co mi jest

Inne zaburzenia.

co mi jest

przez fergie 12 sty 2010, 23:49
Witam pomożecie mi?? chce zapytac jakie badania mam wykonac zeby sie dowiedziec ze jestem 100% zdrowy i nie umre?? bo od dluzszego czasu jestem starsznie oslabiony nie mamana nic sily prawie mdleje i mam zaburzenia swiadomosci. wiec co ja mama zrobic strasznie sie boje ze ejstem na cos chory pomocyy

Re: co mi jest

przez linka 12 sty 2010, 23:50
To chyba powinien zadecydować lekarz.......

ps. nie zakładaj dziesięciu takich samych tematów bo i tak wylądują w koszu....
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez budzo 12 sty 2010, 23:55
skoro takie masz objawy to raczej nie jesteś zdrowy. jak masz do tego obniżony nastrój to idź do psychiatry. Jak nie to to może być dużo rzeczy, ale od czegoś trzeba zacząć, więc chyba neurolog ze względu na zaburzenia świadomości.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Majster 14 sty 2010, 08:07
No i zaczelas wlasnie nakrecac klienta.. A prawidlowe odpowiedzi padly juz wczesniej ;)
K.Vonnegut: "Rozmawiając ze mną wcale nie musisz być świrem... Ale miałbyś dużo łatwiej!"

przez Joaśka 14 sty 2010, 08:42
Majster napisał(a):No i zaczelas wlasnie nakrecac klienta.. A prawidlowe odpowiedzi padly juz wczesniej ;)

A moim zdaniem Venlectine słusznie napisała, zawsze powinno zaczynać się od podstawowych badań, żeby mieć pewność, iż to nie żadna choroba somatyczna. To nie było nakręcanie tylko dobra rada. Pomimo że bardzo wielu ludzi cierpi teraz na nerwicę to przecież to nie jedyna choroba na świecie, trzeba wykluczyć inne. A psychiatra też na pewno zapyta czy były robione badania i jak wyniki.
Joaśka

przez Słowianka 14 sty 2010, 09:48
Najpierw idź do lekarza,najlepiej neurologa,albo do pierwszego kontaktu i on pokieruje Cię już dalej.
Bez sensu robić samemu badania jeśli nikt nie zweryfikuje ich wyników
"Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie: są one tym większe i tym silniej się do nich poczuwam, im wyższy przedstawiam typ człowieka."
Roman Dmowski

Sortuj wg