Badania do pracy magisterskiej

Inne zaburzenia.

Badania do pracy magisterskiej

przez PaulinaW 24 lis 2009, 00:45
Witam
Jestem studentką psychologii i jako osoba starająca się pomóc bliźnim, próbuję na podstawie badań do pracy magisterskiej stwierdzić co sprawia, że życie osób chorych na schizofrenię jest lżejsze i jaki wkład wnosi w to ich rodzina. Dlatego szukam osób, które borykają się z tą chorobą, by wypełniając ankietę pomogły mi rozwikłać choć część tej zagadki.
Bardzo liczę na jakąkolwiek pomoc, gdyż w szpitalach i przychodniach jestem permanentnie ignorowana przez dyrekcje, a bez ich zgody niestety nie mogę przeprowadzić na terenie placówek żadnych badań :(

Jeśli ktoś z Państwa byłby chętny wypełnić dla mnie taką ankietę (wypełnienie trwa około 15-20 minut), byłabym bardzo wdzięczna. Proszę takie osoby o kontakt mailowy: paulina.wiechecka@gmail.com

Pozdrawiam
Paulina

Re: Badania do pracy magisterskiej

przez sebcio 24 lis 2009, 09:43
No niestety, masz pecha, ze mususz przeprowadzac badania gdzies na zewnatrz, moze promotor bedzie mogl pomoc???
sebcio

przez tet 24 lis 2009, 10:48
hej Paulino, tutaj raczej trafisz na osoby wmawiające sobie schizofrenię, a roi się od znerwicowanych i zdołowanych.. może zmienisz jeszcze temat? ;)
tet

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez PaulinaW 24 lis 2009, 16:20
Brakuje mi jeszcze tylko dwóch osób, więc bardzo źle nie jest. Staram się po prostu szukać wszędzie gdzie się da.
Pozdrawiam
Paulina

przez Lena88 24 lis 2009, 21:50
Hej, napisałam do koleżanki i podałam jej Twojego maila, być może się do Ciebie odezwie. Cóż, inaczej pomóc nie jestem w stanie. Pozdrawiam
Just listen to the music of the traffic in the city
Linger on the sidewalk where the neon signs are pretty
How can you lose?

http://www.youtube.com/watch?v=JyW1smKgJF8

Sortuj wg