Candida, proszę niech mi ktoś pomoże...

Inne zaburzenia.

Re: Candida, proszę niech mi ktoś pomoże...

przez _Pete_ 19 paź 2010, 23:26
Dieta pewnie nie zaszkodzi.... Choć z drugiej strony ja czułem się po niej kiepsko, ze względu na niski poziom cukru właśnie.
_Pete_

przez -asia- 20 paź 2010, 07:19
_Pete_ napisał(a):Dieta pewnie nie zaszkodzi.... Choć z drugiej strony ja czułem się po niej kiepsko, ze względu na niski poziom cukru właśnie.

To prawda, dieta bezcukrowa jest uciazliwa. Ale jesli rzeczywiscie ma sie problem z grzybem to jest niezbedna, i to przez dlluzszy czas (nawet do 2 lat, tzn. wiadomo, ze jestesmy tylko ludzmi i kazdy czasem sie skusi na cos slodkiego, ale ogolnie trzeba taka diete trzymac dlugo). Inaczej wszystko wraca. Od razu skojarzyl mi sie przyklad mojej mamy. :roll: Najwazniejsza jest trwala zmiana nawykow zywieniowych. Lepiej stopniowo, a na dlugo (najlepiej na stale) niz gwaltownie a na krotko.
-asia-

przez xena1988 04 lis 2010, 10:09
Witam mam pytanie czy jeżeli od 2 tygodni stosuje diete to na poczatku bede sie gorzej czula to cos oznacza???bo juz niewiem co mam robic objawy się nasiliły bardzo prosze o odpwiedz

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez -asia- 04 lis 2010, 10:23
xena1988 napisał(a):Witam mam pytanie czy jeżeli od 2 tygodni stosuje diete to na poczatku bede sie gorzej czula to cos oznacza???bo juz niewiem co mam robic objawy się nasiliły bardzo prosze o odpwiedz

Tak, oznacza - ze grzyb obumiera i wypuszcza toksyny do organizmu, stad Twoje zle samopoczucie. Kazdy sie broni, gdy ginie, grzyb tez... Nasilone objawy moga utrzymywac sie przez jakis czas. Wytrzymaj, dalej trzymaj koniecznie diete, pij duzo wody, zeby jak najszybciej wyplukiwac toksyny, detoksykacje wspomaga takze np. chlorella (mi aktualnie grzyb wychodzi po niej z kalem), selen.
-asia-

przez xena1988 04 lis 2010, 10:40
Aha bardzo dziekuje za odpowiedz:)A mam pytanko czy istanieje takie cos jak candida w mózgu bo mnie strasznie boli jedna strona głowy i szyja:(ale niewiem czy to moze byc od tego juz

przez -asia- 04 lis 2010, 10:57
Istnieje cos takiego jak grzybica mozgu, ale musialoby to byc naprawde bardzo powazne zakazenie ogolnoustrojowe, wiec sie tym nie martw. Bole glowy, miesni jak najbardziej moga wystepowac przy zabijaniu candidy, wszystko przez wypuszczane przez nia toksyny, organizm jest gwaltownie zatruwany, dlatego tak wazne jest ich wyplukiwanie oraz wspomaganie detoksykacji. To minie, tylko trzeba byc cierpliwym.
-asia-

przez Nodame 04 lis 2010, 13:21
A ja trzymałam się diety 3 tygodnie i utwierdziłam się w przekonaniu, że nie mam candidy (ale ja się zawsze podejrzewam o wszystkie choroby), nie miałam żadnych zmian w swoim ogólnym stanie zdrowia...jedyna zmiana to pojawienie się wystających żeber :roll: Dieta jest strasznie restrykcyjna, więc wczoraj oficjalnie przerwałam ją jedząc czekoladę ;)

Myślałam, że mam candide bo chciałam móc na co zrzucić winę mojej depresji, bo jakie dziecko miałam gorzej w życiu a się trzymałam, a na starość się posypałam jak kryształ. Myślałam, że winowajcą jest candida, okazuje się jednak, że jest nim słaby charakter :?
Nodame

przez sylwia18 04 lis 2010, 13:44
Witam moja historia jest dosc nietypowa. Problemy ze zdrowiem zaczeły sie 3 lata temu trafiłam do szpitala, ponieważ zaczełam sie trząść i zaczęło mi wykręcać głowe od tamtej pory moje zdrowie znacznie sie pogorszylo chodzilam do roznych specjalistów min neurologów ale na nic mialam robiona tomografie głowy i tez wsyztsko wporzadku lekarza wysylaja mnie do psychologów ale moja psycholog powiedziala ze objawy nie pasuja do nerwicy strasznie zdretwiala mi szyja i pol twrzy prosze bardzo o pomoc bo nie potrafie juz normalnie funkcjonowac Czuje ciągle zmęczenie niewiem juz co mam robic, bolą mnie stawy czy to może byc ta grzybica?

przez -asia- 04 lis 2010, 13:49
Sylwio, moze ale nie musi. Czy mialas robione badania krwi w kierunku boreliozy oraz zakazen bakteryjnych (np. chlamydia pneumoniae i trachomatis, mycoplasma, bo przede wszystkim one daja dolegliwosci stawowe)? Czy masz jeszcze poza tym jakies inne objawy?
-asia-

przez sylwia18 04 lis 2010, 14:11
Miałam robione wyniki na bolerioze ale w szpitalu normalnym i wynik mialam 14.99 Ru/ml ponoc wynik ujemny to ponizej 16 tylko mialam robione badanie za 58zl w szpitalu i niewiem czy ono daje gwarancje:(a tamtyc badan nie mialam wcale robionych

przez -asia- 04 lis 2010, 14:49
sylwia18 napisał(a):Miałam robione wyniki na bolerioze ale w szpitalu normalnym i wynik mialam 14.99 Ru/ml ponoc wynik ujemny to ponizej 16 tylko mialam robione badanie za 58zl w szpitalu i niewiem czy ono daje gwarancje:(a tamtyc badan nie mialam wcale robionych

Pewnie mialas robione testy ELISA. One sa niestety zdumiewajaco czesto niemiarodajne, zrob sobie WesternBlot, kosztuje niestety wiecej, bo ponad 200 zl, ale wyniki sa najczesciej wiarygodne. Jesli kiedykolwiek ugryzl Cie kleszcz, a masz dolegliwosci stawowe to radzilabym zrobic Ci to badanie...
-asia-

przez sylwia18 04 lis 2010, 15:05
Dzieki wielkie za rade :)Zamówiłam sobie zestaw wysyłowy na badania na borelioze metoda real time pcr bo ponoc one najlepiej wykrywaja niewiem ile to prawdy w tym ale spobóje:):)Dziekuje jeszcze raz za pomoc

przez -asia- 04 lis 2010, 15:17
sylwia18 napisał(a):Dzieki wielkie za rade :)Zamówiłam sobie zestaw wysyłowy na badania na borelioze metoda real time pcr bo ponoc one najlepiej wykrywaja niewiem ile to prawdy w tym ale spobóje:):)Dziekuje jeszcze raz za pomoc

nie ma za co. :smile: ta metoda jest jeszcze czulsza niz WesternBlot, a laboratorium w Poznaniu jest ponoc najlepsze w wykrywaniu boreliozy. trzymaj sie i daj znac jak wyniki!
-asia-

przez xena1988 04 lis 2010, 20:12
Witajcie mam pytanie czy jeżeli mam gzybice to moge jesc grejfruty zielone, które są słodkie czy nie

Sortuj wg