Alkohol a nerwica

Inne zaburzenia.

Alkohol a nerwica

przez Nicole19 28 wrz 2009, 16:02
Jak działa na was alkohol??Ja po wypiciu jestem niesamowicie spokojna jednak na drugi dzień mam niesamowity zjazd..no i obowiązkowy atak lęku..

Re: Alkohol a nerwica

przez celineczka3 28 wrz 2009, 16:31
Jak pije alkohol czuje sie zalekniona, wystraszona a potem dziwnie przytlumiona. Efektem tego nie pije w ogole a jak juz to bardzo male ilosci.Zreszta gadalam kiedys o tym z moim lekarzem i wspomnial ze w nerwicy najlepiej w ogole nie pic alko bo nasila objawy co zreszta znamy z wlasnego doswiadczenia.
celineczka3

przez ewaryst7 28 wrz 2009, 16:37
Odkąd dopadła mnie nerwica , a potem deprecha , absolutnie nie mogę pić alkoholu.Serce bije mi jak oszalałe , i trzęsę się jak osika.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Nicole19 28 wrz 2009, 16:41
ja się trzese na drugi dzień a jak pije jest normalnie..nie wiem o co chodzi..

przez linka 28 wrz 2009, 18:25
Nicole19nie ma nic dziwnego w tym co opisujesz, każdy z nas po alkoholu czuje się inaczej, jedni się wyluzowują i czują się świetnie inni odrazu się telepią :-| , niestety na kacu każdy chory na nerwicę ma zjazdy - a to dlatego, że alkohol to substancja psychoaktywna i ingeruje w biochemię mózgu. W momencie chorob gdy nasz układ nerwowy nie jest w fajnej kondycji (daleikatnie mówiąc) taka rewolucja może wywołać tylko jeszcze większą dezorientację.

Tobie alko znieczula układ nerwowy a jak pozbędziesz się go z organizmu reagujesz zwiększonym lękiem i atakami - też tak miałam.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Nicole19 28 wrz 2009, 20:55
Tak jest dlatego często sięgam po alkohol :( jak wpadne w jakies uzależnienie :(( narazie umiem nie pic ale pozniej..

przez linka 28 wrz 2009, 22:18
Nicole19, ludzie chorujący na nerwicę/depresję mają niestety skłonności do uzależnień.......papierosy, leki, alkohol, marysia....wszystko jest dla ludzi ale trzeba poprostu bardzo uważać. Ja odstawiłam alkohol raz na pół roku, potem przez rok bardzo się ograniczałam - wolałam czuć się lepiej......musisz sama zadecydowac....czy warto czuć się fajnie z alkoholem przez kilka godzin a potem przypłacić za to kilkudniową katorgą...a może i w konsekwencji nałogiem czy się leczyć.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez shadow_no 29 wrz 2009, 19:00
64 strony wypowiedzi o takim samym tytule tutaj:
nerwica-a-alkohol-t14391.html

Temat zamykam.
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

Sortuj wg