Uciekanie od ludzi, niechęć do rozmów

Inne zaburzenia.

Uciekanie od ludzi, niechęć do rozmów

przez Adaś2222 25 cze 2009, 14:23
Nie wiem ostatnio co się dzieję, drażnią mnie rozmowy z ludźmi, jak idę do samochodu koło domu to mam nadzieję, że nie spotkam nikogo znajomego, jest to dla mnie krępujące, boję się wymiany zdań, albo tego, że będę musiał być asertywny i powiedzieć swoje zdanie. Ogólnie funkcjonuje normalnie, tylko nie mogę znieść kontaktu z ludźmi, nawet z rodziną. Może to być efekt uboczny anafranilu?

Re: Uciekanie od ludzi, niechęć do rozmów

przez betty_boo 25 cze 2009, 15:23
nie wiem czy to efekt uboczny anafranilu ale mam podobnie, tez drażnią mnie kontakty z ludzmi, moze z wyjątkiem zawodowych. spotkania prywatne przesuwam na nieokreslona przyszłość, unikam nawet mojej mamy! mój pies też mnie nie interesuje, wydaje mi sie taki obcy...

przez Adaś2222 25 cze 2009, 15:29
Bierzesz też anafranil? Ja nie wiem jak to nazwać nawet. Jak z kimś już rozmawiam to zabardzo nikogo nie słucham i nie patrzę się w czyjąś strone to takie krępujące i zniechęcajce, ale z tego powodu mam wyrzuty sumienia.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez vanderlei 25 cze 2009, 15:36
maugoha no miałas isc na transformersów tam i tak jest ciemno :D wiec ludzi nie widac :D
vanderlei

przez vanderlei 25 cze 2009, 15:47
ładna jestes to bedą patrzec pozytywnie tylko :)

Suzuki tez mi sie wydaje ze to nie jest skutek uboczny leków ,tylko w tego typu zaburzeniach sie tak ma (ja tez tak mam)w mniejszym badz wiekszym stopniu
vanderlei

przez vanderlei 25 cze 2009, 15:54
mam w malutkim stopniu i nawet mi to nie przeszkadza,zbyt krotko miałem nerwice chcoc stany cięzkie miałem tez zeby całkowicie sie wyizolowac co do mnie nie podobne,no nic na pizze ide i na kawe zeby sie dobudzic bo jeszcze nie odespałem,pozdro
vanderlei

przez kemuri 25 cze 2009, 16:21
betty_boo napisał(a):nie wiem czy to efekt uboczny anafranilu ale mam podobnie, tez drażnią mnie kontakty z ludzmi, moze z wyjątkiem zawodowych. spotkania prywatne przesuwam na nieokreslona przyszłość

coś w tym jest, bo mam podobnie
kemuri

przez Lena88 25 cze 2009, 19:45
Na pewno nie jesteś z tym sam ;/
Just listen to the music of the traffic in the city
Linger on the sidewalk where the neon signs are pretty
How can you lose?

http://www.youtube.com/watch?v=JyW1smKgJF8

przez Korba 25 cze 2009, 20:24
ja uciekam od ludzi często. ale jeszcze częście uciekam od ludzi właściwych do niewłaściwych.... i to jest najgorsze cholerstwo.
Korba

przez isj 25 cze 2009, 20:41
Ja uciekam od ludzi, gdy mają przykry zapach z ust, śmierdzące stopy, nie potrafią zachować zasad dobrego wychowania na grzybobraniu, wpadają im parówki do szybu windy. Uciekam od ludzi z płaskostopiem, apoteozą wypinania, odruchem wymiotnym.

To coś więcej niż ucieczki.
Samouczek neurologiczno-lekowy, ostatnia aktualizacja: 12.07.2009. Temat: SSRI-wstęp. Serdecznie zapraszam do lektury. Następna prezentacja: sertralina.

Yoyo, bring the condoms, I'm in room 203 50 Cent
isj

przez Bad Girl 25 cze 2009, 21:20
Najgorzej, jak jednocześnie męczy i samotność i ludzie.

:/

przez betty_boo 25 cze 2009, 21:52
święte słowa...

nie biore anafranilu ani innych leków. czasem wydaje mi sie ze ludzie zabieraja moj czas bez mojego pozwolenia ... i przez to jak najszybciej się zmywam. oczywiscie chodzi tu o przypadkowe osoby.

przez Gosiulka 26 cze 2009, 21:51
Ucieczka od ludzi :? Sama uciekam od nich gdzie pieprz rośnie. Nienawidzę ludzi, unikam ich jak ognia :oops: Jak widzę że idzie ktoś którego znam (znałam) zaraz uciekam żeby mnie nikt nie zauważył :? A jeśli ktoś już zacznie do mnie mówić to katastrofa zaraz się wściekam. Uwielbiam chodzić sama nie potrzebni mi są do niczego ludzie. Stąd nie mam znajomych. Zamknęłam się w sobie i zaszyłam się w swoim świecie nie dopuszczając do niego nikogo innego. Z nikim nie rozmawiam bo denerwuje mnie gadanie innych :? Ale czy zaraz to jest coś nie tegez to nie wiem ;) Mi jest z tym dobrze ;)
Przyjaciel forum

przez magdalena031083 27 cze 2009, 10:08
Kiedyś nie rozmawiałam z ludzmi wcale ,teraz się przemogłam i rozmawiam z nieznajomymi bez skrępowania ,mówię to co myślę ,nie przejmuję się ;)
napisz na piasku to co dajesz ,wyryj na skale co otrzymujesz....

Sortuj wg