Pomocy ;/ !!!!!!!!!!!

Inne zaburzenia.

Re: Pomocy ;/ !!!!!!!!!!!

przez paradoksy 15 lut 2010, 00:44
spokój, dzieciątka :mrgreen:

AnonimNo, jeśli szukasz idealnej dziewczyny, to nie masz problemu, tylko trafiłeś na złe forum.
tutaj jest mowa o depresji/nerwicy, halo? z Twojego postu nie wynika żebyś miał ani jedną chorobę, ani drugą. no chyba, że nie napisałeś wszystkiego.

Dobra niewiem po co to pisze a więc zakoncze bo moglbym pisac o swoich problemach godzinami .

my tutaj chyba też nie wiemy po co to napisałeś.. chyba nie masz kumpli, z którymi możesz pogadac o dziewczynach?

jakie masz jeszcze inne, prawdziwe problemy?

ed: przenoszę temat do innego subforum, bo do "depresji" to się ma nijak póki co..
paradoksy

przez gregory21 15 lut 2010, 04:56
musze zmienic podejscie ...a tak chcialo by sie cos napisac...Oh Doxy... :lol: a moze ma depresje bo nie ma kumpli :?: :P :arrow: jednak cos sie wymsknelo<lol> ide spac :mrgreen:
gregory21

przez Joaśka 15 lut 2010, 10:52
soulfly89 napisał(a):Każdy ma swoje metody 'rozmawiania' z 17-latkami i moje skromne oświadczenie pokazuje że lepiej okazać cień zrozumienia, bo drwina wywołuje tylko agresję. Ale oczywiście mogę się mylić.

Nie mylisz się. Ironiczne wypowiedzi, z nutką drwiny najczęściej wywołują agresję, zniechęcenie, uczucie odrzucenia, wstydu i inne negatywne emocje, nie tylko u nastolatków, i nie wiem czemu mają one służyć.
Joaśka

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez agnieszka.m 15 lut 2010, 11:27
a ja w pełni popieram Majstra - typowy mięśniak, który nic sobą nie reprezentując oczekuje księżniczki - ech, szkoda gadać. Chłopie zastanów się nas sobą, jak myślisz, czy jakakolwiek ładna, bogata, wartościowa dziewczyna się Tobą zainteresuje? Facetem ,którego jedynym zajęciem i celem w życiu jest siłownia :?:
Życie nie daje nam tego, co chcemy, tylko to, co ma dla nas — Władysław Stanisław Reymont

przez Joaśka 15 lut 2010, 11:44
agnieszka.m napisał(a):a ja w pełni popieram Majstra - typowy mięśniak, który nic sobą nie reprezentując oczekuje księżniczki - ech, szkoda gadać. Chłopie zastanów się nas sobą, jak myślisz, czy jakakolwiek ładna, bogata, wartościowa dziewczyna się Tobą zainteresuje? Facetem ,którego jedynym zajęciem i celem w życiu jest siłownia :?:

Staram się nie oceniać danej osoby po jednym poście, zwłaszcza, że może się za tym kryć jakiś głębszy problem (i często tak właśnie jest), nie jestem ani za AnonimemNo, ani za Majstrem, do obydwu nic nie mam ;) Co nie zmienia faktu, że takie prowokujące wypowiedzi wydają mi się być nie na miejscu i niewiele mają wspólnego ze zrozumieniem i chęcią udzielenia pomocy. Takie moje skromne zdanie i tyle. ;)
Joaśka

przez agnieszka.m 15 lut 2010, 11:53
z postu AnonimaNo wynika jeden problem - lenistwo i brak chęci do nauki, a z tym problemem autor musi raczej poradzić sobie sam, forumowicze nic tu nie wskórają. To, że podobają mu się tylko dziewczyny ładne, zgrabne i bogate może być problemem tylko pod tym względem, ze żadna dziewczyna spełniające te kryteria na niego nie spojrzy.
Na forum są ludzie mający prawdziwe problemy i zmagający się z poważnymi zaburzeniami, post Anonima to albo prowokacja, albo niedojrzałość nieuka...
Ale to oczywiście moja skromne zdanie :roll:
Życie nie daje nam tego, co chcemy, tylko to, co ma dla nas — Władysław Stanisław Reymont

przez Joaśka 15 lut 2010, 12:04
agnieszka.m napisał(a):Na forum są ludzie mający prawdziwe problemy i zmagający się z poważnymi zaburzeniami, post Anonima to albo prowokacja, albo niedojrzałość nieuka...

Różnie to w życiu bywa... Ale nie mnie to oceniać :roll:
Joaśka

przez soulfly89 15 lut 2010, 23:56
Ok, przepraszam Majster, przesadziłam. Obudziła się we mnie bogini matka obrończyni uciśnionych. Tak po prostu mam czasami i zazwyczaj mam wyrzuty sumienia po zabiciu pająka nie mówiąc o biciu ludzi. Przepraszam naprawdę.

Dzięki Joaśka, dobrze wiedzieć że ktokolwiek podziela moje zdanie.

przez miki74 16 lut 2010, 07:20
AnonimNo napisał(a):Życie stało się dla mnie bezcelowe... Wiem że kiedyś umre to po co mam żyć.
A od jak dawna masz poczucie, że stało się w ten sposób bezcelowe?
AnonimNo napisał(a):Jestem leniwy jesli chodzi o nauke.
Czy zawsze byłeś leniwy jeśli chodzi o naukę?
AnonimNo napisał(a):Musi być bardzo ladna, musi mieć ladne ciałko i w dodatku muszę się z nią dogadywać i musi być w miare bogata.
A do czego jest Ci potrzebne jej bogactwo?
AnonimNo napisał(a):a więc zakoncze bo moglbym pisac o swoich problemach godzinami
To spróbuj jeszcze coś napisać, jeśli jest ich tak wiele.
miki74

Sortuj wg