Gdzie szukać pomocy? dystymia

Inne zaburzenia.

Gdzie szukać pomocy? dystymia

przez Cornis 11 lis 2009, 19:59
Witajcie, właśnie zdecydowałam, że odważę się skorzystać z pomocy. To dla mnie trudna decyzja ale chyba konieczna. Niszczę swoje życie, życie bliskich mi przez moje wahania nastrojów i poczucie beznadziejności. Wydaje mi się, że mam dystymię ale mimo, że mój stan trwa już przeszło 2 lata nie korzystałam jeszcze z konsultacji itd. Nie wiem więc czy mam iść do psychologa czy psychiatry.. Znalazłam w moim mieście bezpłatne konsultacje, trzeba tylko zadzwonić i zapisać się. Myślicie, że to dobry pomysł?

Re: Gdzie szukać pomocy? dystymia

przez LSDisland 11 lis 2009, 21:01
Cornis napisał(a):Witajcie, właśnie zdecydowałam, że odważę się skorzystać z pomocy. To dla mnie trudna decyzja ale chyba konieczna. Niszczę swoje życie, życie bliskich mi przez moje wahania nastrojów i poczucie beznadziejności. Wydaje mi się, że mam dystymię ale mimo, że mój stan trwa już przeszło 2 lata nie korzystałam jeszcze z konsultacji itd. Nie wiem więc czy mam iść do psychologa czy psychiatry.. Znalazłam w moim mieście bezpłatne konsultacje, trzeba tylko zadzwonić i zapisać się. Myślicie, że to dobry pomysł?

psychiatra na NFZ lub prywatnie, leki albo psychoterapia - wybór należy do Ciebie :)
Wolny od leków?

przez Cornis 11 lis 2009, 22:20
czyli psychiatra a nie psycholog? nie znam się na tym w ogóle... W takim razie zadzwonię i spróbuję się umówić... dzięki

[Dodane po edycji:]

oczywiście wolałabym psychoterapię ale nie stać mnie na takie leczenie... jak mam inaczej sobie pomóc :(

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Rev 14 lis 2009, 22:32
Dobry psychiatra prywatnie, poszukaj na rankingach lekarzy. Terapia z NFZ, stac kazdego.
We'll ride the spiral to the end and may just go where no one's been
Rev

Sortuj wg