Adhd - czy sie wyrasta ?

Inne zaburzenia.

Adhd - czy sie wyrasta ?

przez Margaryna9 26 sty 2010, 18:02
heh sam już nie wiem..
Chodze z pokoju do pokoju i układam sobie w głowie różne rzeczy .. brak koncentracji fantazjowanie wszystko wskazuje na adhd . Lekarz powiedzial ze juz w tym wieku sie tego nie leczy ..
Czy z adhd sie wyrasta z biegiem czasu ?
DziwnySwiat00.blog.interia.pl wejdz i skomentuj :)
Biorę Abilify , Pernazyna , Lenuxin , tegretol i chyba zdrowieje :)

Re: Adhd - czy sie wyrasta ?

przez solipsea 26 sty 2010, 18:07
W porównaniu z tym, jaka byłam jako dziecko - widzę poprawę w zakresie nadpobudliwości ruchowej (a raczej zmniejszenie jej częstotliwości). Czasami jednak - zdarzają się małe napady... Sama nie wiem, czy z tego da się wyrosnąć, skoro to część naszej osobowości. Chyba najważniejszą rolę odgrywa tu praca nad samym sobą. Pozdrawiam :)
solipsea

przez Słowianka 26 sty 2010, 18:59
Podobno się wyrasta,chyba większość nawet wyrasta,ja niestety nie wyrosłam,a adhd da sie leczyc w każdym wieku.Ja zaraz skoncze 22 lata,jestem dorosłą osobą z adhd i innymi zaburzeniami i moja psychiatra mówi,że musze pracowac bo niestety juz z tego nie wyrosne...Zmień lekarza.Ja mam w koncu dobrego,po 15 latach...
Pozdrawiam
"Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie: są one tym większe i tym silniej się do nich poczuwam, im wyższy przedstawiam typ człowieka."
Roman Dmowski

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez tup_tup 03 lut 2010, 09:45
Słowianka napisał(a):Podobno się wyrasta,chyba większość nawet wyrasta,ja niestety nie wyrosłam,a adhd da sie leczyc w każdym wieku.Ja zaraz skoncze 22 lata,jestem dorosłą osobą z adhd i innymi zaburzeniami i moja psychiatra mówi,że musze pracowac bo niestety juz z tego nie wyrosne...Zmień lekarza.Ja mam w koncu dobrego,po 15 latach...
Pozdrawiam

Ja bym powiedziała że się nie wyrasta, ostatnio było jakoś poro reportaży o ludziach dorosłych z ADHD. O ludziach, którzy w wieku dorosłym dowiedzieli się dopiero, że ten problem ich dotyczy.
My one regret in life is that I am not someone else.

Everything is simpler than you think and at the same time more complex than you imagine...

przez ewaryst7 03 lut 2010, 10:23
Jak byłam wiercipiętą tak jestem.Chociaż dużo mniejszą niż w dzieciństwie.Problemy z koncentracją , mam nadal.A ADHD można leczyć w każdym wieku.Mój znajomy bierze Concerte , choć ma 32 lata.Mój 9 letni synek , też ma ADHD i tez bierze Concerte...

przez Słowianka 04 lut 2010, 13:39
Czytałam wiele artykółów na ten temat,rozmawiałam z moją psychiatrą i z tego co usłyszałam wielu ludzi wyrasta w okresie młodości,oczywiście nie wszyscy.Ja niestety nie jestem szczęściarą i nie wyrosłam...
Szczęście w nieszczęściu mogę się w miarę skupiać na pracy itp
"Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie: są one tym większe i tym silniej się do nich poczuwam, im wyższy przedstawiam typ człowieka."
Roman Dmowski

Sortuj wg