Dewiacja

Inne zaburzenia.

Dewiacja

przez bittersweet 08 kwi 2015, 17:47
Aranjani napisał(a):
take napisał(a):Dla mnie wartość ma też tajemnica, klimat związku. Z tego względu nigdy w życiu nie chciałbym ujrzeć odbytu czy sromu osoby, która byłaby moją żoną. Nie chciałbym, żeby tajemnica zniknęła, wyjątkowość mojej żony była osłabiona. Tego nie uważam za dewiację, wręcz przeciwnie, uważam to za coś ciekawego i podnoszącego więź małżeńską. Byłoby gorzej, gdybym ze względu np. na opiekę nad żoną musiał ujrzeć jej najintymniejsze części ciała.

:hide:
to dopiero dewiacja :mrgreen:
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

Dewiacja

przez bonsai 08 kwi 2015, 17:49
Czasem nie wiadomo nawet co napisać. :bezradny: :D
bonsai

Dewiacja

przez Aranjani 08 kwi 2015, 17:51
bittersweet, ano :mrgreen:

bonsai, dokładnie... czasami serio brak słów :lol:
Aranjani

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Dewiacja

przez take 08 kwi 2015, 17:59
Dlaczego moja niechęć do ujrzenia najintymniejszych części ciała osoby, która byłaby moją żoną, została uznana przez kogoś za dewiację?
F21, F42.2, F84.5

Dewiacja

przez mark123 08 kwi 2015, 18:11
take napisał(a):Dlaczego moja niechęć do ujrzenia najintymniejszych części ciała osoby, która byłaby moją żoną, została uznana przez kogoś za dewiację?

Bo to forum jest mało tolerancyjne dla odbiegającego od społecznych norm nastawienia do spraw związanych z seksem.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Dewiacja

przez take 08 kwi 2015, 19:57
Według mnie koprofilia bardziej odbiega od normy (i to negatywnie) niż niechęć do zobaczenia intymnych części ciała żony (która ma na celu uczynienie jej bardziej tajemniczą). Mógłbym się bać, że gdy zobaczę najintymniejsze części ciała żony, to ona mi się znudzi. A to byłoby bardzo niedobrze, gdyby żona się znudziła. Może to poruszenie tego wątku na forum coś we mnie zmieni - że zniknie z mojej psychiki ten mechanizm odpowiedzialny za to, że własna żona stanie się bardziej atrakcyjna, jeśli nawet w małżeństwie nie będę widział najintymniejszych części jej ciała. W niektórych przypadkach (np. gdyby zaistniała potrzeba opiekowania się żoną w sytuacji, w której musiałbym ujrzeć jej naintymniejsze części ciała, żeby w odpowiedni sposób się nią opiekować) taka potrzeba tajemniczości chyba stanowiłaby problem.
F21, F42.2, F84.5

Dewiacja

przez schatten 08 kwi 2015, 20:52
OK. A jak wyobrażasz sobie współżycie czy posiadanie dzieci z żoną bez zaglądania "tam"?
No love left in me, no eyes to see the heaven beside me...

Dewiacja

przez NieznanySprawca2.0 08 kwi 2015, 21:02
yyy, nie włączać światła? na partyzanta. :great:

Dewiacja

przez schatten 08 kwi 2015, 21:20
NieznanySprawca2.0 napisał(a):yyy, nie włączać światła? na partyzanta. :great:

No wiadomo, że z czysto technicznego punktu widzenia się da :D Ale co to za przyjemność? :D
No love left in me, no eyes to see the heaven beside me...

Dewiacja

przez mark123 08 kwi 2015, 22:52
take napisał(a):Według mnie koprofilia bardziej odbiega od normy (i to negatywnie) niż niechęć do zobaczenia intymnych części ciała żony (która ma na celu uczynienie jej bardziej tajemniczą).

Tak, ale tego też ludzie nie potrafią lub nie chcą zrozumieć i wolą wyśmiać.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Dewiacja

przez take 09 kwi 2015, 11:50
Jeżeli miałbym współżyć, to wolałbym, aby było to w ciemności, aby było bardziej tajemniczo. Ale do rodzicielstwa to nadaję się jeszcze mniej niż do małżeństwa.
F21, F42.2, F84.5

Dewiacja

przez Aranjani 09 kwi 2015, 12:45
NieznanySprawca2.0 napisał(a):yyy, nie włączać światła? na partyzanta. :great:

no i koniecznie pod kołderką 8)
Aranjani

Dewiacja

przez bittersweet 09 kwi 2015, 13:05
mark123 napisał(a):
take napisał(a):Dlaczego moja niechęć do ujrzenia najintymniejszych części ciała osoby, która byłaby moją żoną, została uznana przez kogoś za dewiację?

Bo to forum jest mało tolerancyjne dla odbiegającego od społecznych norm nastawienia do spraw związanych z seksem.
jezeli nikt nie komentuje koprofilii, imo jestesmy wystarczajaco tolerancyjni
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

Dewiacja

przez mark123 09 kwi 2015, 13:13
bittersweet napisał(a):
mark123 napisał(a):

jezeli nikt nie komentuje koprofilii, imo jestesmy wystarczajaco tolerancyjni

Ale np. w sprawie niechęci do seksu naśmiewawcze komentarze się pojawiają.

Sortuj wg