mój chłopak podtruwa mnie ołowiem.Psychiatrzy zgodnie twierdzą,że pstychozy,ani schizofrenii nie mam i nie zanosi się na to bym kiedykolwiek miała mieć.Natomiast jak ktoś wcześniej zauważył: przy bpd można sie spodziewać wszystkiego. gdybyś miala schizofrenię doszukiwałabyś sie w głowie wiedzmy głebszego znaczenia i spiaku ;)A Ty masz swiadomosc,ze to jakies pieprzone złudzenie.Pzdr
Shadowmere

przez szczesliwy_chomik 29 kwi 2010, 20:15
Prawda, prawda 8) Przy stosowaniu seronilu i lexotanu, omamy ograniczyly sie do minimum, co tylko potwierdza teze o wplywie stresu na halucynozy u Borderlinow. No coz, zobaczymy czym jeszcze zaskocze sama siebie, bo jak juz tu bardzo trafnie zauwazono przy tym zaburzeniu mozna spodziewac sie wszystkiego :mhm:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg