Prosze o pomoc; Czy cos nie tak ze mną?

Inne zaburzenia.

Re: Prosze o pomoc; Czy cos nie tak ze mną?

przez mylittlecrazyworld 14 cze 2009, 22:29
A wiesz ja mysle tak, ze na pewno nie bede bral jakis odzywek, które "pomagają", bo w rzeczywistosci to mogą wyniszczyć organizm...
Od dzisiaj :mrgreen: zaczne poprostu jesc 2 surowe jajka dziennie, przynajmniej szklanke mleka(chociaz podobno ono nic nie daje na wzrost ?) no i w wakacje bede biegal jakis wyznaczony dystans codziennie rano. Co prawda uprawiam sport ale bieganie z rana nigdy nie zaszkodzi a moze pomóc a no i bede sie rozciagal bo to tez podobno moze pomóc na wzrost...

Dzisiaj juz zjadle te jajka 2 przed chwila(niezbyt smaczne ale szybko przechodzi przez gardlo wiec nawet nie poczulem smaku tak na zbyt ;) no i sie porozciagam przez chwile a no i okolo 23 postaram sie pojsc spac i tak teraz bede chodzil bo rosnie sie głównie we snie :)
Problemem moze byc to, ze w wakacje pracuje u znajomego ojca przy różnych rzeczach no i tam obciaza sie kregoslup ale mysle, ze nie powinno to bardzo wplynac negatywnie na moj rozwoj...

Po wakacjach( jezeli nie zapomne) ale sie postaram, napisze czy osiagnalem jakies widoczne efekty.
No i napisze tez czy udalo mi sie nabrac pewnosci siebie,poznac milych ludzi no i moze połówke? chociaz nie wiem ...:)

Pozdrawiam was wszystkich

Trzymajcie sie !

przez AlmostAngel 14 cze 2009, 22:47
Życzę powodzenia we wszystkim :)
AlmostAngel

przez linka 14 cze 2009, 23:12
mylittlecrazyworld, oj zobaczysz jak ci się priorytety z wiekiem pozmieniają ;)
Jak się zakochasz to ani wzrost dziewczyny ani jej wygląd nie będa ci przeszkadzać :D
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg