Halucynoidy

Inne zaburzenia.

Halucynoidy

przez jantarek 10 lut 2010, 21:13
Czy halucynoidy są wyłącznie objawem padaczki oraz guza mózgu?! Bez przerwy czuję jakieś zapachy które mnie już denerwują, widzę błyski przez oczami(fotopsje), często podłoga faluje lub się trzęsie. Zaczęły się pojawiać przytłumione głosy lub czasem muzyka.

Nie wiem czy mam się bać czy to może fiksum dyrdum które będzie zaleczone psychotropami i neuroleptykami.
jantarek

Re: Halucynoidy

przez Majster 10 lut 2010, 21:29
jantarek napisał(a):Czy halucynoidy są wyłącznie objawem padaczki oraz guza mózgu?! Bez przerwy czuję jakieś zapachy które mnie już denerwują, widzę błyski przez oczami(fotopsje), często podłoga faluje lub się trzęsie. Zaczęły się pojawiać przytłumione głosy lub czasem muzyka.
To co opisujesz to typowe reakcje umyslu na ciagle sleczenie przed kompem i wyszukiwanie w sieci info o raku, czerniaku, szpiczaku, nerwowym prądzie, swądzie i trądzie, o padaczce, sraczce, zezie i swierzbie, o guzach, (jak arbuzach), nowotworach i z kosmosu potworach, o schizofrenii, manii, apatii i socjopatii.. Im wiecej pomyslow tym bardziej zaczynam dostrzegac.. inventorie .. Bez kitu..
K.Vonnegut: "Rozmawiając ze mną wcale nie musisz być świrem... Ale miałbyś dużo łatwiej!"

przez jantarek 10 lut 2010, 21:45
Co za bzdury :D :!:
jantarek

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Majster 10 lut 2010, 21:46
jantarek napisał(a):Co za bzdury :D :!:
Ale fajne, nie? :mrgreen: :mrgreen:
K.Vonnegut: "Rozmawiając ze mną wcale nie musisz być świrem... Ale miałbyś dużo łatwiej!"

Sortuj wg