Co mówią o mnie takie mysli?

Inne zaburzenia.

Co mówią o mnie takie mysli?

przez shinji 12 sty 2010, 01:09
Hej.
Od kilku lat mam pewne mysli, najczesciej gdzy sie nudze, lub gdy z jakiegos powodu jest mi zle, nieprzyjemnie.

Wyobrażam sobie że skaczę na bardzo wielkie wysokosci, wykonuje niezwykle skomplikowane figury akrobatyczne. Ze ktos do mnie strzela, a kule tylko trochę mnie odrzucają do dułu. Że biegnę z kataną i wymieniam z kim ciosy na miecze lub przecinam wrogów. Że nie jestem zwykłym człowiekiem ale cyborgiem z sztucznym ciałem. Że gdy patrzę (czasami sobie to wizualizuje używając wyobraźni) to widze jak "robot" tzn w moim polu widzenia pojawiają się liczne komentarze, podswietlenia, celowniki okienka jak w windows itd (jak ktos ogladal ghost in the shell stand alone complex to wie o co chodzi). Że strzelam z karabinu a moje strzały niszczą sciany, budynki. Najczesciej jednak powtarzają się mysli o skokach i akrobacjach i o "robocim" widzeniu.

Przedawkowanie anime i filmów?

Re: Co mówią o mnie takie mysli?

przez iryss 12 sty 2010, 11:08
Mi mówią że masz przeogromną wyobraźnię i powinieneś pisać książki!!
Lekarz pewnie walnął by jedną ze swoich psychologicznych dyrdymałów ale ja nie jestem psychologiem.
Hmm ale skoro Ci zle i nieprzyjemnie to moze warto to skonsultować chociaz.
A wiesz może z jakiego powodu Ci zle? Tylko dlatego ze wyobrazasz sobie te historie?
Czasami dopiero sekcja zwłok pokazuje że ktoś miał skrzydła...

przez Majster 12 sty 2010, 18:45
shinji napisał(a):Wyobrażam sobie że skaczę na bardzo wielkie wysokosci, wykonuje niezwykle skomplikowane figury akrobatyczne. Ze ktos do mnie strzela, a kule tylko trochę mnie odrzucają do dułu. Że biegnę z kataną i wymieniam z kim ciosy na miecze lub przecinam wrogów. Że nie jestem zwykłym człowiekiem ale cyborgiem z sztucznym ciałem. Że gdy patrzę (czasami sobie to wizualizuje używając wyobraźni) to widze jak "robot" tzn w moim polu widzenia pojawiają się liczne komentarze, podswietlenia, celowniki okienka jak w windows itd (jak ktos ogladal ghost in the shell stand alone complex to wie o co chodzi). Że strzelam z karabinu a moje strzały niszczą sciany, budynki. Najczesciej jednak powtarzają się mysli o skokach i akrobacjach i o "robocim" widzeniu.
Te mysli mowia o Tobie ze:
- za wiele siedzenia przy kompie i durnych grach rpg,
- za wiele ogladania durnego kina sensacyjnego,
- za malo wychodzenia z domu i normalnego realizowania sie z kumplami,
- za malo kontaktu z natura,
- nieodpowiedzialni rodzice ktorzy do powyzszego dopuscili,
- przeladowane ego, mozliwy przerost formy nad trescia.
K.Vonnegut: "Rozmawiając ze mną wcale nie musisz być świrem... Ale miałbyś dużo łatwiej!"

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Pasman 18 sty 2010, 10:53
a ja posnuję psychologiczne teorie, jako że
uważam że swobodne myśli są bardzo silnie związane z uczuciami.

wygląda to na pragnienie sukcesu.
może to być wywołane przez uczucie własnej bezsilności
lub zazdrość o sukcesy innych (ale raczej to pierwsze).
to tyle co mi się nasuneło.

generalnie same myśli oznaczają że coś
zrobiłeś trochę nieprawidłowo.
Wszystkie wymienione tutaj porady moga byc nieprawidłowe. Stosujesz na własne ryzyko !

przez Kaseina 21 sty 2010, 02:31
shinji napisał(a):Hej.
Od kilku lat mam pewne mysli, najczesciej gdzy sie nudze, lub gdy z jakiegos powodu jest mi zle, nieprzyjemnie.

Wyobrażam sobie że skaczę na bardzo wielkie wysokosci, wykonuje niezwykle skomplikowane figury akrobatyczne. Ze ktos do mnie strzela, a kule tylko trochę mnie odrzucają do dułu. Że biegnę z kataną i wymieniam z kim ciosy na miecze lub przecinam wrogów. Że nie jestem zwykłym człowiekiem ale cyborgiem z sztucznym ciałem. Że gdy patrzę (czasami sobie to wizualizuje używając wyobraźni) to widze jak "robot" tzn w moim polu widzenia pojawiają się liczne komentarze, podswietlenia, celowniki okienka jak w windows itd (jak ktos ogladal ghost in the shell stand alone complex to wie o co chodzi). Że strzelam z karabinu a moje strzały niszczą sciany, budynki. Najczesciej jednak powtarzają się mysli o skokach i akrobacjach i o "robocim" widzeniu.

Przedawkowanie anime i filmów?

A masz takie poczucie kontroli tego tzn. ,że nad tym panujesz i możesz z tego wyjść jak chcesz ,z tych fantazji w każdej chwili ? Sam sobie tak odlatujesz czy jest to raczej niezależne od Ciebie i wbrew Twojej woli te myśli się pojawiają ?
Dawna ESTER :)

"I mówię do Was: wstań,nie skupiaj się na słabościach i wątpliwościach,wyprostuj się...Wstań i idż". (Jan Paweł II, 1986)

Sortuj wg