Dewiacja

Inne zaburzenia.

Re: Dewiacja

przez xxsamotnaxx 20 kwi 2009, 21:16
Wszystko by było pewnie ok,gdyby moje fantazje nie były tak krwawe i nie kończyły się śmiercią wyimaginowanego partnera. Ale cóż, nad wyobraźnią można zapanować :D
xxsamotnaxx

przez Ridllic 20 kwi 2009, 21:28
nie wiem jak to tam u Ciebie ale może po prostu to fantazje ;)
Ridllic

przez xxsamotnaxx 20 kwi 2009, 21:37
Fantazje powtarzające się notorycznie od długiego czasu. Inne fantazje mnie nie kręcą, tylko takie naaajbardziej krwawe, gdzie w grę wchodzi duszenie, żyletka, piła mechaniczna, zakrawawione łóżko, zmasakrowane ciało itd ...oczywiście wszystko ma określoną kolejność :roll: No i mam baaaaardzo ciężkie relacje z ludźmi, niemam żadnych kolegów i koleżanek , tylko dom , szkoła i czasami samotny spacer.Piszę też wiersze i powieści niemniej krwawe niż fantazje
xxsamotnaxx

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Ridllic 20 kwi 2009, 21:41
xxsamotnaxx, dlaczego nie masz kolegów i koleżanek :?:
Ridllic

przez Sorrow 20 kwi 2009, 21:51
xxsamotnaxx napisał(a):Piszę też wiersze i powieści niemniej krwawe niż fantazje

Postniesz jakieś :D ?

przez scrat 21 kwi 2009, 03:51
A nie kręci cię znęcanie się psychiczne? Są faceci którzy na to lecą, lubią czuć się zniewoleni, jak psy zależne od swojej pani. Wtedy to jest nie tylko seksualne tylko ogólnie życiowo - chociaż raz spotkałem się z sytuacją że w łóżku było kompletne odwrócenie tego co poza nim :) Normalnie władczy samiec alfa i uległa cicha dziewczynka, a w łóżku ta cicha dziewczynka wiązała go, biła, wyzywała, rozkazywała itd.

Wiem że może nie tego oczekiwałaś po tym forum :) ale może naprawdę nie warto walczyć z tym, co już tak w ciebie wrosło. Oprócz tych oczywistych rzeczy jak zabijanie.

(nie traktuj tego posta autorytatywnie z powodu tego że pisze to mod - bo mod to nie psychiatra, nie wiem czy to będzie dla ciebie dobre...)
Przyjaciel forum

przez Ridllic 21 kwi 2009, 05:02
i w taki sposób dowiedzieliśmy się co ta bestia scrat, wyprawia w łóżku zamienia się w potulnego baranka :mrgreen:
Ridllic

przez scrat 21 kwi 2009, 05:04
Pff wydało się :P
Przyjaciel forum

przez xxsamotnaxx 21 kwi 2009, 07:56
scrat,

Może i masz rację, że to jest dobry sposób :roll:
Ale tu chyba chodzi ogólnie o całokształt,że muszę się wyleczyć, bo jak się nie wyleczę to dalej będę sama jak kołek osoba , w której jest głęboko zakorzeniona nienawiść, płytkość uczuć, i złość,że jestem gorszą jednostką, bo niestety jestem bo wszyscy tak mówią :cry:
xxsamotnaxx

przez Sorrow 21 kwi 2009, 10:15
Kim są wszyscy i czemu tak mówią?

przez MOCca 21 kwi 2009, 13:47
Co to jest to gorszego co stwierdzili lekarze? Gdybym mogłabym coś doradzić to te najbardziej okrutne wizje pozostawiłabym w formie pisemnej i potraktowałabym to jako część terapi. Natomiast w życiu trzeba kierować się dobrem innego człowieka, bo można zostać podobnie potraktowanym i wtedy nawet atrakcyjność nie pomoże.
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

przez xxsamotnaxx 21 kwi 2009, 19:08
Socjopatię stwierdzili
xxsamotnaxx

przez scrat 21 kwi 2009, 20:02
To nie wyrok.
Przyjaciel forum

przez xxsamotnaxx 21 kwi 2009, 20:42
ale za fajne to nie jest i rzadko spotykane :?
xxsamotnaxx

Sortuj wg