Co to jest?

Inne zaburzenia.

Co to jest?

przez Messi36 12 cze 2009, 22:41
Witam. Ostatnio mam problemy w rodzinie. Matka się drze na mnie jak nie wiadomo co, podam wam przykład :

Pytam się :

- Mama, gdzie są moje buty-

ona

- To nie wiesz, i sie drze ( albo ) - ty hu** nie wiesz, cos tam nie denerwuj mnie i nie pamietam co jakies przeklenstwa????????

I ja potem mówie tacie że mama się tak drze to on swoje ze dobrze robi itd.

Wogóle nie moge sie dogadać z rodzicami. Nigdy z nimi nie porozmawiam jak człowiek, tylko zawsze jakies sa sprzecznosci np.

- Mama, zrób mi kisiel,
ona
-czekaj leze, juz ci cza kisieli itd. cos sie tam podrze i nie zrobi.
- Potem ja cos odpyskuje i mowie ze ,, ty mi nigdy nie zrobisz " a drzesz sie jak chorza psychicznie, to potem ojciec przylatuje i tak samo sie drze i wogole. jednym słowem mam przeje****. Czy to moze byc jakas choroba psychiczna? Od, nieczego sie bierze takie darcie np. pytam sie , gdzie to mamo idziesz a ona to nie wiesz i sie drze szarpnie przy koledze? Pozdrawiam

Re: Co to jest?

przez AlmostAngel 12 cze 2009, 23:15
niekoniecznie choroba, twoja mama po prostu może mieć dużo stresów, ciężki okres, może jakaś chorobę fizyczną...od dawna tak się zachowuje? i przede wszystkim jak długo już to obserwujesz? A i zwróciłam też uwagę na sytuacje, może po prostu twoja mama jest zmęczona po pracy czy coś a ty wyskakujesz "zrób mi kisiel" XD rączki masz na pewno,. czasem wystarczy mamie w jakiś pracach domowych pomóc to kontakt od razu będzie lepszy :)
AlmostAngel

Sortuj wg